Nebil Bozdoğan popo protez ameliyatı şikayet

Çok geçmiş olsun bende istediğim için şikayetleri okudum şimdi nasılsınız ne durumdasınız acaba çok merak ediyorum ii günler

Hepinize merhaba arkadaşlar. buradaki ilk yazım o yüzden hatalarım olursa kusura bakmayın. 5 gün önce Ankara'da Nebil Bozdoğan'a popo protez ameliyatı oldum. Yaşadığım sıkıntıları kısaca anlatmak istiyorum. 25 yaş, 170 cm boyunda ve 54 kiloyum. Daha önce başka bir doktora meme protez ameliyatı oldum ve sonuçtan çok memnun kalmıştım ama aynaya baktığımda hep popo bölgem ve göğüs bölgem arasında bir orantısızlık farkediyordum. Bundan bir yıl kadar önce popo proteziyle ilgili araştırma yapmaya başladım. Türkiye'de bu operasyonların ve olumlu sonuçların beni tatmin etmeyecek kadar az olması nedeniyle hep geri adım attım. Yaklaşık 30 doktorla görüştüm, öncesi ve sonrası şeklinde hastalarının örnek fotoğraflarını görmek istedim. Tv de sağlık programlarına çıkmış önde gelen doktor isimlerinden tutun doçent olanlarına kadar birçok doktorun ve asistanlarının itici, yalan-yanlış yönlendirmeleriyle karşılaştım. Yurtdışında çalışan bir doktorun resmi, doğrulanmış internet sitelerinden indirdikleri resimleri bana yaptığımız işler bunlar gibisinden atan dahi oldu (resimle aratma sağolsun). Faciayla sonuçlanmış olanları hiç saymıyorum. Son olarak Nebil Bozdoğan hakkındaki birkaç tane olumlu popo silikon vakası gördüm kadınlar kulübünde. Nebil Bozdoğan'ı araştırdığımda hakkında hiç olumsuz yorum bulamadım. Daha önce yaptığım gibi bu doktordan da randevu aldım ve gittim. Kendisi hakkındaki kanaatim en başta; kibar, olumlu ve tamda olması gerektiği gibi yönündeydi. Önce istediğim nasıl bir protez nasıl bir popo bunları sordu. Doğallık vurgusu yaparak yani belimden popoma, popo kısmımdan baldırlarıma kadar tüm geçişlerde doğal bir kavis istediğimi, fazla projeksiyonlu yani çıkıntılı olan yuvarlak bir protez tercih ettiğimi hatta maximum ebatı olan 300cc liği istediğimi belirttim ve hemen arkasından sizin fikriniz ne olur bu konuda? bu ebatta bir implantla doğallıktan uzaklaşır mıyız? diye ekledim. Kendisine önceden fotoğraflarımı yolladığımda söylediği gibi yine üç aşağı beş yukarı 260cc - 300cc arası bir protez konulabileceğini ve doğallıktan yana bir kaybım olmayacağını söyledi. Ben de bu ikna edici elektriğine inanarak ameliyatı kabul ettim. Ameliyattan çıktıktan sonraki ilk gün sadece bir defa arkama boynumu çevirebildiğim kadarıyla gördüğüm sivri iki tane tepe olmuştu. Bandajlar, ödem, drenler vs hepsini hesaba katarak üstünde bile durmadım. ameliyattan sonra 1 gün hastanede, 2 gün kadarda misafiranelerinde ağırladılar. 2. gün artık yavaş yavaş ayaklanmaya başlamıştım ve aynanın karşısına geçtiğimde o sivri görüntünün daha bariz olduğunu farkettim moralim çok bozuldu. Doktoruma bu durumun neden olduğunu böyle mi kalacağını sorduğumda; etrafındaki bandajlar ve ödemler yüzünden olduğunu, üstünde durmamam gereken bir şey olduğunu söyledi ama daha önce söylediğim gibi meme protezi ameliyatımdan sonra hiç karşılaşmadığım bir ödem miydi bu acaba diye yine kendi içimi kemirmeye başladım. Tekrar kendisini aradım ve bandajların ne zaman çıkacağını drenlerin ne zaman alınacağını sordum. Bir an önce bandajsız halini görmek istiyordum çektiğim ağrı-sızılar verdiğim para hiç umrumda değildi. çok huzursuz olmuştum. Duruma göre 3. gün drenlerin alınabileceğini ve bandajlar içinde; söz çıkaracağım bandajlarını dedi. bir sonraki güne kadar benim için geçen süreç çok daha zor oldu. 3. gün bandajlar için gittiğimde drenlerin daha kalması gerektiğini söyledi ve bandajlar açıldı görüntü karşısında şok oldum sağ popomdaki silikonun alt kısmında patates gibi ezilmiş bir çökük, yandan bakıldığında ayrı hayret verici görünüm bozukluğu arkadan bakıldığında ayrı bir hüsran. Bunun neden böyle olduğu sorduğumda hala ödem demesi gerçekten bardağı taşıran son damla oldu. ben ikinci ameliyat gibi bir şeyi bahse konu bile etmemişken kendisi hiç sormama rağmen o kısmın yağ enjeksiyonu ile doldurulabileceğini söyleyince apar topar drenlerimle birlikte oradan ayrıldım. Bundan sonraki kontrollerimi dahi onun yapmasını istemiyorum. Böyle bir şeyin olabileceğini bu riskin olduğunu kesinlikle bana belirtmedi çok mutsuzum eskiden çıkıntılı bir popom yoktu ama en azından ezikli büzüklü değildi artık Nebil Bozdoğan sayesinde girintili çıkıntılı patates çuvalı gibi bir popom var. Bu yazıyı yazmamın asıl amacı ''lütfen bir kere değil bin kere araştırın-düşünün'' demek değil. Türkiye'de malesef popo implantı ameliyatı için yeterli tecrübe ve bilgi birikimi yok düşüncesindeyim. ameliyat sonrası fotoğraflarımı buraya ekleyeceğim. sorular olursa cevaplayacağım. Sizin bir tavsiyeniz olursa lütfen yardımcı olur musunuz? Gerçekten çok kötü bir dönem geçiriyorum :KK43:
Çok geçmiş olsun canım. Yazdığına ve doktorun adını verdiğine de çok sevindim. Bu konuda kimse ağzını açmıyor. Ben de popo silikonu istiyorum. Aşırı zayıfım kilo alamıyorum. Popom dümdüz,4 senedir uğraşıyorum sporla falanla da şekillenmiyor. Yorum arıyorum bu konuda ama yaptıran bulamıyorum. Var olan yorumlar da genelde iyi olmadığı hep sorun çıktığı yönünde öte yandan doktor ismi de vermiyor çoğu. Oytun İdil diye bir doktor gördüm internette, bu ameliyatları çok sık yapıyormuş dediğine göre, videolarını falan izledim. Ama bir fikrim yok, gidip görüşmedim. Bülent Cihantimur var bir de, çok güzel popolar yapmış ama o da genelde yağ enjeksiyonu ile. Benim vücudumda hiç yağ yok, kupkuruyum arkadaşlar. İlkokuldan beri hep dalga geçildi benimle. Sıska derlerdi, ortaokulda karakuru diye dalga geçerlerdi. Lisede kimse beni beğenmezdi, alışverişe çıktığımda dükkan sahipleri çocuk reyonu su tarafta derlerdi. 😢 Göğsüm de yoktu hiç, allahtan silikon taktırdım da biraz moralim düzeldi o konuda. 😞

