NE YAPMALIYIM ACİL?? SEVGİLİ VE EN YAKIN ARKADAŞ

holly golightly

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
27
5
28
Merhabalar biz beş kişilik bir arkadaş grubuyuz. Sevgilim gruba en son katılan. Sevgilim ve en yakın arkadaşım çok iyi anlaşıyorlar ve sevgilimin grup içinde en samimi bulduğu kız o. üçümüz konuşurken ikisi göz göze konuşuyorlar ya da toplu konuşmalarda hep konu ikisinin yalnız sohbetine dönüyor. beni dışlamıyorlar ama bu olaylar sürekli böyle zincir halinde. Arkadaşımın mizahı biraz daha farklı ve ne zaman sevgilimle çok yakın olsak hemen söylüyor. sanki her dakika bizi dinliyor bizi izliyor. ikisi içinde kötü bişey düşünemiyorum ama aklımda hep bu korkunç senaryo var. bir kaç defa sevgilime açtım konuyu saçmalama öyle şey olur mu ben senden başkasına nasıl bakayım diyor. bu sadece bir kıskançlık mı yoksa ikisinin kimyasının uyuşması beni korkutuyor mu bilmiyorum. ikisi bir arada olamaz bazı engeller var. ama beni içten içe rahatsız ediyor bu durumlar. sevgilim diğer arkadaşlarımı kötüleyecek bişeyler derken bu arkadaşım hakkında hiç bir şey demiyor. zaten arkadaşımında konuşulacak bir olayı yok hareketlerine daha dikkat eder diğerlerinden daha çok ama özellikle giyimi erkekleri bakmaya teşvik ettirecek cinsten. sevgilimede güveniyorum ama sürekli rüyalarıma giriyor bu durum. belki de bundan bu kadar etkilenmişimdir

Senin abartında olabilir ama ben olsam ikisiyle aynı ortamda buluşmazdım sende de ona az empati yapsın ben senin ortamında bir erkekle böyle konuşsam hoşuna gider mi de hoş bir durum değil..

Senin abartında olabilir ama ben olsam ikisiyle aynı ortamda buluşmazdım sende de ona az empati yapsın ben senin ortamında bir erkekle böyle konuşsam hoşuna gider mi de hoş bir durum değil..
Sınıf arkadaşıyız ve her gün beraberiz. bizi ayrılmaz 5li gibi bişey düşünün. ve kendiside 5 arkadaştan birinin bana yakın olduğunu düşündüğü için hemen işin içinden sıyrılıyor kendini haklı çıkarıyor

Sınıf arkadaşıyız ve her gün beraberiz. bizi ayrılmaz 5li gibi bişey düşünün. ve kendiside 5 arkadaştan birinin bana yakın olduğunu düşündüğü için hemen işin içinden sıyrılıyor kendini haklı çıkarıyor
Valla canım benim o arkadaşlıklar 3-4 sene o kadar uzun ömürlü bile olmayabiliyor şüpheni doğrular bi çok şey görürsün ayrıl gitsin.

Ben sevmem de istemem de okadar samimi olmalarını illa kötü olacak değil ama boşta değil. Gerçi benim eşimde komşular çok şakalaşır. Ona göre ben daha ağırımdır (dışarda yada ortamlarda) , komşumunda eşi ağırdır. Onlar atılır biz dinleriz ama hiç kötü bir şey geçmez aklımdan rahatsızda oluyorum ama komşu kızlarıyla selamlaşması bile beni rahatsız ediyor. Bu hissetmeye bağlı. Genelde kadınlar tehlikeli ortamları hissediyor, ne hissediyorsan öyledir

Ben sevmem de istemem de okadar samimi olmalarını illa kötü olacak değil ama boşta değil. Gerçi benim eşimde komşular çok şakalaşır. Ona göre ben daha ağırımdır (dışarda yada ortamlarda) , komşumunda eşi ağırdır. Onlar atılır biz dinleriz ama hiç kötü bir şey geçmez aklımdan rahatsızda oluyorum ama komşu kızlarıyla selamlaşması bile beni rahatsız ediyor. Bu hissetmeye bağlı. Genelde kadınlar tehlikeli ortamları hissediyor, ne hissediyorsan öyledir
çok haklı diyorsunuz :KK43:

Bu durumu sevgiliye anlatsan; bi yerleri kalkacaktir. dostunla paylassan; hirs yapacaktir. iki ucu boklu degnek denilen o vahim durum. biraz gozlemle, zarf at ikisiyle alakali. kendine guclu kozlar cikart. ikisinin de ayni anda yuzune vur ve dikkat etmelerini soyle:)

X