Neden böyle oldum ?bilemiyorum

MssPARE

🌹 SECDE,..Bizi Yükselten Tek İniştir.🌹
Pro Üye
27 Mart 2019
26.777
91.484
Merhaba arkadaşlar, derdim şu bundan 4 ay önce covit yaşadım ve geçti ama geçmedi covit sonrası bacağımda ağrı başladı doktora gittim hemde bir kaç farklı doktor ve ayrı bölümler bir türlü geçmedi bu süreç için de bende netten araştırdım.okudukca araştırdıkça bulanima girdim her seferinde kötü bir sürü hastalıklarla karşılaştım ve ben sanki bir kuyunun dibine girdim çıkamadım çıkamıyorum da gerçekten moralim bozuldu psikolojim berbat okumayın dedikce okudum ve şuan ufacık bir şey olsa acaba bir sey mi olucak korkum başladı.doktorlarin verdikleri ilaçların bazıları yan etki yaptı kendimi iyi hissetmiyorum yorgun bitkin bir şeyim yok ama var dün kbb gittim kulak temizlettim acayip başım döndü çok kötüydü şuan sanki aynı şeyi yaşıyacak gibiyim markete çarşı pazar vb. Gitsem basim dönecek kötü olucak gibiyim.bu durumu yasiyanlar oldu mu ve nasıl kurtuldunuz.bundan 4 5 ay öncesi gibi olmak istiyorum hasta olurdum geçer giderdi haplar ilaçlar dokunmaz normal hayatına devam ederdim şimdi evden dışarıya çıkmak istemiyorum yorgunluk bitkinlik bunaldim gerçekten benim gibi olan yada hayatının bir dönemi böyle olmuş kurtulmuş olan varmı yardım edin lutfen

Covid sonrası benimde kalbim ağrımaya başladı, tam ağrımak değilde sanki bıçak saplaniyordu her nefes alış verişimde. Malesef googleda aratmak gibi bir hata yaptim ve sonraki 1 hafta boyunca öleceğim diye gezdim evin icinde..
Covid sonrası kalp kapakçıkları değişen mi dersin, kriz sonrası ölen mi ohoo neler okudum neler..
1 hafta sonra kardiyolijiye gittim, doktor hic birseyin yok sapasağlamsın covid sonrası ağrılar normal deyince rahatladim ertesi gün agrım kesildi 🤦‍♀️
Ama vücut yorgunluğu cok fazla oluyor, devamlı dinlenme isteği duyuyorum. Bazen kahvaltı hazırlamak bile zor geliyor herşey gözümde büyüyor. Ama geçecekmiş zamanla

Covid sonrası benimde kalbim ağrımaya başladı, tam ağrımak değilde sanki bıçak saplaniyordu her nefes alış verişimde. Malesef googleda aratmak gibi bir hata yaptim ve sonraki 1 hafta boyunca öleceğim diye gezdim evin icinde..
Covid sonrası kalp kapakçıkları değişen mi dersin, kriz sonrası ölen mi ohoo neler okudum neler..
1 hafta sonra kardiyolijiye gittim, doktor hic birseyin yok sapasağlamsın covid sonrası ağrılar normal deyince rahatladim ertesi gün agrım kesildi 🤦‍♀️
Ama vücut yorgunluğu cok fazla oluyor, devamlı dinlenme isteği duyuyorum. Bazen kahvaltı hazırlamak bile zor geliyor herşey gözümde büyüyor. Ama geçecekmiş zamanla

Geçse bir an evvel gerçekten covit olduğum o anlardan dahada sıkıntıdayım

Sizin için söylemiyorum ama covid’in etkilerini çook ileride göreceğiz gibime geliyor. Yani aşırı muamma bir hastalık hatta bilim insanları için bile. IQ yu düşüren, beyni etkileyen bir şeyin başka organlara olan hasarı da sürpriz olmayacaktır. Doktora gidip görünün eğer bir şeyin yok diyorsa normaldir. Covid geçiren kişilerde sonradan ağrılar olabiliyor.

Biraz psikilojikte olabili.r birde hasta olmamaya bakin ben ne zaman grip olacak gibi olsam bacaklarim agrimaya basliyor.(covidden sonra oldu)3 gun iyiysem 3 gun hasta gibiyim yeni yeni toparlaniyorum.Ama insanin psikolojiside acayip bozuluyor.bekleyin biraz daha olmassa bir psikiyatristlede konusu

X