neden böyle oldu moralim çok bozuk

bayan1903

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.827
3
arkadaşlar şu birkaç haftadır erkek arkadaşım bana soğuk davranıyo telefonla konuşuyoruz sanki sıradan bir arkadaşıyla konuşuyo o normalde iyi zamanlarnda çok ilgiliydi aslında ama bu aralar niye böyle oldu anlamıyorum 8 gün sonra doğum günüm var ve o konuda tek laf etmedi önceden olsa plan yapar bana takılırdı biz iki yıldır çıkıyoruz bir hafta önce de dersane başladı aynı dersaneye gidiyoruz ama moralim çok bozuk normalde telefında güzel şeyler söyleyen güzel mesahjlar yollayan çocuk gitti yani çok üzülüyorum böyle olmasına sizce neden böyle oldu moralim çok bozukk senağlama

canım erkeklerin öyle dönemleri oluyor bazen.o eski aşık gidiyor yerine umursamaz bii geliyor :) biraz kendi haline bırakmaya çalış.belki de doğum günün için birşeyler düşünüyodur ama yok hayır bi iş var diyosan onunla bunları paylaşmayı dene

canım bekle bakalım doğum gününe kadar belki cıkar altından bişey eğer cıkmassa otur konus derim..jared'e katılıyorum bazen böyle dönemlere giriyorlar sorduğun zaman herşey yolunda onlar için ama bizim için öyle olmuyor malesef.. düzelmesi gerektiğini söyle böyle devam edemiyceni üzüldüğünü filan.. tabi bu erkeklerde normal konusma pek etkili olmuyo sert konusmak gerek yani benimki anca ozaman anlıyo yanlış yaptığını:))

Farkında olmadan kırmış olabilirmisin?
Veya sana doğal gelen bişey onu üzmüş olabilir....

bence o doğum günün için süpriz hazırlıyor ve bunu sana belli etmek istemediği için öle bi kere erkek arkadaşımda bana yapmıştı çok şaşırmıştımm.

erkeklerin hepsi aynı canı ister canım aşkım canı istemez tek laf etmez zorla konuşur telefonda sende ilgisiz davran o konuşmak istemiyorsa sende konuşma bu arada yaşın kaç

kokusu çıkar yakında ..ben ilgisizlik karşısında ne yapmalı çözüm bulamadım..dengesizliklerle uğraşmak yorucu.

bir sorunu vardır belki çok üstüne gitme birden böyle olduysa bi sebebi vardır

üstüne varma, neden neden neden, neyin var, değiştin sen falan deme. hatta biraz kendini geri çek ki özlesin.. belki bi sorunu vardır anlayışlı ol.. düzelir yakında :KK66:

üstüne varma, neden neden neden, neyin var, değiştin sen falan deme. hatta biraz kendini geri çek ki özlesin.. belki bi sorunu vardır anlayışlı ol.. düzelir yakında :KK66:

ben de öyle yapmaya çalışıyorum cnm ya bişey çakktırmamaya çalışıyorum bir sorunu mu var bilmiyorum ki onu kırmadığıma da eminim ben çok dikkatliyimdir böyle konlarda ama gerçi onun bu gibi durumları oluyo ara sıra bi durgunlaşıyo ama bilmiyorum kafam çok karışık kızlar yaa

ama kızlar doğumgünümle ilgisi olsa insan bir imada bile bulunmaz mı yaaa :1no2:

büyük bir süpriz hazırlıyo olabilir ve sana agzından kacırcak diye korkup ilgisiz davranabilir =)

büyük bir süpriz hazırlıyo olabilir ve sana agzından kacırcak diye korkup ilgisiz davranabilir =)

bilmiyorum kızlar umarım öyle olur ya bi de diyorum ki acaba soğuyo mu benden ama öyle bişey olsa iki yılda olmaz mıydı sizce :uhm:

arkadaşım belkide yazılanlar gibi süpriz falan hazırlamıyor , bence ondan öyle birşeye şartlama ve hazırlama kendini daha yıkıcı etkileri olur. Belirli sorunlar yaşıyor olabilir, beklentileri değişmiş olabilirkendiyse savaşlım veriyor olabilir, belki belirli konularda rahatsızlık duydu sürekli ama dile getirmedi şimdi derin düşüncelere daldıbelirli şeyler sorgulanmakta.Yada ilişkiniin monotonlaştığını düşünüyor olabilir, ve bu yüzden tekrar birbirinizeiginizin artması için ufak bir müddette olsa rayamesafe koymak istemiş olabilir. Yada bir ihtimal yine sana bir süpriz hazırlıyor olabilir ki,eğer öyle olsa da yine bu böyle davranmasnı açıklayamıyor.

cnm benim benim sözlüm de bu aralar öyle ama o ramazandan diyor.. arkadaşların hemen hemen hepsi rahat bırak biraz diyo bence de öyle yap mağarasına çekilmiş işte rahatsız etme ki toparlanıp gelsin ordan..yerimseniben

kızlar bilmiyorum ya az önce de gayet resmi bir mesajla iyi geceler dilemiş hiç huyu olmadığı halde...

kızlar yaa fikirleriniz bnm için çok önemli lütfen bişeyler yazın kafam çok karışık :1no2:

ayy bilemedim ki şimdi niye böyle olmuş cnm? ınan kafam karıştı. O sana resmi yaklaştıkça aşkım canım cicim diyo musun sen

X