Ne olur yardım edin kafayı yicem

oylesinebiriiste

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
18
24
Merhaba kızlar ben evli bir bayanım.eşimin ailesiyle yaşıyordum ve bazı problemlerden dolayı ailemin evine gelmek zorunda kaldım. Annem 4 yıl önde evlendi ve üvey babamın geçen yıl sözlü ve görsel tacizlerine uğradım. Anneme hiç söylemedim. Özet geçersek eğer bir konu oldu ve açıldı eşim gerçeği söyle dedi ben söylemedim. Annem direk konu kocama kadar mı geldi dedi. Bende dedim ki bana sapıklık etmedi ben iftira attım dedim. Annem üzülmesin diye gerçği söylemedim. Annem bana yazıklar olsun hakkımı helal etmiyorum sana ondan öyle bişey görmedim bugune kadar dedi . Herkesten beklerim kocamdan beklemem dedi. Ve iftira attığıma inandı. Bana toz kondurdu ama kocasına kondurmadı. Bi sormadı bile niye iftira atma gereği duydun korktuğun bişey mi var doğru söyle bile demedi. Ve yarın bir yere gidicek ben evde ne olcam tek mi kalcam dedim. Eşinin adını söyleyerek o evde tek değilsin dedi. ya insan hiç mi şüphelenmez tek kalacak olmama nasıl rahatça göz yumabilir? NErde annelik sevgisi :KK43: bi gram şüphe bile duymuyor kocasından

Kemalim yapmaz muhabbeti olmuş ben olsam o evde kalmaz kadin sığınmaya giderdim durumum yoksa varsa zaten kendime yeni hayat kurardım

X