Neden bana 10 gun sonra gel dediler?

Hayalet16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2017
166
62
26
Merhaba arkadaslar regl kanim koyu diye doktora gittim birde asiri killanmadan dolayi arkadasimda gitti arkadasima hemen yarin gel dediler bana 10 gun sonra gel dediler test icin benden 2 tup arkadastan tek tup aldilar birde doktor cinsel hayatin varmi dedi yok dedim sadece sevisme oldu dedim neden benimki 10 gun sonra arkadasiminki hemen yarin

Ultrasyonda cikmazmiydi hamilelik peki ama regl duzenli oluyorum sadece rengi siyah birde kizlik zarimin cesidine baktirmak istedim saglik bakanligi onay vermiyor dedi

Ama senin arkadaşından farkın regl kanının koyu olması.senden 2 tüp arkadaşından tek tüp kan alınmış...10 gün sonra regl mi olacaksınız?yada regl üzerinden kaç gün geçmiş olacak?

Regl olali 1haftayi gecti arkadasim ile ayni gun olduk en son ayni sikayeten gittik korkmaya basladim cidden hamile olabilirmiyim acaba 😏

Kanim koyu dedim rengindendolayi
Hamile falan değilsin canım psikolojini bozmussun o kadar yasin kucuk belliki. 4 5 ay once olan birseyin ultrasonda görülmemesi gibi bir durum yok. 5 6 haftadan sonra gözükür.
Ay icimi rahatlatin doktor cinsel hayatin varmi diyince korktum
Cinsel hayatin varsa doktor aşağıdan ultrasonla bakar o yüzden sormus.
Ayrica arkadaşindan muhtemelen hormon testi istediler adetliyken yapılır, hormon değerleri yüksek olduğu icin.
Senden istedikleri testlerde de hormon değerlerinin normale dönmesi gerektigi icin 10 gün sonra istemiştir.

Merhaba arkadaslar regl kanim koyu diye doktora gittim birde asiri killanmadan dolayi arkadasimda gitti arkadasima hemen yarin gel dediler bana 10 gun sonra gel dediler test icin benden 2 tup arkadastan tek tup aldilar birde doktor cinsel hayatin varmi dedi yok dedim sadece sevisme oldu dedim neden benimki 10 gun sonra arkadasiminki hemen yarin
Çünkü sizin 10 gün sonra gelmeniz gerekiyor hepsi bu başka bir sebebi yok yani

Hamile falan değilsin canım psikolojini bozmussun o kadar yasin kucuk belliki. 4 5 ay once olan birseyin ultrasonda görülmemesi gibi bir durum yok. 5 6 haftadan sonra gözükür.

Cinsel hayatin varsa doktor aşağıdan ultrasonla bakar o yüzden sormus.
Ayrica arkadaşindan muhtemelen hormon testi istediler adetliyken yapılır, hormon değerleri yüksek olduğu icin.
Senden istedikleri testlerde de hormon değerlerinin normale dönmesi gerektigi icin 10 gün sonra istemiştir.
23 yasindayim bosalma durumu oldu cunku oyuzden korkum var birde regl koyu renk olunca

Canim bosalsa bile o kadar kolay değil hamile kalmak ama sen 4 5 ay diyorsun eger öyleyse imkansız

X