ne öldürdü, ne güldürdü...

amelieee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
213
30
31
Mrb kızlar. Karmakarışık bi boşlukyayım lütfen yardımlarınızı esirgemeyin..

Daha öncede bahsetmistim ne zaman ne yapacagı belli olmayan en ufak seye sinirlenen ve beni kırmaktan hic cekinmeyen bir sevgilim var ve brn onu ne yazık ki çok seviyorum... kavgasız bir tek günümüz geçmiyor ikimiz de huzursuzuz bu durumdan ama kopamıyoruz. Ben fazla alıngan ve çabuk sinirlenen bir insanım o ise vurdumduymaz. Benim onun en ufak bi sözünün hareketinin içime dert olacağını bilir ve bunu bile bile yapar. Kalbimi kırdıgı zamanlarda özür dilemek yerine bağırıp çağırarak üste çıkar daha bir kere olsun suçunu kabul ettgni görmedim. Sonra da hic bisey olmamıs gibi askım canım der. Artık çok yoruldum ikimz de seviyoruz ama mutsuzuz hergün kavga ediyoruz işyerinde sinirlense bana patlıyor evde sinirlense bana patlıyor ve bundan hic pisman olmuyor. Her defasında senden oluyor sen büyütüyorsun diyor. Beni günde aradıgı mesaj attıgı sayılıdır yeterince ilgilenmiyor ama ben ayrılmak istedigimde de buna izin vermiyor. Son 3 aydır bu durumdayız. Ortada sevgi olduktan sonra iliski kurtulur diyerek bekliyorum ama düzelmiyor. Ne yapmalıyım ?

f1453

Rabiş
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
2.329
130
Tabiki ayrilmalisin.düzelir diyenede bakma.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

swerige

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
33
1
yani oturup konuşmalısın bunu onunla hissettiklerini anlatmalısın. Gerçekten yüretemiyorsan bitirmelisin ve bunu ona onu sinirlendirmeden söylemen lazım yazdıklarına göre adam psikopat biraz dikkatli ol derim ben. umarım yakında bi çözüme varırsın

could

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013
134
8
Mrb kızlar. Karmakarışık bi boşlukyayım lütfen yardımlarınızı esirgemeyin..

Daha öncede bahsetmistim ne zaman ne yapacagı belli olmayan en ufak seye sinirlenen ve beni kırmaktan hic cekinmeyen bir sevgilim var ve brn onu ne yazık ki çok seviyorum... kavgasız bir tek günümüz geçmiyor ikimiz de huzursuzuz bu durumdan ama kopamıyoruz. Ben fazla alıngan ve çabuk sinirlenen bir insanım o ise vurdumduymaz. Benim onun en ufak bi sözünün hareketinin içime dert olacağını bilir ve bunu bile bile yapar. Kalbimi kırdıgı zamanlarda özür dilemek yerine bağırıp çağırarak üste çıkar daha bir kere olsun suçunu kabul ettgni görmedim. Sonra da hic bisey olmamıs gibi askım canım der. Artık çok yoruldum ikimz de seviyoruz ama mutsuzuz hergün kavga ediyoruz işyerinde sinirlense bana patlıyor evde sinirlense bana patlıyor ve bundan hic pisman olmuyor. Her defasında senden oluyor sen büyütüyorsun diyor. Beni günde aradıgı mesaj attıgı sayılıdır yeterince ilgilenmiyor ama ben ayrılmak istedigimde de buna izin vermiyor. Son 3 aydır bu durumdayız. Ortada sevgi olduktan sonra iliski kurtulur diyerek bekliyorum ama düzelmiyor. Ne yapmalıyım ?

Merhabalar,

Bukadar sorumlusuz vurduymaz bı ınsan evlenıncede aynı tavrı gosterır bence sadece sizinkisi tutku olmuş...

f1453

Rabiş
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
2.329
130
Ortada sevgi göremedim canım. Bi daha düşün!
Kesinlikle bende göremedim koacaman bir boşluk var
Burcu yay mı? Çok tanıdık bu hareketler:)
Banada çok tanidik geldi.....
O zaman neden gitmeme izin vermiyor :KK43:
Vermes.:) kizlarin ayrilmasi onlar için gurur meselesi .kendi canlarri isteyince brakirlar .brakmamasi seni sevdiğini gostermior.şuan onun her haline katlanan sen olduğun için tamam hadi biiiiptir git diyemiyor.canim :KK43:

amelieee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
213
30
31
Kesinlikle bende göremedim koacaman bir boşluk var

Banada çok tanidik geldi.....

Vermes.:) kizlarin ayrilmasi onlar için gurur meselesi .kendi canlarri isteyince brakirlar .brakmamasi seni sevdiğini gostermior.şuan onun her haline katlanan sen olduğun için tamam hadi biiiiptir git diyemiyor.canim :KK43:

Konuşamıyorum derdimi anlatamıyorum. Hemen herseyi unutalım konuyu kapatalm istiyo. Ne zaman söze başlasam yine kawga etmek mi istiyorsun diyo oysa fırsat verse güzellikle konuşcam. İşin tuhafı da şu ki, aynı adam bana evlenelim diye hergün baskı yapıyor.

f1453

Rabiş
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
2.329
130
Konuşamıyorum derdimi anlatamıyorum. Hemen herseyi unutalım konuyu kapatalm istiyo. Ne zaman söze başlasam yine kawga etmek mi istiyorsun diyo oysa fırsat verse güzellikle konuşcam. İşin tuhafı da şu ki, aynı adam bana evlenelim diye hergün baskı yapıyor.

Sana yemin ederim bu son yazdiginin aynisiniiiii harfi harfine yasadm:) ayrldk kurtuldum 5 yil birlikteydik ve son 11 ayimiz boyleydi.
Hergun evlnmk için baski yapio dedigin bile ayni ...meğer ayni şeyler kaç kiza yasatiliomus...sasrdm cümlelerini okuyunca

Son düzenleme:

amelieee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
213
30
31
Sana yemin ederim bu son yazdiginin aynisiniiiii harfi harfine yasadm:m) ayrldk kurtuldum 5 yil birlikteydik ve son 11 ayimiz boyleydi.
Hergun evlnmk için baski yapio dedigin bile ayni ...meğer ayni şeyler kaç kiza yasatiliomus...sasrdm cümlelerini okuyunca

Tek çare ayrılmak mı diyorsun ?