Ne yapardınız

gulten0g

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2022
51
-32
30
Merhabalar arkadaşlar biz iki kız kardeş aynı evde gelindik. Benim eşimle evliyim güzel gitsede bir gün kardeşim ve eşi kavga etmişler zaten sürekli olurdu eşinin ailesi yüzünden cunki çok karşırlardi eşide uymaya akildı yatak odasina kadar anlatırdi ailesine o derece düşünün yani ensonki olayda eşimde dahilde oldu kardeşini tuttu babam ortayı bulmaya çalıştıkça yok esim iyide dolduruyo kardeşini olmaz boşansınlar diye en son artık öyle bi dereceye geldi ki babama bile vurdu esim daha sonra esim beni bıraktı gitti orda daha sonra ben evime gittim esim geldi annesigilden bi geldi üzerime yürüyo bundan sonra ailenden biri bu eve gelemez sende ole kafana estimi gidemezsin çocuğu da göremezler dedim seninkinlerde gelicek ohalde ona sen karışamazsın dedi kolumda tutup evden atmaya çalıştı ondan sonra ben gittim buna uzaklastirma aldırdım aradan 1 hafta geçti bosanma celbi geldi gerekcesinde babamla kavga edince vurunca ben onun arkasında durmamışım daha sonra aradan 3 ay geçti ben kızım için görüştüm dedimki bak yanlış yapiyosun bizim evimizde sorun yokken sen olaylara kendini kattın ben evime geldim bunca şeye rağmen sen bana bir ton şart koştun diye çocuğuna hicmi acımıysn dedim onuda göstermesem gösterme o beni büyüyünce bulur dedi ve olayın üzerinden 1 sene geçti şimdi yazmışkı evine gel seni çocuk için affediyorum diye bende dedim eğer çok yuvanı kurtarmak ve çocuğunu düşünüysn gel babamın elini op musadesini al dedim ve cevap su ben haklıyım seni hayatta gelip o şekilde alma biyere gelirsin arabayla alır geçerim diyo dünya yıkılsa öyle olmazmış ama daha sonra gider geliriz diyo şimdi ben bunca şeye rağmen babama vurmuş kardeşimi hamileyken sokağa atıp ve babasının evinde çocuğuyla kalmış ve birkere sormamışlar ben bunları turuma yedirip gidecekmisim fakat o bir gelip düzgünce babamın elini opüpte götüremezmiş simdi kafamın ici kıyamet ne yapmaliyim kızım acaba ilerde anne neden gitmedin der mi diyede düşünmeden edemiyorum uzun oldu affola
Siz size bunları yaşatan ve yapan birine 1 defa bile kapıya gelip çocuğum gösterin dememiş ama benden her msj yazıp çocuğu görmek için benim onun ayağına götürmemi bekliyor çocuğu siz ne yapardınız

Siz size bunları yaşatan ve yapan birine 1 defa bile kapıya gelip çocuğum gösterin dememiş ama benden her msj yazıp çocuğu görmek için benim onun ayağına götürmemi bekliyor çocuğu siz ne yapardınız
Mahkemede hakim hangi günler göreceğine karar verin bekle diyin
Açtınız mı davayı?

Mahkemede hakim hangi günler göreceğine karar verin bekle diyin
Açtınız mı davayı?
Bende ole söyledim kendi bir defa bile kapıya gelmedi sadece msj atıp şuraya getir diyo emir verir gibi yapmadım bende sonra diyo ki sen bana çocuğu göstermedin

Allah kurtarmış. Bi daha o eve dönmeyin. Sizin burnunuzu sürtmeye çalışmış ama kendisi köpek gibi pişman. Affetmeyin.

kesinlikle gitme!!!
gidersen daha büyük olaylar yaşarsın bence...
ailen ne dedi bu duruma özellikle de baban nasıl karşıladı yanlış anlamadıysam ona vurmuş böyle bir adama( mecazen adam) kesinlikle dönme.

bide af dilemiyor, affediyormuş hadsizzzz....

Hergün copy+paste aynı konuyu açıp aynı insanlardan farklı yorum mu bekliyorsunuz?
Ben başlayayım ozaman, hemen bavulunuzu toplayın ve eve dönün, hemen bir çocuk daha yapın. Bukadar düzgün bir adama ve evliliğe çok çocuk yakışır.

Siz bunları yapan birine görüntülü bile konusturmuydnz
Eninde sonunda görüşecekler. Mahkemede de belirli günler belirlenecek. Bir yolunu bulmanız gerekecek. Şu an için yüzyüze gelmeniz uygun olmayacaktır. Çocuğu da alıp geri vermek istemeyebilir koz olarak kullanabilir vs. Çocuğun yaşı çok küçük değilse doğrudan kendisi görüşebilir ya da bağımsız birisinin gözetiminde görüntülü konuşturulur.

Valla siz kızınızı düzgün karakterde yetiştirmeye bakın.
Düzgün olsun ki ileride size sandığınız gibi neden babamı affetmedin anne demesin .

Helal anne be böyle bir adam affedilmez iyi yapmışsın desin.

Babama vuran kocayı da affetmem.
Dedeme vuran babayi da .

Yani,
Saygı saygı saygı...
Saygisiz insana kim olursa olsun ömür feda etmeye hiç gerek yok.

Eninde sonunda görüşecekler. Mahkemede de belirli günler belirlenecek. Bir yolunu bulmanız gerekecek. Şu an için yüzyüze gelmeniz uygun olmayacaktır. Çocuğu da alıp geri vermek istemeyebilir koz olarak kullanabilir vs. Çocuğun yaşı çok küçük değilse doğrudan kendisi görüşebilir ya da bağımsız birisinin gözetiminde görüntülü konuşturulur.
2.yaşında şuan

Bende ole söyledim kendi bir defa bile kapıya gelmedi sadece msj atıp şuraya getir diyo emir verir gibi yapmadım bende sonra diyo ki sen bana çocuğu göstermedin

Mahkemede yasadiklarinizi anlatsaniz ve esinizin dengesiz hareketleri yüzünden kendinizin ve cocugunuzun can güvenliginizden süphe duydugunuzu söyleseniz b** yapamaz eş bozuntusu

Hala ne yapacağınızı mı düşünüyorsunuz?
Babama, kardeşime şunları yapan adam 50 sene kapımda paspas diye yatsa üstüne basmaya bile tenezzül etmem.
Çocuğunuz biraz daha büyüyünce babasının ne mal olduğunu anlar zaten merak etmeyin.

Valla siz kızınızı düzgün karakterde yetiştirmeye bakın.
Düzgün olsun ki ileride size sandığınız gibi neden babamı affetmedin anne demesin .

Helal anne be böyle bir adam affedilmez iyi yapmışsın desin.

Saygı saygı saygı...
Saygisiz insana ömür feda etmeye hiç gerek yok.
Yaa bende ole bi merhamet vardı inanın bana aileme bunları yaşatan birine insan çocuğunu göremedi diye üzülür mü ben ona bile vicdan yapıyorum

X