Ne yaparsam yapayim olmuyor..Yurumuyor evliligim..Sevmiyor beni esim..

ManyakPrenses

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2018
5.297
5.980
29
İşte mesele burada .Bağlanması problemli ,her seye çabuk bağlanıp çok kolay da vaz geçebilir Kaybettiğinde kazanmak için uğraşmaz .Sevgi eşiği düşük .
Ben evli inen hep kendimde aramıştım gerçekler çok başka çıktı çok sonra anladım çoğu şeyi .Bunları önceden çözümlemiş olsaydım 6 ay bile sürdürmezdim evliliğimi .
Pişman ama ne zaman pişman kızlarla arası iyi olmadığında terk edildiğinde, beğenilmediğinde pişman .
Listesi kabarık ise zerre umrunda değilim .
Hımm ben konuyu yeni sanmıştım. Ayrılarak doğru kararı vermişsiniz. Güçlü bir kadına benziyosunuz.. Yolunuz açık olsun inşallah🌸
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 37 gün geçti.

inFlamess

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
1.033
1.564
Çocuklarınız nasıl?
Eski eşiniz çocuklarına düşkün mü?
Çocuklar sandığımızdan çok daha fazla olayın farkında oluyor ne yazık ki..
O kadar düşkündü ki sabah 8 de işe gidiyor saat 10 da video resim istiyordu çocuklarını çok özledim diye koşa koşa eve geliyordu.Bebeklil dönemlerinde gazlarını alma bezlerini değiştirmeye kadar birebir ilgileniyordu .Son demler artık çocuklara da tahammülsüzdü suan ise özlüyor gibi görünüyor felan ama saat hesabı yapıyor hep bi bahanesi var çocukları sevip bir kaç saat görüp göndermek istiyor .
 

Alyamasra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
9
-10
28
Sorunlarımız nişanlı iken başladı ..Ayrilma kararı almıştım olmadı..

7 yıldır evliyiz..2 tane de çocuğum oldu yaşım 30.Ne muhabbet ne iletişim ne cinsellik ne sadakat hic birşey yok ,birinden birine dört elle sarılacağım ..Çok güzel bi eğitim almış dimdik durabilecek bi kadın iken malesef üzerine şiddet bile gördüm..

Zaman zaman birbirimize sariliriz ufak öpücükler felan.. Sanırım tek o ufacık sevgi bağımız ilişkimizi ayakta tutan ..Yada esim nezninde tek sebep belki de çocuklar..

Bankaciydim güzel bi konumum vardi adını vermek istemedigim banka kapatıldı ve daha sonra ki süreçler vs is hayatım bitti tekrar başka aynı sektör suan imkansız yazamadığım sebeplerden ötürü sonuç olarak eve bağlı monoton ve inanılmaz yaramaz iki çocugumla kendimi tutundurmaya çalışıyorum hayata..

Eşim devamlı gözü dışarda ve magazinde gündem de hangi hatunlar var ise hepsinden haberdar.Fiili bi aldatma hic olmadı en azından benim bildigim.Ancak porno ,face de profil bayan isimler aratma ,periscope ,you can now ...Bunlar internet geçmişinden bulduklarım.Potansiyel aldatma meyilli bi erkek karşımda ki.. Hep bunlarla bogustum.Uzerine berbat bi cinsellik yani arzulanmıyorum hissi berbat bi duygu. .

Eskiden devamlı bunlar dile getirir sorun çıkartır ya da açıklama beklerdim artık ne cevap duymak istiyorsam .. Herşey bıraktım anladım ki bu adam ben hariç kadınlara zaafı olan bana donuk kalan bi adam..Anladım ki binlerce kez soz verse de değişen şey sadece benim engellemelerimden dolayı yapmayacak oluşu ..Anladım ki yüreği bunu istiyor.. Bunu istediğini bildikten sonra ruhunu beynini öğrendikten sonra tekrar yapıp yapmamasının bi anlamı kalmıyor, yüreği bedeni bana ait olmayan bir adam demekki karşımda ki diyorum ...

İnanılmaz duygu yüklü içimde..Onu aldatmak istiyorum ama yapamıyorum hic bir erkek umrumda değil ama aşkı özledim romantizm herşeye hasretim peki neden kopamıyorum neden aldatamıyorum ..Icimde ona karşı olan bu denli sadakatin sebebi ne?Neden koru korune bu bağlılık ?

Eski sevgilimle görüşüyorum 1 senedir felan son bi kaç aydır yüzyüze ..Deli gibi aşık olduğum adamdı o bir zamanlar 6 yıl beraber olduk hic gönlümü kirmadi prenses hayatı yaşattı bana o hala benden sevgi dilenirken ben tokalaşmak için bile elimi uzatmıyorum ona. Evet çok aşık olarak ayrılmıştık cok başka nedenlerden bitmişti ancak esim dışında neden hic bi erkek yok gözümde ..

