Premature Bebekler Nazlım melek oldu

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
arkadaşlar dualarınızla yanımda olduğunuz ve bana destek olduğunuz için allah hepinizden razı olsun allah hepinizin ne istiyorsanız gönlünüze göre versin işallah

Kelimelerin kifayetsiz olduğu zamanlar...Dayanılması çok zor bir dert. Allah'ım sabırlar versin...

nasıl bir acıdır yarabbim bu gün geçtikçe azalacağı yerde artıyo iyice hassaslaştım en ufak bişeyde ağlamaya başlıyorum gücüm kalmadı artık bu kadir gecesinde allahıma yalvarıyorum ne olur beni bir daha evlat acısıyla imtihan etmesin çok zor artık acı çekmek istemiyorum kimseyi bu şekilde imtihan etmesin

bu arada herkesin kadir gecesi mübarek olsun hastalara şifa dertlilere deva versin güzel allahım idil ve hastanelerde yatan diğer bebeklerde annelerine sağ salim kavuşsunlar benim nazlı kızımda annesini beklesin eninde sonunda kavuşacaz onunla ve kardeşleriyle hepsini göğsüme sıkı sıkı basacağım günü bekleyeceğim bu dünyada doyamadım ama diğer tarafta benimle olacaklar işallah

ahh canım ben yeni okudum nasıl üzüldüm bilemezsin gözlerim doldu.acını başka türlü ifade edemezdin.sana üzülme desek boş için yanıyor belli.rabbim bu mubarek günde sana sag salim bir bebek daha yollasın inşallah.umarım en kısa zamanda kendini toparlarsın allah yardımcın olsun.bu akşam senin içinde dua edicem tanımasamda bir anne olarak acını canı gönülden paylaşıyorum neler hissetdiğini anlayabiliyorum.yazdıkların içimi yaktı geçti:KK43:(

dayanmak cok zor Allah sabır versin cok üzüldüm gözlerim doldu.anne olamadım hala ama acını hissedebiliyorum Allah yardımcın olsun...

hazancim kelimeler yetersiz kaldigi icin yazmiyorum ama surekli okuyorum yazdiklarini, daha iyi hisetmen icin dualar ediyorum.

Bugün kuzucuğumun mezarına gittik ayrılmak gelmiyo içimden gözüm hep arkada kalıyo geçen hafta kaldırttık mezarını bugünde bir sürü renkli renli çiçekler ektik toprağına yavrum benim sizler bebeklerinize cicili bicili kıyafetler giydiriyorsunuz bense mezarında yaşatmaya çalışıyorum nazlımı allah kimseyi ayırmasın yavrusundan 3 ay bitti ama hala içimde yaşatıyorum yavrumu vitrinlere bakıyorum ama boşa bakıyorum hem içim hemde kollarım boş neden bırakıp gittin bizi sensizlik çok zor canım kızım

Bugün kuzucuğumun mezarına gittik ayrılmak gelmiyo içimden gözüm hep arkada kalıyo geçen hafta kaldırttık mezarını bugünde bir sürü renkli renli çiçekler ektik toprağına yavrum benim sizler bebeklerinize cicili bicili kıyafetler giydiriyorsunuz bense mezarında yaşatmaya çalışıyorum nazlımı allah kimseyi ayırmasın yavrusundan 3 ay bitti ama hala içimde yaşatıyorum yavrumu vitrinlere bakıyorum ama boşa bakıyorum hem içim hemde kollarım boş neden bırakıp gittin bizi sensizlik çok zor canım kızım

canımm :teselli: üzüntünü anlıyorum dicem ama anlayamam ki..Allah evlat acısını kimseye yaşatmasın.. Allah sabırlar versin canm. ama şunu da bil,sen üzülüp ağladıkça o yerinde rahat edemez. ne desek senin için yine yanacak ama dua et. Allah a sığın,o sana yardım eder,sabır ihsan eder.. inş. kısa bi sürede 2. bebeğini da sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.

Hazancım seni çok iyi anlıyorum, çünkü aynı şeyleri yaşıyoruz.Bende oğlumu 6 ay önce kaybettim, mezarına gittikce çiçeklerini suluyorum, etrafını temziliyorum.Geçen yıl kurban bayramında 7 haftalık karnımdaydı, o bayram hep derdikki ramazan bayramında 3 kişi olcaz ziyaretleri yapacaz, ama olmadı, bu ramazan bayramında 2 kişiydik.Üzüntümden bayramda oğlumun mezarına gidemedim ama bu bayram ilk gün oğluma gidecem olmuyor.Her namazımdan sonra oğluma 1 fatiha , 3 ihlas okuyorum ve kendimi onlarla oğlumu besliyormuş gibi teselli ediyorum.Sende yap inanki çok iyi gelecek.Rabbimden duam hayırlısı ile gelecek bayram yeni evlatlarımızla bayramımızı kutlarız.Alemlerin Rabbi kimseye sevdiklerinin acısını yaşatmasın, özelliklede evlatlarının.

allah hepinize bizede sabir versin
bizede sabir versin kimseyi evladiyla sinamasin cok zor

ahhh kızlar ben içim artık böyle üzüntülü şeyleri kaldırmıyo yaaa çok zor evladını kaybetmek bende ölümden döndüm kızımda öyle bu yazılanlar o kadar zorki okuması bile acı yaşaması kimbilir nasıl bişeydir ALLAH sabır versin başka ne denirki üzülme üzme kendini bu kelimeler sadece laf başka bişey deyil ama elden bişey gelmiyo veren ALLAH alanda ALLAH kime isyan edebiliriz ki böyle bi durumda ama prematüre bebek çok zor her an acaba bişeymi olurkiyle yaşıyoruz hepimiz

nedenirki bilmiyorum allahım sana ve eşine sabır versin ağlıyorum inan içim parçalandı çok zor yarabbim sabırlar versinnnnnnnnnnnn

X