Saç Rengi ve Saç Boyama Naturigin Organik İçerikli Saç Boyası

zeynepkubrad

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2016
3
0
40
Merhaba hanımlar,

Bugün sizlere kısa bir süre önce tanıştığım ve çok memnun kaldığım Naturigin organik içerikli saç boyasından bahsedeceğim.

Uzun süre boyattığım saçlarım çok yıpranmıştı ve çok cansız görünüyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Naturigin saç boyasını aldım ve sonuç gerçekten harika oldu. Yıpranmış saçlarımı yeniden canlandırdı, uygularken yapışmadı ve derimi yakmadı. Beyazlarımı kapattı.

Naturigin saç boyası paraben ve amonyak içermiyor. Yıllardır kullandığımız kimyasal boyalarla saçlarımızı mahvettiğimizi fark ettim. Saçlarımızın ve kendimizin sağlığını hiç düşünmüyoruz. Bu yüzden bu konuya özellikle dikkat çekmek istedim. Naturigin organik içerikli saç boyası sertifikalı bir ürün. Bu saç boyasını bir çok hamile bayan ve kanser hastası kullanmaktaymış.

Naturigin saç boyası Amerika'da 2014-2015 yılının en iyi doğal güzellik ürünü seçilmiş. Ürünün sertifikalı ve ödüllü olması ürüne olan güvenimi de arttırdı.

Ev tipi bir saç boyası olduğu için ben evde boyadım, uygulaması kolay ama dilerseniz kuaförde de boyatabilirsiniz. Ayrıca artık Naturigin Saç Kremi ve Şampuanı da kullanıyorum. Renk koruyucu olduğu için boya daha uzun süre saçımda kalıyor. Şampuanı organik ve Ecocert Sertifikası var.

19 Farklı renk seçeneği var,
Naturigin-Organik-İçerikli-Saç-Boyası.png

işte buda renk kartelası, benim favorim 5.0 Açık Çikolata Kahverengi :KK15:

Umarım yazımı okuduktan sonra sizlerde kimyasaldan vazgeçersiniz. Çünkü sağlığımızdan başka önemli bir şey yok.

Bu konu reklam amaçlı açılmış sanırım ama boyanın işini başka bir sitede gördüm dr hamilelikte kullanabilirsin demiş bir üyeye, ben de hamilelik ihtimalime karşı bitkisel boya araştırıyordum iyi denk geldi, konu bile açmıştım bununla ilgili yalnız cevap alamadım malesef.

X