Nebahat Çehre'den flaş Hülya Avşar yorumu!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
‘Muhteşem Yüzyıl-Kösem’ kadrosuna dâhil olduğundan itibaren popülerliği nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Hülya Avşar’a Nebahat Çehre’den de ilginç bir yorum geldi.
nebahat_cehre_hulya_avsar.png

Akşam'dan Mazlum Aydın'ın haberine göre ‘Muhteşem Yüzyıl- Kösem’
dizisinde yer alan Hülya Avşar, popülerliği nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olurken, Avşar'a destek, meslektaşı Nebahat Çehre’den geldi.

Yapımın ilk serisi 'Muhteşem Yüzyıl'da Valide Sultan karakterini canlandıran Çehre, dizide Safiye Sultan’ı oynamaya hazırlanan Avşar Kızı’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

"Ekip çok sağlam olmuş" diyerek dizinin kadrosunu öven Çehre, Hülya Avşar'a özel bir parantez açarak "Hülya'ya sultanlık çok yakıştı" şeklinde konuştu.

Diziye bir destek de Muhteşem Yüzyıl’da Rüstem Paşa rolünü oynayan Ozan Güven’den geldi. Projeyi önceden izlediğini belirten Güven, "Eli ayağı düzgün, şahane bir iş olmuş" dedi.

İzlemeyeceğim dizilerden birisi de bu dizi olacaktır kesinlikle. Osmanlı dönemini doğru yansıttıklarını düşünmüyorum ki sevmediğim bir sürü oyuncu da olacak dizide.
Her şaşalı kıyafet giyen sultan oluyor zaten olabiliyorsa tabii.

Hülya Avşar'ın hem oyunculuğunu hem de şarkıcılığını hiiiç beğenmiyorum :KK43:
Sizin gibi ben de izlemeyeceğim,çünkü artık her şeyi saptırdılar,reyting uğruna tarihimizi rezil ettiklerini düşünüyorum.
Muhteşem Yüzyıl'a da çok tepki geliyordu ama izlenme oranı yüksekti.
Umarım istediklerini yakalayamazlar ve en dibi boylarlar.

Ben çok merakla bekliyorum kişileri bende sevmesem de muhteşem yüzyıl çok seviyordum bunu da merakla bekliyorum :KK50::KK53::KK53:

Ben de izlicem. Biri muhteşem yüzyıl gibi bu da izlenmicek demiş ama o dizi yayınlandığı tarihten itibaren çarşambaların reyting birincisi olmuştu hiç de kaptırmamıştı kimseye...

Ben de izlicem. Biri muhteşem yüzyıl gibi bu da izlenmicek demiş ama o dizi yayınlandığı tarihten itibaren çarşambaların reyting birincisi olmuştu hiç de kaptırmamıştı kimseye...
Meryem varken süperdi meryem çok beğeniyordum kaşı gözü mimikler ifadeler tiyatrodan çıkma kadın yok yetenekliydi :KK52::KK52::KK16:

ben seviyorum Hulya avsari, pozitif olmasi hep gulmesi ve hayati cok onemsememesi hosuma gidiyor. cevremde boyle rahat insanlar gorunce benimde enerjim yukseliyor

Hurremi çok severek izledim. Türkiye de öyle sürükleyici bir dizi daha izlemedim ben.
Her bölüm farklı bir heyecan her bölüm farklı bir aksiyon. Şahane bir diziydi.
Bir yandan Hurremi çok severken Mustafaya üzülüyordum. Aynı anda İbrahime bayilip Haticeden nefret ediyordum .
Bunu da izleyeceğim mutlaka. Umarım ilki kadar güzel olur.

Muhteşem yüzyıldan bir bölüm kaçırmadım misafir bile çağırmadım o gün :KK53: bunu izlermiyim bilmem ama bakıcaz artık.

X