Neden başka kadınlara yazdığını anlamlandıramıyorum

Yası elliye yaklastıysa ,ne yaşasam kardir moduna girenler var.Sorununuz olmasina gerek yok.Degisiklik istiyor.Bir de timsah gözyasi döküyor.Zannediyormusunuz ki her aldatan erkegin evinde sorun var?Evde hersey yolundayken bile macera olsun diye aldatirlar.

1 yıldır devam eden çok sorunsuz bir birlikteliğim var. İlişkimiz her anlamda çok uyumlu ve güzel aramızda açıkçası 17 yaş var ama çok iyi anlaşıyoruz. Ben de ayakları üstünde duran bir bireyim ancak 3 gün önce merakıma yenilip evde bıraktığı şahsi telefonunu(iş telefonunu yanında taşıyor daha çok kullanıyor) karıştırma gafletinde bulundum biliyorum doğru bir davranış değil.
Anlık fotoların paylaşıldığı o meşhur sarı uygulamada ünlü sayılacak 1.5 milyon takipçili açık saçık kadınlara 19 hafta önce birşyler yazmış(üstünden zaman geçtiği için göremedim). Başka ufak bir iki mesajlaşmada var yabancılarla ama içerik silindiği için göremedim. Prnografik sayfalardı çoğu bu arada. O tarihlerde iş için Uzakdoğudaydı, beynimden vurulmuşa döndüm çünkü hiçbir problemimiz yoktu.
Yüzüne vurduğumda ise neden yazdığını bilmediğini hatırlamadığını, canının sıkıldığını falan geveledi. Seni aldatmadım dedi ağlamaklı oldu. Şuan affeder gibi yaptım ama tabi ki affetmedim aklımda takılı kaldı. Sorunsuz bir ilişkide durduk yere bunu neden yaptı asla anlamıyorum. Şuan gerçekten ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Bu nedenle buraya yazdım çünkü aklımdan atamıyorum
Merhaba,kusura bakma ama 17 yaş bir uçurum düşünün siz 30 yaşında altın yaşınızdayken eşiniz ya da partneriniz ellisine dayanmış olacak diğer yandan özel hayatınızda da problem olur, sizden bir sıkıntı çıkmasa karşınızdaki aşağılık kompleksine yaşlandım gerginliğine girecek. Çok istisnadır büyük uyumsuzluktan mutluluk çıkması. Dikkatini çekmek istediğim diğer konu da “sorunumuz olmamasına rağmen ya da çok mutluyken başkasına yazmasını anlamlandıramamışsınız”
Bu durum bir karakter meselesi sadakatsizlik hep mutsuz kişilerin yaptığı gibi bir yanılgı vardır. Hiç ilgisi yok yapan hep yapıyor , yapmayacak olan eşinden yüz görmese de hizmet görmese de yapmıyor. Eğer o tür kadınlara şimdi yazıyorsa kesin evlenince de yazıyor, oyun bağımlılığı gibi internet bağımlılığı gibi ..

Bu aliskanlik bircok erkekte
Bu sebepten soz atma tecrubesi yasadim asla duzelmezler
Kabul edemiyorsaniz kesip atin daha fazla yipranmadan:KK12:

1 yıldır devam eden çok sorunsuz bir birlikteliğim var. İlişkimiz her anlamda çok uyumlu ve güzel aramızda açıkçası 17 yaş var ama çok iyi anlaşıyoruz. Ben de ayakları üstünde duran bir bireyim ancak 3 gün önce merakıma yenilip evde bıraktığı şahsi telefonunu(iş telefonunu yanında taşıyor daha çok kullanıyor) karıştırma gafletinde bulundum biliyorum doğru bir davranış değil.
Anlık fotoların paylaşıldığı o meşhur sarı uygulamada ünlü sayılacak 1.5 milyon takipçili açık saçık kadınlara 19 hafta önce birşyler yazmış(üstünden zaman geçtiği için göremedim). Başka ufak bir iki mesajlaşmada var yabancılarla ama içerik silindiği için göremedim. Prnografik sayfalardı çoğu bu arada. O tarihlerde iş için Uzakdoğudaydı, beynimden vurulmuşa döndüm çünkü hiçbir problemimiz yoktu.
Yüzüne vurduğumda ise neden yazdığını bilmediğini hatırlamadığını, canının sıkıldığını falan geveledi. Seni aldatmadım dedi ağlamaklı oldu. Şuan affeder gibi yaptım ama tabi ki affetmedim aklımda takılı kaldı. Sorunsuz bir ilişkide durduk yere bunu neden yaptı asla anlamıyorum. Şuan gerçekten ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Bu nedenle buraya yazdım çünkü aklımdan atamıyorum
Huylu huyundan vazgeçmez kabul edilebilir bi tarafı yok bu anlattıklarının bir de 17 yaş büyük daha olgun olması beklenirken..

