Ne yapayım ben şimdi..

zor bir durummuş bence önce erkek arkadaşınla tanıştır sonra aileler görüşsün ters bir şey olursa ailesine açıklamak zor olur .ayrıca babanı annen ve abin yumuşatsın

zor bir durummuş bence önce erkek arkadaşınla tanıştır sonra aileler görüşsün ters bir şey olursa ailesine açıklamak zor olur .ayrıca babanı annen ve abin yumuşatsın

Abi'm şimdi askerde.. Annemle babamın iletişimi ise cok kötü dedıgım gıbı babam kımsenın fıkırlerını dınlemez bağırır çağırır o yüzden annemde bısey dıyemıyor.

düzgün bi adama benziyor bunca zaman yanında olmuş, sanaldan tanışmanıza rağmen yüz üstü bırakmamış seni. Babana söylemek için erken olmuş maalesef keşke abin böyle bişey yapmasaydı. Aileler tanışacağı zaman söylenmesi daha doğru olurdu.Abin babanla konuşsun. Niyetleri ciddi ailesi bizimle tanışmak söz yapmak istiyormuş seneye evleneceklermiş desin. Önce abin yumuşatsın sonra sen sakince konuş babanla

düzgün bi adama benziyor bunca zaman yanında olmuş, sanaldan tanışmanıza rağmen yüz üstü bırakmamış seni. Babana söylemek için erken olmuş maalesef keşke abin böyle bişey yapmasaydı. Aileler tanışacağı zaman söylenmesi daha doğru olurdu.Abin babanla konuşsun. Niyetleri ciddi ailesi bizimle tanışmak söz yapmak istiyormuş seneye evleneceklermiş desin. Önce abin yumuşatsın sonra sen sakince konuş babanla

Evet haklısınız bu konuda bende cok kızdım ona bana danışmadan söylendi ama böyle olacağını dusunemedı oda..teşekkür ederim okuduğunuz ve tavsıyede bulunduğunuz ıcın askerden izne geldiginde bende konuşmasını ıstiyorum.

Son düzenleme:
biraz benim babama benziyor bende tanıştırırken çok korkmuştum babam ters bir şey söyleyecek diye korktuğum gibi olmadı inşallah senin de olmaz

Evet haklısınız bu konuda bende cok kızdım ona bana danışmadan söylendi ama böyle olacağını dusunemedı oda..teşekkür ederim okuduğunuz ve tavsıyede bulunduğunuz ıcın askerden izne geldiginde bende konuşmasını ıstiyorum.

kırılmış kızmış kıskanmış olabilir baban ama para göndermemek ne demek. Sen kız başına ailenden ayrı bi şehirdesin. Başına bişey gelse ne olacak. Ben ailemden başka şehirde okudum sonra orda iş buldum kendi hayatımı kazanırken bile babam sürekli arar paran varmı diye sorar yemin ettirirdi.

Baban çok haksız bu konuda. Aklınca ders veriyor sana ama böyle ders mi verilir.

Konunu okurken erkek arkadaşından darbe almış, üzügün bir kızın konusu dedim içimden.
Evlilik teklifi kısmından sonrada emindim öyle olduğundan ama yanılmışım.
Ne güzel bir hikaye bu, erkek arkadaşın seni yalnız bırakmamış, sen ise güvenmekle çok doğru yapmışsın.
Çok az şimdilerde böyle güzel sonuçlanan ilişkiler.
Tabi baban kısmı hariç.
Baba kavramı benim için küçüklükten beri kutsaldır.
Fakat senin durumun biraz farklı.
Yaptıkları çok yanlış ve haksız babanın.
Ben olsam ona kabullendirmek yerine, umursamaz ve ilişkime devam ederdim sanırım.
Çünkü böyle bir adam ne yaparsan yap yumuşamaz gibi geldi bana.

kırılmış kızmış kıskanmış olabilir baban ama para göndermemek ne demek. Sen kız başına ailenden ayrı bi şehirdesin. Başına bişey gelse ne olacak. Ben ailemden başka şehirde okudum sonra orda iş buldum kendi hayatımı kazanırken bile babam sürekli arar paran varmı diye sorar yemin ettirirdi.

Baban çok haksız bu konuda. Aklınca ders veriyor sana ama böyle ders mi verilir.

Evet ne güzel babanızın sizi bu kadar düşünmesi benım ise hiç yaşamadığım bı duygu.. Sadece lafta sevgi bu yasıma kadar sevgısını bellı edecek hiç bır faalıyetı görmedim..

Konunu okurken erkek arkadaşından darbe almış, üzügün bir kızın konusu dedim içimden.
Evlilik teklifi kısmından sonrada emindim öyle olduğundan ama yanılmışım.
Ne güzel bir hikaye bu, erkek arkadaşın seni yalnız bırakmamış, sen ise güvenmekle çok doğru yapmışsın.
Çok az şimdilerde böyle güzel sonuçlanan ilişkiler.
Tabi baban kısmı hariç.
Baba kavramı benim için küçüklükten beri kutsaldır.
Fakat senin durumun biraz farklı.
Yaptıkları çok yanlış ve haksız babanın.
Ben olsam ona kabullendirmek yerine, umursamaz ve ilişkime devam ederdim sanırım.
Çünkü böyle bir adam ne yaparsan yap yumuşamaz gibi geldi bana.

Teşekkür ederim öncelikle evet Allah erkek arkadasım konusunda yüzüme güldü..
Insanın benimde içimden gelmiyor yumsatmaya çalışmak ama arada annem kalıyor yarın öbür gün aileler tanışmaya geldıgınde en güzel günlerimi mahvetsin istemiyorum bir kere baba olsun istiyorum....

Bende cok begendm sevgilinizle olan durumlarnizi gercekten durustmus sahip cikmis birakmamis sizi okumus dis hekimi olmus guzel bir hayat bekliyor sizi babaniz konusunda da abinizin konuşması cok dogru olur sizde konusun diyicem ama siz babanızı daha iyi tanirsnz tabi umarm iyi olur sizin icin bu arada bi arkadasta demis ilk erkek arkadasnz tanisirsa dha iyi olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende cok begendm sevgilinizle olan durumlarnizi gercekten durustmus sahip cikmis birakmamis sizi okumus dis hekimi olmus guzel bir hayat bekliyor sizi babaniz konusunda da abinizin konuşması cok dogru olur sizde konusun diyicem ama siz babanızı daha iyi tanirsnz tabi umarm iyi olur sizin icin bu arada bi arkadasta demis ilk erkek arkadasnz tanisirsa dha iyi olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim yorumunuza..
Ilk ben konuşmamam dediğiniz gibi Abi'm veya babamın dınleyıcegı bırının konuşması lazım hıc düşünemiştim ılk erkek arkadasımı tanıştırmayı aslında mantıklı geldi oda bu konudan dolayı cok üzülüyor babamın onu doğulu olduğu ıcın ıstemedıgını düşünüyor bunun da payı vardır belkı ama asıl sorun benım erkek arkadasım olması.

X