Selülit Ne yaptıysam selülitlerden kurtulamadım sizin önerileriniz neler?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

sidartayabanci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
147
0
2 aydır selülitle savaşıyorum...4 kutu biominera acı biber losyonu bitirdim...şimdi matrigen krem kullanıyorum...kabak lifi cabası...ayrıca benki..tuzu tamamen kestim ve kolayı bıraktı(bağımlıydım) günde 6-7 bardak yeşil çay içiyorum ve en az iki litrre su hı pardon bide unutmadan tüm gün anyi selülit şort giyiniyorum (DAHA NEEEEEEEEEE YAPIM) yok yok yok kurtulamıyorum...yardım edin lütfen....az önce üstte reklamlarda slimfit krem +çay gördüm deneyen varmı....veya işe yarar bişe bilen nolurrrrrrrrrrr...çıldıracağım....

doku gevşekliği ve selülit çok karıştırılır birbirine. Siz selülit ile savaşırken o dalgalı görüntüyü yaratan asıl probleminiz doku gevşekliği olabilir belki. Bende de böyle bir sorun var ve yöntemini arıyorum kendimce. Gittiğim güzellik merkezlerinde RF (radyo frekans) in bu konuda yararlı olacağını söylediler. Sadece bir ara velashape deneyebilmiştim buna para ve zaman ayırıp, bir miktar yararını görmüştüm. Ama değdi mi dersen, o kadar paraya değmez diye de düşünüyorum. Çünkü sürekli devam etmek gerekiyor.

öncelikle ilginiz için teşekkür ederim....şuan için yaşadığım şehirde güzellik merkezi tarzında yerler malesefki yok...anca burdan gidince seneye...yani krem veya kendim uygulayabileceğim şeyler dışında bişeyyaptırmam olanaksız...belki sizin dediğiniz gibi bir durumdur...ama gücüm ve sabrım yettğince uğraşmaya çalışacağım...

1 - Günlük 1,5 litre su içmeye gayret edin.
2- Tuz ve tuzlu gıdaları kısıtlayın, günlük 0,5 gr.'dan daha fazla tuz almayın ve diyet tuzu tercih edin.
3- Yemek aralarında birşey içmemeye özen gösterin.
4- Sabah kahvaltıdan önce ve gece yatarken 2 bardak su için.
5- Alkollü içecekler, kola, nescafe, kahve, oralet ve bozadan mümkün olduğunca uzak durun.
6- Şekerli gıdalar ve tatlılardan uzak durun.
7- Patates, pirinç, elma, havuç su tutucu gıdalardır, bunlardan tüketmemeye gayret edin.
9- Dil peyniri hariç diğer peynirleri suda bekleterek yiyin.
bunlara ek olarakta aktarlarda satılan kese için kullanılan garip bişey vardı adını unuttum malesef ama aktara sorarsanız o size verecektir her duşta onunla selülitli bölgelere duş jeli ile masaj yaparsanız faydası olacaktır.

tamam bunlar çok önemli ama yanında kremlede masaj yapın diyorlar...kremler çözüm değil belki ama en etkili krem hangisidirki...o kadar yorum varki...kullanıpta aralarında en iyisi bu diyecek kimse yokmu...

Kızlar selulit için

1-Micro Plus
2-Matrigen krem bunlar sanırım işe yarıyor...

Microplus yöntemini galvanic akım ile çalışan bir yöntem, ben uygulama yaptırmadım ama bilenler bilir, yenilikleri daima takip ettiğim için masaj yaptırmak için gittiğim bir merkezde bir müşteriden rica edip kendisine yapılan uygulama seansına katılıp izledim. Gördüğüm kadarı ile cilt altına ince bir akım gönderilmek sureti ile hem o bölgede bulunan kasların çalışması sağlanıyor, hem fazla yağlar yakılıyor hemde cilt toparlanıp sıkılaşmaya başlıyor. Katıldığım seanstaki hanımın basen bölgesinde fazlalığı ve hem ön hem arka bacakta selulit problemi vardı. Tabii ki tek seansta çözüm bulabilmek mümkün değil ama kendisinin söylediğine göre çok ileri derece selulitleri varken şu an bu yöntem sayesinde hemen hemen kurtulmuş durumda ki ben gördüğümde yani şimdi şu kadar selulit için insan selulit tedavisi uygulatır mı diye düşünmeden edemedim, meğer ilerleyip sonuç aldıkları için bu şekildeymiş... Aynı zamanda yüzde ki ince çizgilerin giderilmesi ve yüz sarkmaları içinde kullanılan bir yöntem olduğunu anlattı uygulama yapan hanım... Ben uygulama yaptırmadığım için herhangi bir ağrısı sızısı var mı bilemiyorum ama uygulama yapılan müşteri hanım halinden gayet memnun görünüyordu... Bunun dışında bir süredir forumdaki kızlar bana sürekli matrigen kremi sordukları için bu seferki masaj seansımda bir parça denemelerini rica ettim, ciddi manada cildi yakan karıncalandıran ve kızartan bir krem bir de sırtıma sürdüler kaşıntıdan duramadım:KK1: ...Merak bu ya, hemen kullanan bir müşteri bulup sordum işe yarıyor mu diye, bacak içlerindeki fazlalıklardan bu şekilde kurtulduğunu ama basenleri için hala kullandığını belirtti...Tek sorun bence fiyatı biraz fazla yüksek...