Böyle adamların görüştüğü başka kadın da oluyor mutlaka...Kendi yaşına uygun arada görüştüğü biri daha vardır mesela ve genc kadınlara da yazarlar...Bu tipler tek bir kadına bağlanıp kalmazlar...Biraz takip et zaten yakalarsın...Adam mı yok 17 yaş büyük biriylesin

Demek ki çok sorunsuz ve güzel giden bir ilişkiniz yokmuş. 10 sene sonraki aklınızla söylüyorum. 1 gününüzü harcadığınıza değmez. Vurun tekmeyi gitsin. Bir gün evlendikten sonra sürekli içinizde şüphe olacak ve hayat zindan olacak. hayatta en değerli şey sizsiniz. Bunu hiç unutmayın. Kimsenin de unutturmasına izin vermeyin. Ömür boyu bu şekilde yaşayacağınıza 2 gün ayrılık acısı çekin. Emin olun yıllar sonra iyi ki diyeceksiniz.

Demek ki çok sorunsuz ve güzel giden bir ilişkiniz yokmuş. 10 sene sonraki aklınızla söylüyorum. 1 gününüzü harcadığınıza değmez. Vurun tekmeyi gitsin. Bir gün evlendikten sonra sürekli içinizde şüphe olacak ve hayat zindan olacak. hayatta en değerli şey sizsiniz. Bunu hiç unutmayın. Kimsenin de unutturmasına izin vermeyin. Ömür boyu bu şekilde yaşayacağınıza 2 gün ayrılık acısı çekin. Emin olun yıllar sonra iyi ki diyeceksiniz.
sorunsuz ve guzel iliskiniz olsa bile bunlar yasanabilir

sorunsuz ve guzel iliskiniz olsa bile bunlar yasanabilir
Bence bu durum biraz insanların hayata bakışı ve ilişkiden beklentileriyle ilgili. Şahsen ben öyle bir ilişki tercih etmeyeceğim için bunu bir sorun olarak görürüm ilişkide. Ama tabi herkesin fikrine de saygı duyarım.

Bence bu durum biraz insanların hayata bakışı ve ilişkiden beklentileriyle ilgili. Şahsen ben öyle bir ilişki tercih etmeyeceğim için bunu bir sorun olarak görürüm ilişkide. Ama tabi herkesin fikrine de saygı duyarım.
aslinda er yada gec cogu erkek buna meyilli. sizi canindan cok sevse bile

aslinda er yada gec cogu erkek buna meyilli. sizi canindan cok sevse bile
biraz da biz bunları böyle kabul edip normalleştirdiğimiz için böyleler bence.
Biz kadınların da duyguları var. Bazen sıkılabiliyoruz bunalabiliyoruz ama böyle şeylerde bulmuyoruz çözümü. Kadındır canı sıkılmıştır tek günlük birşeydir boşver birşey olmaz demiyor mesela kimse. Bence bir kadın için normal değilse erkek için de değildir.

biraz da biz bunları böyle kabul edip normalleştirdiğimiz için böyleler bence.
Biz kadınların da duyguları var. Bazen sıkılabiliyoruz bunalabiliyoruz ama böyle şeylerde bulmuyoruz çözümü. Kadındır canı sıkılmıştır tek günlük birşeydir boşver birşey olmaz demiyor mesela kimse. Bence bir kadın için normal değilse erkek için de değildir.
evet cok dogru. kadinlar goz gore gore kandirilmaya da razi gelebiliyor ama. adami suc ustu yakalasa ve adam hayir seni aldatmadim dese yine kadin kabullenir bunu

evet cok dogru. kadinlar goz gore gore kandirilmaya da razi gelebiliyor ama. adami suc ustu yakalasa ve adam hayir seni aldatmadim dese yine kadin kabullenir bunu
aynen. bunu demek istiyorum ama aynısı kadına olsa yedi düvele adını duyurur evden kovar hayatını bitirirler.
Yanlış anlaşılmasın benim demek istediğim bunlar her iki cins için de hak değil normal değil kabul edilebilir değil.

23 yıllık kocam bir güzel karşıma geçti veeeee ağlayarak seni 3 senedir aynı kadınla aldatıyorum dedi. Beni çok seviyormuş ailesini çocuklarını çok seviyormuş. Önce seksle başlamış sonra bir bağlılığa dönüşmüş. Bu arada sürekli yurtdışında kendisi. Rus bir kadın. İşlerini de batırmış sağolsun. Kadınla sonu kötü biten bir ayrılık yaşamış. Ve hala ağlıyor anlatırken tabi. Avukata birlikte gittik vazgeçtim. 2 gün zor tuttum evde. Olayı öğrenmem ve boşanmam bu hafta oldu. İşin tuhaf tarafı bu adam bensiz markete bile gitmezdi.

X