ne olur erzurumda ayrıntılı ultrason yapan bır yer

canan0131

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2009
106
1
37
ne olur erzurumda ayrıntılı ultrason yapan bır yer bılıyorsanız soylermısınız şifa hastanesine gıttım fakat doktorlar ayrıntılı ultrasonu bıle bılmılolar sanırım orda ultrasona kadın d. doktoru bakmıyor radyolojı uzmanı bakıor doktora ayrıntılı ultrasona gırıcem dedım butun organlarına bakılıp kemıklerı sayılıyormus bu o mu dedım bılmem bı bu var bıde 3 boyutlu ama 3 boyutluyu onermıoruz dedı radyologa soyledım oda bu 1 duzey bundan ustunu yok dedı 5 10 dk ultrasonda baktı ama hıcbısey solemedı bende ııkılemdeyım gırdıgım ayrıntılımıydı deılmıydı bılmıorum bana doktorlarınında evet bu ayrıntılı ultrason dıyecegı bı hastane onerebılırmısınız

mrb arkadaşım.bende erzurumdayım ve gebeyim.senin gibi bi türlü kontrollerime nereye gideceğime karar veremedim.biçok hastaneye gittim.ama enson metin hocaya gittim ve çok memnun kaldım.tavsiye ederim.

arkadaşım üniversite hastaneleri sana yardımcı olur metin hoca da sana yardımcı olur zannedersem aziziye araştırma hastanesinde allah yardımcımız olsun bende 35 haftalık hamileyim bu hastane işi zor karar vermek uygulamak memnun kalmak of of

arkadaşım üniversite hastaneleri sana yardımcı olur metin hoca da sana yardımcı olur zannedersem aziziye araştırma hastanesinde allah yardımcımız olsun bende 35 haftalık hamileyim bu hastane işi zor karar vermek uygulamak memnun kalmak of of

sen ayrıntılı ultrasona nerde gırdın pekı

X