Ne olur bir çıkar yok gösterin bana.

areyouserious

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2016
14
5
25
Merhaba kızlar, uzun süredir burayı takip ediyorum hatta daha önce bir konu açmıştım annemle alakalı çok şükür o konuyu hallettik.
Ama şimdi ilişkim sallantıda, biraz uzun olacak öncelikle çok özür dileyerek yazıyorum ama anlatmazsam delireceğim.
Benim 3 sene süren bir ilişkim vardı, başlarda her şey tahmin edeceğiniz gibi peri masalıydı. Her gören bize çok özenir, yerimizde olmak isterdi ve biz başlarken bir çok zorluğu da birlikte atlattık, hiç kolay olmadı.
1. Seneden sonra sallanmaya başladık ufak tefek, ayrılıklarımız oldu, kavgalarımız, benim fırtınalı ergenlik dönemlerim, toyluğum vs derken saolsun o da çok alttan aldı tabii ki ve düzelttik. Bu süreçte de ne yazık ki benim güvenimi yerle bir edecek bir yanlış yaptı. O günden sonra hiç bir şey eskisi gibi olmadı. Aklımda şüpheler, güven sorunlarım, delirmemek için aldığım avuç avuç haplar ve nihayetinde zor da olsa tekrar bir barışma. Her şey peri masalı gibi, birlikte yaşamaya başladık, hiç bir yanlışını görmedim, beni sevdiğini her fırsatta dile getirir ve deli gibi ilgi gösterirdi. Ta ki ben hayatımı mahvedecek ilaçla tanışana kadar. Doktorum yazmıştı ve tam anlamıyla beni daha da dibe çekti. Geceleri farkında olmadan ağlıyor, sürekli kabuslar görüyor ve öyle ki kendimi tırmalamaya başlıyordum. Her anımda yanımda oldu. Geceleri ellerimi öptü tırmalamayayım diye hep ellerimi tuttu. Ama yapamadık, geçmişte bana söylediği bir yalan ortaya çıktı ve ben asla söylememem gereken bir laf ettim o sinirle. Tam 3 ay engelli kaldık birbirimizde. Bu arada çalışıyor, işleri çok yoğundu, kafasını dağıtması o süreçte kolaydı. Küçük bir yerde yaşıyoruz birbirimizi görmememiz imkansızdı. Haftaiçleri çalışır, haftasonları burada durmaz şehir dışına çıkardı. Tabii bu süreçte başkalarıyla da takıldı ama ben asla yanlış bir şey yapmadım. En sonunda yine yapamadık kızlar, olmaz denen oldu ve biz yine bir milyonuncu kez barıştık hem de ağlaya ağlaya. En son işlerinin yoğunluğunu vs bahane ederek uzaklaştı, konuşmaya çalıştım istemedi, bir şekilde koptuk. Benim 13 gün Antalya’ya gitmem gerekiyordu, gittim. Hayatımı yoluna koymuştum hatta biri girmek üzereydi hayatıma, tam toparlandım derkeen, bir gece gelen bir mesaj, konuştuğum insanı öğrenmesi, kavga etmemiz, Antalya’ya gece kör kütük sarhoş bir biçimde gelmeye çalışması (gece3) insanların araya girmesi ve sonucunda yine bir birliktelik. Antalya’dan dönüşte beni aldı, oturduk konuştuk hallettik. Ben kendimi törpüledim, hareketlerime çeki düzen verdim. Birlikte yaşamamız bizi olumsuz etkilemişti haftada 1 gün kalmak koşuluyla güzel ve dolu dolu zaman geçiriyorduk, her şey çok keyifliydi. O da düzelmişti. 2 hafta önce tavırlarında bir değişiklik, soğukluk, görüşmek istememe, günde yanlızca 15 dk konuşma vs durumları oldu. İşlerinin yoğunluğuna verdim önce, üstüne gitmek istemedim. Bir kaç kez konuşmaya çalıştım ama net bir geri dönüş alamadım. Ama sonra fark ettim ki bu davranışları işlerinden falan değil, herkese bal dağıtırken bana böyle. Mutsuz musun dedim mutsuzum dedi, umudumu yitirdim bize karşı dedi, peki dedim yine. Ağlaya ağlaya birbirimizi sevdiğimizi söyleyerek ayrıldık tam 3 gün önce. Bugün dayanamadım yazdım, tersledi beni, ne olduğunu anlamaya çalışmak için üstüne gittim o sırada kuzeni yazdı bana, birlikte olduklarını, iyi olmadığını, yazmamam gerektiğini söyledi. Durum aileviymiş. Gece içim rahat etmedi aradım, kapattı tekrar aradım vs derken en sonunda açtı ve bağıra bağıra “ Beni darlama! Ben iyi değilim, 1 haftadır ne yaptığım belli değil mülteci gibi yaşıyorum! Seni görmek istemiyorum, yanlız kalmak istiyorum, kırmak istemiyorum beni lanet bir adam yapıyorsun darlayarak ben böyle bir insan değilim bana kendini kırdırtma!” dedi. Neye uğradığımı şaşırdım. Ben bunları hak etmiyorum yapma ne oldu sana dedim hak etmiyorsun evet ama ben gerçekten iyi değilim ne olur rahat bırak dedi. Peki dedim. Kuzenini aradım, gerçekten ailevi sorunları olduğunu, kafasını kaldıramadığını, biraz beklemem ve kafasını dinlemesi gerektiğini, pazartesi zaten görüşeceğimizi o zaman konuşmam gerektiğini söyledi. Tamam dedim. Pazartesi zorunluluktan bir arada olmamız gereken bir yer var, benim yanımda olması gerekiyordu, çok önceden planlanmıştı. Bana da söz verdiğini mutlaka orada olacağını söylemişti. Kızlar ben ne yapmalıyım şimdi, siz olsanız ne yaparsınız? Bu ilişki bitmiş bir ilişki mi, toparlanması mümkün olmaz mı? Pazartesi nasıl davranmalıyım ve sizce geri dönüşü olur mu?