Bilirsiniz genelde bu tarz merkezlere kafamızda bir sonuca ulaşma fikri ile gideriz ve bazı durumlarda o merkezlerden tüh bu da işe yaramadı diyerek çıktığınız olmuştur, micro plus artık nasıl bir yöntemse herkes pür neşe ayrılıyordu oradan...Yinede bu yöntemlerin sonuçları kişiden kişiye göre değiştiği için farklı kişilerdende dinlemek bilgi almak lazım... Bir araştırın derim... Bu arada vucudun arka kısmında bulunan selulitler için gerçek kavitasyonda işe yarıyor ama ne yazık ki kavitasyon ön bacağa uygulanmıyor...

Kızlar selulit için

1-Micro Plus
2-Matrigen krem bunlar sanırım işe yarıyor...

Microplus yöntemini galvanic akım ile çalışan bir yöntem, ben uygulama yaptırmadım ama bilenler bilir, yenilikleri daima takip ettiğim için masaj yaptırmak için gittiğim bir merkezde bir müşteriden rica edip kendisine yapılan uygulama seansına katılıp izledim. Gördüğüm kadarı ile cilt altına ince bir akım gönderilmek sureti ile hem o bölgede bulunan kasların çalışması sağlanıyor, hem fazla yağlar yakılıyor hemde cilt toparlanıp sıkılaşmaya başlıyor. Katıldığım seanstaki hanımın basen bölgesinde fazlalığı ve hem ön hem arka bacakta selulit problemi vardı. Tabii ki tek seansta çözüm bulabilmek mümkün değil ama kendisinin söylediğine göre çok ileri derece selulitleri varken şu an bu yöntem sayesinde hemen hemen kurtulmuş durumda ki ben gördüğümde yani şimdi şu kadar selulit için insan selulit tedavisi uygulatır mı diye düşünmeden edemedim, meğer ilerleyip sonuç aldıkları için bu şekildeymiş... Aynı zamanda yüzde ki ince çizgilerin giderilmesi ve yüz sarkmaları içinde kullanılan bir yöntem olduğunu anlattı uygulama yapan hanım... Ben uygulama yaptırmadığım için herhangi bir ağrısı sızısı var mı bilemiyorum ama uygulama yapılan müşteri hanım halinden gayet memnun görünüyordu... Bunun dışında bir süredir forumdaki kızlar bana sürekli matrigen kremi sordukları için bu seferki masaj seansımda bir parça denemelerini rica ettim, ciddi manada cildi yakan karıncalandıran ve kızartan bir krem bir de sırtıma sürdüler kaşıntıdan duramadım:KK1: ...Merak bu ya, hemen kullanan bir müşteri bulup sordum işe yarıyor mu diye, bacak içlerindeki fazlalıklardan bu şekilde kurtulduğunu ama basenleri için hala kullandığını belirtti...Tek sorun bence fiyatı biraz fazla yüksek...

Bilirsiniz genelde bu tarz merkezlere kafamızda bir sonuca ulaşma fikri ile gideriz ve bazı durumlarda o merkezlerden tüh bu da işe yaramadı diyerek çıktığınız olmuştur, micro plus artık nasıl bir yöntemse herkes pür neşe ayrılıyordu oradan...Yinede bu yöntemlerin sonuçları kişiden kişiye göre değiştiği için farklı kişilerdende dinlemek bilgi almak lazım... Bir araştırın derim... Bu arada vucudun arka kısmında bulunan selulitler için gerçek kavitasyonda işe yarıyor ama ne yazık ki kavitasyon ön bacağa uygulanmıyor...
Merhaba hangi merkeze gitmiştiniz

Hindistan cevizi yağının içine bir tatlı kaşığı türk kahvesi ekleyip, selülit olan bölgelere masaj yaparak uygularsan düzenli kullanım sonrası gözle görülür bir fark yaratıyor. Hem cildi yumuşatıyor hem de selülitlerin yok oluyor ve içinde bir sürü katkı maddesi olan kozmetik ürünlerini kullanmamıza gerek kalmıyor. Deneyin hanımlar ben çok etikisini gördüm şu anda selülit problemim olmasa da yapmaya devam ediyorum.

Ben bol su içerek ve kahveyi keserek bayaa azalttım , yaklaşık 10 kilo verdim onunda etkisi olduğuna inanıyorum. Ayrıca bi zaöan watsonsda satılan eda taşpınarın fırçalarından almıştım, duştayken sertçe fırçalıyordum, kan dolaşımını arttırdığı için iyi geldiğini düşünüyorum , ama en önemlisi kafeinden uzak durmak bol su içmek ve kilona dikkat etmek bence .

X