Ne olduğunu tam çözemiyorum, görümce sorunu sanırım 🙏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yaşandı mı gerçekten :rolleyes:

istedikleri gibi yorum alamayınca küfretmeye iyi alıştılar hee. Bir de başta gerekirse bana kızın yorumlara açığım yazmıştı
İki üç gün önce hem de. Mesaj yağdırdı sonradan hepimize dava açmayın diye, güya annesi geldi o ayrı yalvardı. Ben en son dayanamayıp göz ardı ettim 😂

Hanımlar evli erkek kardeşinize sevgi sözcükleriyle yaklaşmayın mazallah gelinler yanlış anlar kıskanır
görümcenizi de kocanıza yaklaştırmayın sevmesinler kardeşlerini kaka onlar
Hey Allahım o orta parmağını da münasip yerine sok konu sahibi ihtiyacın vardır şimdi senin

Ne kadar da çirkin bir zihniyetiniz var.
Bir tek sizden özür dilerim. O da siktir dediğim için gerçekten ben tam olarak anlayamadım kıskanmak değil içimde hissettiğim inada yapılan bı şey gibi geliyor yoksa benimde abim var ve canımı veririm

Bu yaşandı mı gerçekten :rolleyes:

istedikleri gibi yorum alamayınca küfretmeye iyi alıştılar hee. Bir de başta gerekirse bana kızın yorumlara açığım yazmıştı.

az önce Stevya Stevya nın profilini görüntülüyordu korktu belli k
Yaşandı valla :KK70:
siz bana kızın ki ben de size rahat küfür edeyim diyor işte :KK70:

Bir tek sizden özür dilerim. O da siktir dediğim için gerçekten ben tam olarak anlayamadım kıskanmak değil içimde hissettiğim inada yapılan bı şey gibi geliyor yoksa benimde abim var ve canımı veririm
Ben olsam bir özürle vazgeçmezdim. Stevya Stevya ne yapar bilmem. Sizin gibileri mahkeme mahkeme gezdirip ders vermek gerek.

Bana da aynı küfürü yazdın.
Ben de bu hakka sahibim bilgin olsun :KK66:

Özür dilerken bile küfür eden koca yürekli insan seni. git burdan

Hakim karşısında yaparsınız açıklamanızı. Türk Ceza Kanunu’nun 125.maddesini öğrenmiş olursunuz böylece.

Tedaviye ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum çok teşekkür ederim öneriniz için. Kardeşinin kendi eşi varken abisine abisi gibi değil de komşunun oğlu gibi davrandığını kendi eşi yokken mi canı ciğeri olduğu konusu ilgimi çekiyor. İnadıma yapılan bir şey olduğunu düşünüyorum, kardeşinden kıskanmıyorum

Yani abisine mi aşık?

Hakim karşısında yaparsınız açıklamanızı. Türk Ceza Kanunu’nun 125.maddesini öğrenmiş olursunuz böylece.
Özel mesaja bakar mısınız? Birde kuran kitap çarpsın ki özür dilerim yemin ederim dava vs içinde değil helal edin hakkınızı bana yeter size patladım hesabın nasıl kapandığını vs bilmediğim için

Özür kabul etmeyin ne olur.
Kurumumuzun avukatı var.
Kendisini de çok severim.
Bayramdan önce şahsi bir dava mevzumuz vardı ilgilendi sagolsun.
Kurum olarak kendisine güzel para ödüyoruz her ay.
Bir sorunun olursa başka avukata gerek bile yok dedi defalarca.
Bir telefonuma bakar.
Gerçekten bazıları zorla gel beni bul diyor.

Özel mesaja bakar mısınız? Birde kuran kitap çarpsın ki özür dilerim yemin ederim dava vs içinde değil helal edin hakkınızı bana yeter size patladım hesabın nasıl kapandığını vs bilmediğim için
Sizin amacınız küfür edip konuyu kitlemekti ama konuları siz kitleyemiyorsunuz. İğrenç zihniyetli ve küfürbaz birsiniz. Yaşadığınız her şeyi hakkediyorsunuz

Kurumumuzun avukatı var.
Kendisini de çok severim.
Bayramdan önce şahsi bir dava mevzumuz vardı ilgilendi sagolsun.
Kurum olarak kendisine güzel para ödüyoruz her ay.
Bir sorunun olursa başka avukata gerek bile yok dedi defalarca.
Bir telefonuma bakar.
Gerçekten bazıları zorla gel beni bul diyor.
Allah aşkına öyle bir şey olmasın eşim beni öldürür ve gerçekten korkuyorum evet Allah rızası için çok özür dilerim:KK43: Allah'ınızi seviyorsanız çok korkuyorum elim ayağım boşalıyor Allah rızası için beni affedin hesabım kapanır heralde birazdwn ayaklarınıza kapanırım eşim beni öldürür nolur

Hep aynı döngü

Küfür, hakaret - sessizlik - özür dileme - özel mesajla yalvarma 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X