Son düzenleme:
Yemisim ailevi sorunlarini.
Yalan.
Apaçik ortada yahu bu cocuk seni istemiyor

Kendinize bunu neden yapıyorsunuz? Biraz değer verin kendinize ve hayatta sizi mutlu eden insanlarla bir arada olun. Böyle sürekli sizi mutsuzluğa iten biriyle ömür mu geçer Allah aşkına.

A areyouserious
Bu şekil sinir harbini ilişki sanan bir kardeşimiz daha..

Canım benim bu bir ilişki değil, dünyadaki tek erkek de o değil.. Mutluluk yerine neden ısrarla mutsuzluğun peşinden koşuyorsun? Görüşmeyeceksin, ararasa açmayacaksın bu kadar basit. Zorunluluktan falan bir arada olma kısmı da hikaye.. Geç bunları..

Ailevi sebeplerden iliskiden uzaklasan mumkunse bu sorumluluga girmesin.Sizin iliski bitmis konu sahibi.Elle tutulur bir yani kalmamis.Keske antalyada oldugunuzda sans verseydiniz o yeni birine.Yqzik etmissiniz.

öf cidden are you serious diyesim geldi.

hiç mi değeriniz yok ya ağladı geri barıştık,ağladım geri barıştık bu ne ki?

bir de ikinizin de yaptığınız yanlışları yazmamışsınız aldatma vs mi?

Buradan bakınca bu insan sizden kaçıp kaçıp sürekli işi düşünce dönüyor gibi.
Önünüzdeki senelerdede saçma sapan seyleri bahane edip sizden uzunca bir müddet ayrılıp evlenip,evliliğinin içindeki ilk boşluktada size saracak kadar hasta. Sonra aramızda engeller var boyutuna geçecek ilişkiniz. Ne vazgeçebildim ne kavuşabildim olacak. Bir sonraki level bu.
Kaç Kurtar Kendini:KK12:

Sizin gordugunuz turk filmi tadinda aglamali barismali ask bizim gordugumuz hastalikli bir iliski. Bu adamla ileride evlenseniz ne olacak. Zaten bir ileriside olmaz. İyice sinir hastasi olup bir ahstaneyemi yatmayi bekliyorsunuz. Aci cekersiniz bir donem zorlanirsiniz ama geciyor inanin. Bence imkaniniz varsa ayni sehirde kalmayip baska bir sehre yerlesin. Birakin.

Ben de diyeceğim. Bir arkadaş daha demiş. Are you serious? Gerçek aşk bu değil. Güzel neşeli pırıl pırıl bir hayat varken bu "drama queen'lik" neden? Sanki bana modern zamanın "Leyla ile Mecnun" u. Sizi işi düştükçe arayan bir adam görüyorum burada. Ailevi sorunum olsa acar sevgilimle paylaşırım nereye onu azarlayayim yani. Siz de saf saf ona inanmissiniz. Of bir de ağlamalar. Seven adam öyle yapmaz. Yol verin diyeceğiz siz pazartesi yine ağlaşa aglaşa barisirsiniz. Bana kalsa görüşmeyin daha da arayıp sormayın o yere gerekirse gitmeyin derim.

vallahi 7 senelik evliyim bunun yarisi kadar atraksiyon yasamadik bunca sey yasanmis artik miadiniz dolmus bence herkes yoluna gitmeli evlendiginizi hayal dahi edemedim cunku sevmek birbirine bagli olmak bu degil aglasarak ayrilmak falan fazla dramatik daha fazla kendini de heba etme

Yemisim ailevi sorunlarini.
Yalan.
Apaçik ortada yahu bu cocuk seni istemiyor
Öncelikle teşekkür ederim okuduğunuz için. Ben de öyle düşünmüştüm ama ailesiyle aramız çok iyi, sosyal medya hesaplarında babasıyla olan fotoğraflarını vs. kaldırmış, bir şeyler gerçekten ters gidiyor belli ki. Kuzeni de bana yalan söyleyecek biri değil, en yakın arkadaşlarımdan biri sayılır. Yalan olduğunu düşünmüyorum ama beni istememesine bir şey diyemem :KK43:

bu ilişkiden ikinize de hayır gelmez.
Bir ayrıl bir barış ilişkisi olmuş.
Siz de daha fazla ısrar etmeyin. 3 yılda tukete tukete sıfırın altına inmişsiniz çoktan.
Aynen öyle oldu, ben de az çok farkındayım bu durumun ama kopamıyorum maalesef... Ondan başka kimseyi asla sevemeyecekmişim gibi geliyor, geçici bir durum biliyorum ama bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatamıyorum...

X