Saç Bakım Ürünleri Natura Keratin Kaullanan arkadaş var mı?

Merhabalar, başlık çok eski ama belki hala ilgilenenler vardır diye düşünüyorum. Saçlarıma 2.5 ay önce brezilya fönü yaptırdım. Saçlarım röfleli oldugundan uçlarda sünme var. Keratin bunu gidermişti ama dün yapılan dip boyasında uçlara da işlem yapınca yine sünmeler oldu. Nature keratini kullanmam bu sorunu giderebilir mi? Bir de kuaförde yapılacak olan brezilya fönünü ileri tarihe atar, bütceme de destek olur diye düşünüyorum ama kararsızım. Sizce ne yapmalıyım:KK64:

Natura Keratin Bakım Seti Free Plus Me saç botoksu yapan ürün. Kuaföre saçımı kestimeye gittiğimde sen saçlarına neden botoks yaptırmıyorsun dedi. Aslında saçıma çok sık işlem uygulayan biri değilim ama saçlarım, özellikle uçları ciddi anlamda yıprandı. Biraz araştırdım Natura Keratin'i buldum. Yotube'da bir sürü fenomen videoları var. 180 TL yazıyor sitesinde. Kuaföre de 200 tl'ye yaparım demişti. Ama marka başka. O marka ile ilgili birşey bulamadım nette. Mahalle arası bir kuaför olduğu için çok güvenemiyorum ama kendimde başarır mıyım bilmiyorum. Videolara baktığımda ise gayet kolay bir uygulaması var.

Bir de brezilya fönü ayrı, botoks ayrı birşey iki farklı set var sitede. Botoks ürünlerini kullanan varsa yazabilir mi kızlar çok merak ediyorum.

canım hafta sonu çektim 1 2 resim çok profesonel olmadı ama atayım. Benim saçlarım baya dalgalı ve mısır püskülü gibi bakımsızdı. Fotoğrafdaki hali duştan sanra sadece saç kurutma ile kurttuktan sonraki hali. normalde ben sadece saçlarımı taramak için yarım saat uğraşırdım 5 dakikada saçlarımı taradım Natura keratin uygulayalı 15 gün oluyor saçlarımı yıkıyorum kurutuyorum ve hemen dümdüz oluyor ve saçlarım hala aloe vera kokuyor. yıkasamda gitmiyor o hoş koku.

Eki Görüntüle 545642 Eki Görüntüle 545643
Mrhb.Bu kullandıgınız keratın saclarınızı nasıl yaptı?öyle 6 ay 1 sene sonra dökülme kopma yaptımı?

Natura Keratin Bakım Seti Free Plus Me saç botoksu yapan ürün. Kuaföre saçımı kestimeye gittiğimde sen saçlarına neden botoks yaptırmıyorsun dedi. Aslında saçıma çok sık işlem uygulayan biri değilim ama saçlarım, özellikle uçları ciddi anlamda yıprandı. Biraz araştırdım Natura Keratin'i buldum. Yotube'da bir sürü fenomen videoları var. 180 TL yazıyor sitesinde. Kuaföre de 200 tl'ye yaparım demişti. Ama marka başka. O marka ile ilgili birşey bulamadım nette. Mahalle arası bir kuaför olduğu için çok güvenemiyorum ama kendimde başarır mıyım bilmiyorum. Videolara baktığımda ise gayet kolay bir uygulaması var.

Bir de brezilya fönü ayrı, botoks ayrı birşey iki farklı set var sitede. Botoks ürünlerini kullanan varsa yazabilir mi kızlar çok merak ediyorum.
merhaba Natura Keratin bende düşünüyorum da ürünü kullandınız mı

X