Eski sevgilimle hala çok güzel gülebiliyor dertlesebiliyoruz ben sadece eşimi anlatıyorum ona ..Her yasadigimizi..Beni dinlemekten hic bikip usanmıyor oysa esim kaç defa gözlerime bakıyor ki..Hic konuşamıyoruz aynı şeylere gülmüyoruz hic bir paylasimimiz yok. 5 dakikalık yasanan bi cinselligimiz var, o kadar belli ki görev olarak yaptığı..Tenlerimiz çoğu zaman buluşmadan yaşanan hayvani bi birliktelik işte. .

Çok boğuluyorum ..Aldatarak intikam mi almak istiyorum yoksa onun hak etmeyen sevgisini yüreğimden mi çıkarmak amacım bilmiyorum ..Yada hepsi ..

Hic birşey bana lezzet vermiyor ..(Çocuklarım haric).Onu sadece ev arkadaşı olarak görmek istiyorum kafadan atmak rahatlamak ancak beynim hep onunla meşgul ..O kadar meşgul ki cocuklarima eksik kalıyor hem bi yanım .O gelmeden makyajim yapıp parfüm sıkıp hazır oldayim .İşten gelince çocukları gece yatanedek öpüyor kokluyor binlerce kez öpüyor beni ise görev icabı bi kaç kuru öpücükle..

Ayrılmak boşanmak imkansız benim için ailevi durumlarim küçük bebeğim ve is sicilimden dolayı ..

Sizden nasıl bi yorum bekliyorum bilmiyorum sanırım anlattığım kadarıyla dışarıdan görünen hayatımı merak ediyorum ..

Tesekkur ederim.

Güncelleme:Eski sevgilime hic birşey hissetmiyorum tokalasmayi bile midem kaldırmıyor hic bir hissiyatim yok ona karşı .Sevgiliyi iken de herşeyden önce çok iyi arkadaşımdı.

Aldatmak beyin ile beden ile yürek ile olur görüşme ile değil bence.Benim aklım fikrim bedenim eşime ait iken bu nasıl aldatma olarak görebiliyor bu tur yorum yapanlar anlamıyorum.

Keşke esim de beni çok sevseydi de eski sevgilisin de benim dermanimi arasaydı..Keşke o da eski sevgilisine esimi cok seviyorum neden o beni sevmiyor diye ağlasaydı..

Bi güncelleme daha..
Arkadaşlar aklım fikrim sex de değil aldatmayi sadece sex odaklı olarak algılıyorsunuz anlayamıyorum ..Bi kadin sevmeden zor cinsellik yaşar diye düşünüyorum .Ben sevmekten sevilmekten romantizmden aşktan bahsediyorum .Icimde yanan intikam duygularından bahsediyorum.

Elbette evli çocuklu bi kadının bu yazdıkları kulağa cok iğrenç geliyor ama zaten bende aldatma dürtüsü uyanıyor ancak yapamıyorum diyorum .Sadece şunu biliyorum kalp kiralık bi ev.Adam aşk sevgi ile kirasını ödemek yerine üzerine kalbimi tahrip ediyor esim gibi insanlar herşeye layık ancak ben suanlik birşey yapamıyorum .Onu aldatırsam soğurum belki ondan ve çok daha kolay defederim kalbimden diyorum.

Kimse yaşamadığı günahın masumu degil...........


Guncelleme;

Çoğu yorum eski sevgilimle görüşmem ile alakalı benim konu açma amacım," Eskisi ile görüşüyorum bu sizce aldatma mi değil mi?"değil ki.Elbette bununla ilgili de yorum yapılabilir ancak ana temam eski sevgilim değil.

Güncelemişken bir şeye daha değinmek istiyorum .Eşim baskın karakterimden rahatsız onun için bi kadın erkekten daha az bilmeli ve çoğu şeyi eşine birakmali ezik bi yapısı mi var bilmiyorum.Sert bi mizacı vardır özünde yumuşak ancak çabuk sinirlenip sonen.Ozgür ruhum feministligim rahat tavirlarim her zaman onu rahatsız etti .Yani liderlik hissetmek istiyor sanırım.Bu başından beri boyle oldugumu için mi uzağız acaba bu kadar .

Eşim kendi durumundan, evlilik yaşantımızdan gayet memnun .Tartışma çıkarmasan olayları uzatmasan mesele yok bazıları şeyleri görmezden gel diyor .

Fiili aldatma olmadığı için yaptıklarını masum görüyor."Sevip sevmeme meselesi değil bu birçok arkadaşım var neler neler yaşayan ben ne yapıyorum ki ;hata yaptıklarım ama çok uzatıyorsun" diyor.Bu söylemleri beni daha çok çileden çıkartıyor rahatlığı bu kadar pişkinliği beni de zamanla bu konularda torpuleyip duyarsizlastiriyor gibi.Çok öfkelensem de artık eskisi gibi değilim kaniksiyorum sanırım ve bu hale donusmek beni üzüyor .

Ona göre her evlilik böyle.Ve yine ona göre her erkek ruhu kadınlara zaafli.

Cidden böyle bi erkeğe nasıl evet dedim düşününce düşününce aklımı yiyorum ve hala bu insanla evliliğimi sürdürüyorum.
benim eşimde ayni böle akli fikri kari kizda bende neyapcami bilmiyorum. Cok Zor