Çok geçmiş olsun canım. Yazdığına ve doktorun adını verdiğine de çok sevindim. Bu konuda kimse ağzını açmıyor. Ben de popo silikonu istiyorum. Aşırı zayıfım kilo alamıyorum. Popom dümdüz,4 senedir uğraşıyorum sporla falanla da şekillenmiyor. Yorum arıyorum bu konuda ama yaptıran bulamıyorum. Var olan yorumlar da genelde iyi olmadığı hep sorun çıktığı yönünde öte yandan doktor ismi de vermiyor çoğu. Oytun İdil diye bir doktor gördüm internette, bu ameliyatları çok sık yapıyormuş dediğine göre, videolarını falan izledim. Ama bir fikrim yok, gidip görüşmedim. Bülent Cihantimur var bir de, çok güzel popolar yapmış ama o da genelde yağ enjeksiyonu ile. Benim vücudumda hiç yağ yok, kupkuruyum arkadaşlar. İlkokuldan beri hep dalga geçildi benimle. Sıska derlerdi, ortaokulda karakuru diye dalga geçerlerdi. Lisede kimse beni beğenmezdi, alışverişe çıktığımda dükkan sahipleri çocuk reyonu su tarafta derlerdi. 😢 Göğsüm de yoktu hiç, allahtan silikon taktırdım da biraz moralim düzeldi o konuda. 😞
Oytun İdil’i insan olarak tanırım olmayacak sıkıntı yapacak şeyi direk söyleyecegine inanıyorum. Mesela burun estetiği yapmıyor kendi yaptıgını begenmedigi için. Çokca da kadın erkek protez kas ve popo yaptıgını duydum. Görüşün bence sizi yanlış yönlendirecegini sanmam. Bir de arkadaşıma bir sürü ameliyat yapan bir doktor var profesör genelde yabancılara popo yapıyor buna bakarak yabancılar arasında ünlenmiş oldugunu düşündürttü ve sürekli popo yapıyor instagramına bakıyorum da zannederim cerrahi egilimi bu yönde. Prof Mehmet Karaaltın. Bu popo olayı ülkemizde çok yaygın degildi sanırım yeni yeni gelişiyor. O yüzden bu işi sürekli yapan hatta bu ameliyat dısında cok çeşit yapmayan birini deneyin. Meme ve karın işinde doktor daha zor herkes yapıyor kim iyi yapıyor karısık konu. Ama popo ve burunda isimler belli. İnşallah mutlu olursunuz

