Ne yaptıysam olmuyor !!

Esraa25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2016
1
0
35
Kimi insan kilo vermek için çabalar durur bendekide tam tersi :KK43:((( nerde kalorisi yüksek bişey var tatlı vb yiyorum yiyorum birtürlü kilo alamıyorum :KK43: internette dolaşırken gördüm pancar pekmezi varmış kansızlığa ve demir eksikliğine çok iyi geliyomuş ve bu yüzden iştah açtığını söylüyolar ama tereddütdeyim :KK43:( aranızda kullanan varsa bilgi verebilirmi ?

Kimi insan kilo vermek için çabalar durur bendekide tam tersi :KK43:((( nerde kalorisi yüksek bişey var tatlı vb yiyorum yiyorum birtürlü kilo alamıyorum :KK43: internette dolaşırken gördüm pancar pekmezi varmış kansızlığa ve demir eksikliğine çok iyi geliyomuş ve bu yüzden iştah açtığını söylüyolar ama tereddütdeyim :KK43:( aranızda kullanan varsa bilgi verebilirmi ?

ben o pekmezlerden fazlasıyla içtim bir faydasını görmedim demir eksikliğin falan varsa iyi gelebilir ama kilo aldırmıyor kesinlikle zaten zayıflığın demir eksikliğiyle de pek ilgisi yok ben zayıfım ama hiçbir eksiklik çıkmıyor iştah falan da dediğin gibiyse açılmaya ihtiyacı yok canım açıkçası ben işe yarayacağını sanmıyorum ama dene istersen

Ben size bir şey onerecegim bilmiyorum kime dediysem ise yarıyor benim kilom ideal ben de bazen yemek isterim kilo alırım; )
Çok basit kızlar kuru karanfil varya satılıyor marketlerde bile. Onu 5 tane falan aklınıza geldikçe gün içinde tuketin acayip iştah açıcı. Sonra fazla yoğurt tiketmeyin çünkü yoğurt zayiflatiyor. Sürekli hamur işi yeyin tatlı börek çikolata pilavı makarnayi bile ekmekle yiyin 15 gün bunu yap bakalım nasıl kg alıyorsun fazla hareket etmeyin yatın uyuyun bol bol. Ye yat :KK66: karniniz doyana kadar değil karninizda hafif ağrı oluşan a kadar yiyin abowww çok yedim deyin. Hadi bakalım bunları yapıp da sonra Zayıflamak Istiyorum deyip gelmeyin istediğiniz kg ya ulaştıktan sonra eski yemek duzeninize dönebilirsiniz ama eskisinden biraz daha fazla beslenin ki geri zayiflmayin sıvı şeyler pek tuketmeyin

X