Ne olur bir çıkar yok gösterin bana.

vallahi 7 senelik evliyim bunun yarisi kadar atraksiyon yasamadik bunca sey yasanmis artik miadiniz dolmus bence herkes yoluna gitmeli evlendiginizi hayal dahi edemedim cunku sevmek birbirine bagli olmak bu degil aglasarak ayrilmak falan fazla dramatik daha fazla kendini de heba etme
Teşekkür ederim çok saolun, mutluluklar dilerim size :KK43:

A areyouserious
Bu şekil sinir harbini ilişki sanan bir kardeşimiz daha..

Canım benim bu bir ilişki değil, dünyadaki tek erkek de o değil.. Mutluluk yerine neden ısrarla mutsuzluğun peşinden koşuyorsun? Görüşmeyeceksin, ararasa açmayacaksın bu kadar basit. Zorunluluktan falan bir arada olma kısmı da hikaye.. Geç bunları..
Çok teşekkür ederim, gerçekten sıfırın altına inmiş durumdayım sinir sistemi olarak. Sadece bu durumu nasıl sağlıklı bir şekilde atlatabilirim bilmiyorum. Ondan başkasını asla sevemezmişim gibi geliyor. O kadar çok istiyorum ki bir gün bu konularımı gülerek okumayı.

Ailevi sebeplerden iliskiden uzaklasan mumkunse bu sorumluluga girmesin.Sizin iliski bitmis konu sahibi.Elle tutulur bir yani kalmamis.Keske antalyada oldugunuzda sans verseydiniz o yeni birine.Yqzik etmissiniz.
Keşke diyorum ben de şimdi, öyle güzel toparlamışken kendimi öyle güzel dağıttı ki beni tekrar...

öf cidden are you serious diyesim geldi.

hiç mi değeriniz yok ya ağladı geri barıştık,ağladım geri barıştık bu ne ki?

bir de ikinizin de yaptığınız yanlışları yazmamışsınız aldatma vs mi?
Merhaba, teşekkür ederim okuduğunuz için. Hemen anlatayım, bir gün o uyurken telefonunu kurcalıyordum, bir mesaj buldum ortak bir arkadaşımızdan, ipeği gönder evden vs gibi...
Aşağılara indikçe kızlarla görüşeceklerini öğrendim, ortalığı birbirine kattım gittim evden, sonra arkadaşları aramaya başladı sen yanlış anladın vs. diye hatta bir tanesi balıkesirden geldi, dinlemek zorunda kaldım. Mesajı atan arkadaş askerde, biz de onu delirtmek istemiştik, böyle bir imkanımız var vs. diye kızdırıyorduk, öyle bir şey olmayacaktı hepsi bu dedi, ispatla dedim. Geçmişe yönelik konuşmalarını açtı. Gerçekten gülüp eğleniyorlarmış arkadaşı delirdikçe. Ben de bu sırada salak gibi o üçünü Phuket’e tatile gönderme planı yapıyorum. Beni bu kadar küçük düşüremezsiniz bu şaka bile olsa dedim. O arkadaşıyla görüşmeyi vs. hemen kesti. Düzelmişti. Bahsettiğim konu bu.

Ben de diyeceğim. Bir arkadaş daha demiş. Are you serious? Gerçek aşk bu değil. Güzel neşeli pırıl pırıl bir hayat varken bu "drama queen'lik" neden? Sanki bana modern zamanın "Leyla ile Mecnun" u. Sizi işi düştükçe arayan bir adam görüyorum burada. Ailevi sorunum olsa acar sevgilimle paylaşırım nereye onu azarlayayim yani. Siz de saf saf ona inanmissiniz. Of bir de ağlamalar. Seven adam öyle yapmaz. Yol verin diyeceğiz siz pazartesi yine ağlaşa aglaşa barisirsiniz. Bana kalsa görüşmeyin daha da arayıp sormayın o yere gerekirse gitmeyin derim.
Biz ayrılmıştık, o yüzden paylaşmak istememesini doğal karşılıyorum, ama azarlanınca yerin dibine girdim ağlamaktan diyebilirim. O kadar çok istiyorum ki dediğiniz gibi pırıl pırıl bir hayatı... Sevdiğini söylüyor ama ben de kendimden biliyorum sevmeyi böyle olmaz derken öyle bir şeyle çıkıyor ki karşıma tak diye ne yapacağımı bilemiyorum. Bunu ben de istemiyorum, irade sorunum var sanırım asla hayır diyemiyorum...

Biz ayrılmıştık, o yüzden paylaşmak istememesini doğal karşılıyorum, ama azarlanınca yerin dibine girdim ağlamaktan diyebilirim. O kadar çok istiyorum ki dediğiniz gibi pırıl pırıl bir hayatı... Sevdiğini söylüyor ama ben de kendimden biliyorum sevmeyi böyle olmaz derken öyle bir şeyle çıkıyor ki karşıma tak diye ne yapacağımı bilemiyorum. Bunu ben de istemiyorum, irade sorunum var sanırım asla hayır diyemiyorum...
Karşınıza pat diye çıkarsa tak diye ağzına kürekle vurun. Göreceksiniz bir şeyi kalmayacak.

İlişki bitmiş saygı, sevgi, değer verme bitmiş. İlişki uzatmalara geçmiş maalesef. Ailemle sorun yaşıyor olsam ilk önce bunu sevdiğim kişiyle paylaşırım beni en iyi o anlar diye. Utanmadan azarlamış resmen. Bence artık yeni insanlara fırsat verin. ağla barış ağla barış bu bir ilişki değil ki. Sizi mutlu edebilecek ve sizin de mutlu edebileceğiniz insanı bulursunuz umarım.

X