neden böyle oldu moralim çok bozuk

bayan1903

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.840
2
arkadaşlar şu birkaç haftadır erkek arkadaşım bana soğuk davranıyo telefonla konuşuyoruz sanki sıradan bir arkadaşıyla konuşuyo o normalde iyi zamanlarnda çok ilgiliydi aslında ama bu aralar niye böyle oldu anlamıyorum 8 gün sonra doğum günüm var ve o konuda tek laf etmedi önceden olsa plan yapar bana takılırdı biz iki yıldır çıkıyoruz bir hafta önce de dersane başladı aynı dersaneye gidiyoruz ama moralim çok bozuk normalde telefında güzel şeyler söyleyen güzel mesahjlar yollayan çocuk gitti yani çok üzülüyorum böyle olmasına sizce neden böyle oldu moralim çok bozukk senağlama

jared

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
311
0
canım erkeklerin öyle dönemleri oluyor bazen.o eski aşık gidiyor yerine umursamaz bii geliyor :) biraz kendi haline bırakmaya çalış.belki de doğum günün için birşeyler düşünüyodur ama yok hayır bi iş var diyosan onunla bunları paylaşmayı dene

hera.zeus

Geçmiş,geçmiştir..!!
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
677
4
canım bekle bakalım doğum gününe kadar belki cıkar altından bişey eğer cıkmassa otur konus derim..jared'e katılıyorum bazen böyle dönemlere giriyorlar sorduğun zaman herşey yolunda onlar için ama bizim için öyle olmuyor malesef.. düzelmesi gerektiğini söyle böyle devam edemiyceni üzüldüğünü filan.. tabi bu erkeklerde normal konusma pek etkili olmuyo sert konusmak gerek yani benimki anca ozaman anlıyo yanlış yaptığını:))

melekberke

Serseri aşığım.....
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
1.346
8
Farkında olmadan kırmış olabilirmisin?
Veya sana doğal gelen bişey onu üzmüş olabilir....

Anelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
70
1
35
bence o doğum günün için süpriz hazırlıyor ve bunu sana belli etmek istemediği için öle bi kere erkek arkadaşımda bana yapmıştı çok şaşırmıştımm.

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.159
1.604
erkeklerin hepsi aynı canı ister canım aşkım canı istemez tek laf etmez zorla konuşur telefonda sende ilgisiz davran o konuşmak istemiyorsa sende konuşma bu arada yaşın kaç

siyamarz

gölgem, duruşuma bağlı
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
529
3
kokusu çıkar yakında ..ben ilgisizlik karşısında ne yapmalı çözüm bulamadım..dengesizliklerle uğraşmak yorucu.

liena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
268
2
32
bir sorunu vardır belki çok üstüne gitme birden böyle olduysa bi sebebi vardır

dove

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
3.312
4
üstüne varma, neden neden neden, neyin var, değiştin sen falan deme. hatta biraz kendini geri çek ki özlesin.. belki bi sorunu vardır anlayışlı ol.. düzelir yakında :KK66:

bayan1903

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.840
2
üstüne varma, neden neden neden, neyin var, değiştin sen falan deme. hatta biraz kendini geri çek ki özlesin.. belki bi sorunu vardır anlayışlı ol.. düzelir yakında :KK66:

ben de öyle yapmaya çalışıyorum cnm ya bişey çakktırmamaya çalışıyorum bir sorunu mu var bilmiyorum ki onu kırmadığıma da eminim ben çok dikkatliyimdir böyle konlarda ama gerçi onun bu gibi durumları oluyo ara sıra bi durgunlaşıyo ama bilmiyorum kafam çok karışık kızlar yaa

bayan1903

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.840
2
ama kızlar doğumgünümle ilgisi olsa insan bir imada bile bulunmaz mı yaaa :1no2:

dsh

Mutluluklarda..
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
430
17
33
büyük bir süpriz hazırlıyo olabilir ve sana agzından kacırcak diye korkup ilgisiz davranabilir =)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2429 gün geçti.

bayan1903

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.840
2
büyük bir süpriz hazırlıyo olabilir ve sana agzından kacırcak diye korkup ilgisiz davranabilir =)

bilmiyorum kızlar umarım öyle olur ya bi de diyorum ki acaba soğuyo mu benden ama öyle bişey olsa iki yılda olmaz mıydı sizce :uhm: