Ne istiyorum bende bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Busnurs

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
54
10
29
Arkadaşlar çok uzatmadan anlatmaya calısıcam daha önceki konumda da vardı. Eşimle aram iyi değildi. 2 gün önce eltimle (🐍) kavga ettik hastayım sabah akşam geliyor oturuyor birsey de yapmıyor gidiyor dedim götür çocuğunu aşağı aşağı da oturun evi yani hastayım laf dalaşına girdik neyse gittiler falan akşam kocamla yemek yedik karpuz kestik aşağıyada götürdü hiç sesi yoktu eşim kapının önüne gelince bi bağırdı kocasına beni istemiyor diye eşimde sinirlendi çıktı yukarı vurmaz kapıya yumruk attı kirdi kapıyı bende gittim özür diledim o.......udan dilemeseydim keşke eşim sinirle evden cıktı falan geldi geç vakitte kavga ettik yine o.......u eşimin teyzesinin kızı ben el kızıyım beni mi tutacak sanki neyse öbürsü gün oldu işte eşim aradı dedi git annenin evine bende alıştığım için takmadım kapattım 10 dk sonra annem aradı eve geliyorsun dedi kızını istemiyorum demiş . Ağlaya ağlaya çıktım o evden geldim annemlere bi yandan iyi oldu ezilecegime ama bi yandan da 2 senem geçti üzülüyor insan

Ben sizin başka konunuzu da okumuştum
Orada kısmen sizi haklı görmüştüm ama bu konuda burada yazdiklariniz bana çok çirkin geldi.uslubunuz kötü.

Eşinizin önceki konudan da yola çıkarak sizi istemediğini,sevmedigini düşünüyorum.bence en doğrusu ayrılmanız.

Bosverin 2 seneyi falan.surekli problemle hele böyle problemlerle evlilik yürümez.

Arkadaşlar çok uzatmadan anlatmaya calısıcam daha önceki konumda da vardı. Eşimle aram iyi değildi. 2 gün önce eltimle (🐍) kavga ettik hastayım sabah akşam geliyor oturuyor birsey de yapmıyor gidiyor dedim götür çocuğunu aşağı aşağı da oturun evi yani hastayım laf dalaşına girdik neyse gittiler falan akşam kocamla yemek yedik karpuz kestik aşağıyada götürdü hiç sesi yoktu eşim kapının önüne gelince bi bağırdı kocasına beni istemiyor diye eşimde sinirlendi çıktı yukarı vurmaz kapıya yumruk attı kirdi kapıyı bende gittim özür diledim o.......udan dilemeseydim keşke eşim sinirle evden cıktı falan geldi geç vakitte kavga ettik yine o.......u eşimin teyzesinin kızı ben el kızıyım beni mi tutacak sanki neyse öbürsü gün oldu işte eşim aradı dedi git annenin evine bende alıştığım için takmadım kapattım 10 dk sonra annem aradı eve geliyorsun dedi kızını istemiyorum demiş . Ağlaya ağlaya çıktım o evden geldim annemlere bi yandan iyi oldu ezilecegime ama bi yandan da 2 senem geçti üzülüyor insan
Aranızda ne gectiysede kendinizden büyük küçük fark etmez bu türlü konuşmamaniz gerekir karşınızdaki insanın size ne kadar sevgisi saygısı olursa olsun yok edersiniz eğer eşiniz uslubunuzu biliyorsa ondan sürekli annene git diye temkinde bulunmus olabilir belki zamanın ve düşünmenin ikinize daha iyi geleceğini düşünüyordur eltinize gelince aranizdaki tartışmaları anlaşmazlıkları kendi esinede sizin esinize de anlatması doğru bir şey değil zaten kardeşler akilliysa bu konuda sizi dinleyip birbirine düşmezler umarım

Eşiniz kapiyi niye kiriyor, siz niye eltiden ozur diliyorsunuz anlamadim ama git deniliyorsa gidin bir zahmet kovulmaya alistim diyorsunuz bide. 😧
Ya diyorum ya sözlerine hakaretlerine laflarına alıştım artık aslında gitmediğim için bunu yapıyordu gittim ama işte zor geldi ya

Eşimle aram iyi değil bari daha bozulmasın diye yapmıştım ama boşuna yapmışım o konuda pişmanım
Aranızda bu sekilde konuştuğunuz icin anlatım tarzınıza takılmıyorum.
Hastaymışsınız sonucta
Aslında siz de
Tis tıs eltınız de
Eşiniz de garıpsınız
: )
Herkes patlamaya hazır bomba gibi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X