Nazarmi, Ugursuzlukmu?

di44c

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
3
0
31
Kizlar yardiminiza ihtiyacim var birkac ay sonra 23 olacagim ve simdiye kadar hic erkek arkadasim olmadi. 2-3 sene öncesine kadar bunu sorun yapmazdim ama simdi gercekden üzerimde bir ugursuzluk oldugunu saniyorum, cünki simdiye kadar hicbir erkek benimle tanisma istegi bile duymadi hic kismetim cikmadi, sosyal ortamlarda bulunmaya calisiyorum, cevremde büyük sayilir ama kimseden ses soluk cikmadi. Birkac kez ben ilk adimi yapmaya calisdim ama ordada hemen red edildim. Artik ne yapacagimi bilmiyorum..

benim arkadaşım 24 yaşında şuan ilk sevgilisi oldu yani 2 aydır mutlu mesut ilişkileri var. hiç kötü bir durum değil bence canım

benim arkadaşım 24 yaşında şuan ilk sevgilisi oldu yani 2 aydır mutlu mesut ilişkileri var. hiç kötü bir durum değil bence canım
Yani sorun tam olarak hic sevgilim olmamasi degil, hic kimsenin kismet cikmamasi..durum böyle olunca kendimle ilgili bir sorun oldugunu saniyorum.

Ne nazarı ne uğursuzluğu ya :KK70: Oğrenci misiniz çalışıyor musunuz? Profiliniz de hemşire yazıyor. Bu tarzla alakalıdır. Bazı kadınlar erkeklerle hiç iletişim kuramaz, kendine pek bakmaz. Öyle bir durumunuz mu var. Sosyal olmakla çok alakalı. Gorucu, talip çıksın diye bekliyor musunuz bu yaşta anlamıyorum ki?

Kizlar yardiminiza ihtiyacim var birkac ay sonra 23 olacagim ve simdiye kadar hic erkek arkadasim olmadi. 2-3 sene öncesine kadar bunu sorun yapmazdim ama simdi gercekden üzerimde bir ugursuzluk oldugunu saniyorum, cünki simdiye kadar hicbir erkek benimle tanisma istegi bile duymadi hic kismetim cikmadi, sosyal ortamlarda bulunmaya calisiyorum, cevremde büyük sayilir ama kimseden ses soluk cikmadi. Birkac kez ben ilk adimi yapmaya calisdim ama ordada hemen red edildim. Artik ne yapacagimi bilmiyorum..
kısmetsizlik

Nazar ve uğursuzluktan insanın sevgilisi mi olmuyormuş..

Kim nazar etti sana

X