Ne yapacağımı lütfen yardım edin?

Çocuğun ağzını burnunu kırdırın, ayrılsın kardeşinizden.
Kardeşinizi de ailenize söyleyin. Alternatif kalmasın.

İnsanlara anladığı dilden muamele etmek gerektiğine inanıyorum.

Çocuğun ağzını burnunu kırdırın, ayrılsın kardeşinizden.
Kardeşinizi de ailenize söyleyin. Alternatif kalmasın.

İnsanlara anladığı dilden muamele etmek gerektiğine inanıyorum.
Kesinlikle katılıyorum. Mesela ben anneme deseydim ki anne sevgilim istemediği için okulu bırakmak istiyorum diye, yemin ederim annem kemiklerimi tek tek kırardı

Herkese merhaba, bir konudan dolayı kendimi kötü hissediyorum. Kız kardeşim var kendisi 19 yaşında ve lise boyunca o kadar çalıştı ki hedeflerine ulaşmak için, liseyi bitirince okulun en başarılı öğrencisi seçildi. Şimdi de Hacettepe'de psikoloji bölümünü kazandı. Çok çalışkan bir kız, okumak en büyük hayaliydi. Ama geçen benimle konuşmak istedi, canı sıkkındı. Anlattıklarını duyunca şok oldum. 1 yıldır bir erkek arkadaşı varmış, erkek arkadaşı başlarda üni konusuna bakarız demiş ardından şimdi de kız kardeşimin okumasını istemiyormuş. Yahu dedim ne hakla? Sen niye ondan izin alasın ki? Baktım kız kardeşimin de kafası karışmış, bu nedenle daha önce ayrıldım ondan ama dayanamadım geri barıştık demez mi. Dedim saçmalama annem babam o kadar mutlu sen üni kazandın diye, lütfen yapma böyle. Bide diyor ki beni çok kısıtlıyor, erkek arkadaşlarım olamazmış falan ama kendisinin kız arkadaşları var diyor. Gerçekten çok şaşkın ve üzgünüm. Bunca yıldır üniversite okumak için didinip durdu çok çalıştı şimdi de kafası karışıkmış. Diyorum çok küçüksün boşver daha kimler kimler girer hayatına ama yok, sanki okuldan vazgeçecek gibi duruyor ve benim elimden hiçbir şey gelmiyor. Anneme de anlatmak istemiyorum işler daha da karışır. Of napacağım ben? Fikir istiyorum lütfennn :KK43:
Kardeşini yolla buraya saçmalamasın. O yaşlarda evdekilerden daha çok eli dinler kızlar. Burda herkes anlatır yazar hayatını bir erkeğin belirsizliğine kurban etmesin.

Ailenize soyleyemiyorsaniz çocuğun gozunu korkutun onun ailesine söyleyin uzak dursun kizimizdan diye

Kardeşinizi psikoloğa görürün. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş buyur diyin. En azından 3-4 seans zorla götürün.

Kardeşinizi psikoloğa görürün. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş buyur diyin. En azından 3-4 seans zorla götürün.
Gerçekten ona karşı çok öfkeliyim ya. Çok dil döktüm, bana tamam gerçekten haklısın diyor sonra yine onunla saatlerce mesajlaşıyor. Deli oluyorum ya

Üniversiteyi kazandıgım sene erkek arkadasım okula gidersem ayrılacagımızı söyledi. Aileme bişey diyemediğim için gittim 3.gün ben yapamıyorum diye geri döndüm. Dönüş yolunda tam 4 saat düşündüm babam beni okutmak için ugrasırken ben elin oglu için ne yapıyordum iner inmez de dönüş biletimi aldım. İlk sene ite kaka ünide hiç bir erkekle muhattap olmadan okulla yurt arasında gidip geliyordum. Bir gün kıskançlığından bogazıma bıcak dayadı o gün o ilişki benim için bitti. Sonra otogarda da yattı kapımda da hiç önemi olmadı. O yaşta insan düşünemiyor ama Allah kendi özgüvensizliği yüzünden karşıdaki insanı kısıtlamaya çalışan herkesin belasını versin!!!

X