Ne zaman çıktığını bilmediğim silik test / lütfen bakar mısınız ?

busemakilic

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2021
285
75
30
selamlar ;

bat 8 agustos . 25 Temmuz yumurtlama 26 temmuz catlama ( ovülasyon testi ile takip )

dün yumurtlamanın 10. günü test yaptım kaset test , uyku halim kasıklarımda hafif de olsa regli olacak gibi sacı ve akşamları olan bir gaz ...

sabah uyandığımda yaptığım test sanıyesınde resim cektim Peçeteli olan o. Sonra unuttum ve işe gittim . işten geldiğimde bir çizgi gördüm ama kuruma cizgisi mi yoksa silik çizgi mi bilemedim. Laboquick test markası . arkasına flaş tuttuğumda silik çizginin bir kenarı hafif pembe . emin olamadım sizler yardımcı olabilir mi ? bu sekılde yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı.

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 286
  • 2.jpg
    2.jpg
    109,8 KB · Görüntüleme: 283
  • 3.jpg
    3.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 273

loveislove16

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
173
70
24
Yaa benim bat 12 Ağustos testlerimiz aynı görünüyor en son durum nedir sizin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-04-2022

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 142 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde Verniks kazeoza bebeğinizin cildi üzerinde iyice belirginleşecektir. 12. haftadan 20. haftaya kadar plasentanın ağırlığı, bebeğin ağırlığı kadardır. (daha fazla değil). Plesanta besinlerin metobolik işlenmeleri için gereklidir zira bebeğinizin organları henüz gıda işleyecek olgunluğa erişmemişlerdir. Anneler dinlenirken veya otururken oluşacak şişliklere karşı ayaklarını ve bacaklarını yüksekte tutmalıdırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Civciv07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2021
29
7
24
selamlar ;

bat 8 agustos . 25 Temmuz yumurtlama 26 temmuz catlama ( ovülasyon testi ile takip )

dün yumurtlamanın 10. günü test yaptım kaset test , uyku halim kasıklarımda hafif de olsa regli olacak gibi sacı ve akşamları olan bir gaz ...

sabah uyandığımda yaptığım test sanıyesınde resim cektim Peçeteli olan o. Sonra unuttum ve işe gittim . işten geldiğimde bir çizgi gördüm ama kuruma cizgisi mi yoksa silik çizgi mi bilemedim. Laboquick test markası . arkasına flaş tuttuğumda silik çizginin bir kenarı hafif pembe . emin olamadım sizler yardımcı olabilir mi ? bu sekılde yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı.
IMG-20210808-WA0002.jpeg
20210808_185601.jpg

Mabellee

Kanatlarım var ruhumda...🕊️
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Eylül 2013
1.301
2.579
selamlar ;

Var gibi insaAllah canim 2 gun sonra tekrarla bence

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :81 Kg.

Nasipp61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
2.595
2.109
Maaş
selamlar ;

Maalesef kuruma çizgisine benziyor canım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 96 gün kaldı.

Bebeğiniz erkekse, önümüzdeki üç ay içinde bebeğinizin testisleri testis torbasına inecektir. Bebeğinizin gözleri bugünlerde açılmaya başlayacak. Diğer kültürlerde doğum: Filipinlerde, plasentanın bebeğin kardeşi olduğu düşünülür ve gelenek olarak evin altına gömülür daha sonra plesantanın ruhunun gökyüzüne dönceğine inanırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Nasipp61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
2.595
2.109

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 96 gün kaldı.

Bebeğiniz erkekse, önümüzdeki üç ay içinde bebeğinizin testisleri testis torbasına inecektir. Bebeğinizin gözleri bugünlerde açılmaya başlayacak. Diğer kültürlerde doğum: Filipinlerde, plasentanın bebeğin kardeşi olduğu düşünülür ve gelenek olarak evin altına gömülür daha sonra plesantanın ruhunun gökyüzüne dönceğine inanırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

karapisso

Hayallerimi bir bir yaşatan Rabbime şükürler olsun
Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
8.973
9.158
selamlar ;

Pozitif görüyorum ben. Test yaptınmı tekrar.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 926 gün geçti.