Çok aceleci yazmışsın. Keşke biraz daha objektif baksaydın. Sorun başlı başına ödemle alakalı olsaydı, aceleci olduğum konusunda haklı olabilirdin. Fotoğrafa dikkatli bakarsan, “B” harfi formunda bir sağ lob göreceksin. Bunun hakkında görüştüğüm doktorların hepsinin görüşü, protezin yerinin değiştirilmesi, farklı protez takılması yahut görünüm bozukluğu olan bölgeye yağ enjeksiyonu yapılmasının gerektiği yönünde ayrıca poponun en çok kavis alması gereken noktada oluşmuş çukurun, ödemler indikten sonra dolması gibi bir şeyin söz konusu olmadığı görüşündeler. Bu durumda 2-3 ay sonra ikinci operasyonumu geçirmem gerekiyor. Yoksa ben de herşeyin “hemen” ve özellikle “çok harika” olmadığının farkındayım. Daha öncede farkındaydım. Zaten konu bu değil malesef
Popo silikon operasyonu galiba Ahu Tugba’da olmuştu egildigi bir fotografı gördüm moral olur mu bilmem ama sizinki onun yanında baya iyi görünüyor. Egilmişti ve silikon hattını kalemle cizebilirdim resmen. Lütfen üzülmeyin düzelir illaki yeterki sağlıgınız iyi olsun sevgiler

Oytun İdil’i insan olarak tanırım olmayacak sıkıntı yapacak şeyi direk söyleyecegine inanıyorum. Mesela burun estetiği yapmıyor kendi yaptıgını begenmedigi için. Çokca da kadın erkek protez kas ve popo yaptıgını duydum. Görüşün bence sizi yanlış yönlendirecegini sanmam. Bir de arkadaşıma bir sürü ameliyat yapan bir doktor var profesör genelde yabancılara popo yapıyor buna bakarak yabancılar arasında ünlenmiş oldugunu düşündürttü ve sürekli popo yapıyor instagramına bakıyorum da zannederim cerrahi egilimi bu yönde. Prof Mehmet Karaaltın. Bu popo olayı ülkemizde çok yaygın degildi sanırım yeni yeni gelişiyor. O yüzden bu işi sürekli yapan hatta bu ameliyat dısında cok çeşit yapmayan birini deneyin. Meme ve karın işinde doktor daha zor herkes yapıyor kim iyi yapıyor karısık konu. Ama popo ve burunda isimler belli. İnşallah mutlu olursunuz
Çok teşekkür ederim canım 🤗Gerçekten tavsiyeler o kadar önemli ki😉👍🏻

Çok teşekkür ederim canım 🤗Gerçekten tavsiyeler o kadar önemli ki😉👍🏻
Ne demek rica ederim. Bir bilgim varsa paylasirim hemen. Oytun Idil ile gorusun derim Mehmet Karaaltina da gidin bence. Ordan kafanizda bir plan olusur. Her ikisi de ucret almiyor gorusmeler icin sanirim. Ilk Oytun Idil’e gidin cok hos biri ve guven veren bir doktor. gordugum kadariyla bu tip operasyonlara agirlik veriyor. Diger doktoru sahsen tanimiyorum ama arkadasimdan referansi baya iyi. Her doktora popo ameliyati yaptirmayi dusunmemek lazim uzman birisi olmali. Insallah harika bir poponuz olur:)) sevgiler

Ne demek rica ederim. Bir bilgim varsa paylasirim hemen. Oytun Idil ile gorusun derim Mehmet Karaaltina da gidin bence. Ordan kafanizda bir plan olusur. Her ikisi de ucret almiyor gorusmeler icin sanirim. Ilk Oytun Idil’e gidin cok hos biri ve guven veren bir doktor. gordugum kadariyla bu tip operasyonlara agirlik veriyor. Diger doktoru sahsen tanimiyorum ama arkadasimdan referansi baya iyi. Her doktora popo ameliyati yaptirmayi dusunmemek lazim uzman birisi olmali. Insallah harika bir poponuz olur:)) sevgiler
🤗😍 çok teşekkür ederim, evet, birkaç doktorla görüşeyim. Hemen yaptıramam tabi ki bu yıl meme büyütme ameliyatı oldum. Para biriktirmem lazım ama fikir olması açısından görüşmek lazım. Ona göre para biriktiririm ben de hem🥰

Merhaba arzum, daha detaylı bilgi alabilir miyim? Bende ameliyat olacağımda.
Merhaba, Açtıgım konuda tüm detaylar yazıyor. Oradan okuyabilirsiniz 😊 Ayrıca sormak istediginiz birşey olursa yardımcı olurum 👍

yani kusura bakmayında şu görüntüye ne gerek var popoda silikon olurmu ya hadi göğsü anladım bu ne nasıl rahat oturup kalkıyosun yok kaydı yok başak bişey oldu

X