Neden bu sitede fikir özgürlüğü yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski konunuza baktım şimdi ben de şok geçirdim ne yalan söyleyeyim. Neymiş babasının karşısında arkadası ile birlikte yatiyorlarmış. Size ne? Böyle saçma dertlere böyle cevaplar gelir kusura bakmayın. Böyle saça böyle tarak...

Bir de burada linç yiyecek şimdi onu istiyor herhalde sjshkll
Haklıymış gibi gelmiş dert yanıyor.

Şimdi kadının kadınını dusmani ya .
Görumcesi ve onun arkadaşı da kadın olduğuna göre.
Şimdi kendisi de düşman mı olüyür sbdvgav
bak hanım hanımcık oturuyordum sitede.beni gene bu pro üyeler baştan çıkardı. :işsiz: :KK53:

Şimdi kadının kadınını dusmani ya .
Görumcesi ve onun arkadaşı da kadın olduğuna göre.
Şimdi kendisi de düşman mı olüyür sbdvgav
IMG_20220505_210904.jpg

Açtı konuyu gitti bak. Böyle birileri tarafından iğnelenmeyince, konu sahibi çemkirmeyince hiç eğlenceli olmuyor ki :KK12: :63:
Ama bekleyin siz de yani. Bu pro üyeler de çok sabırsız oluyor. Beddua ve hakaretlere yeni güncellemeler gelmiş onları arastırıyordur:KK49:

Kesinlikle katılıyorum, en son konuma yazılanlar karşısında şok geçirdim, adam iki gün sonra seni kapıya koyar diyeni mi ararsın, ben olsam senin kafanı duvara çarpardım diyeni mi, sadece gülüyorum kadın gerçekten kadının düşmanıymış, ama bir iki pro üye haklısın falan yazsaydı, arkasından hepsi kesinlikle el üstünde tutarlardı beni 🤣
images (14).jpeg

Neden engelliyorlar hesabı o zaman
Sizin fikir özgürlüğünüz kısıtlanmamış.
Site Manifestosunda yer alan “Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.” ve “bölümle alakası olmayan konular açılması yasaktır. Açan üye bilmeden bir sefer açmışsa taşınır ama her aklına geleni bu bölüme açmayı adet haline getirmişse bölümle ilgisiz konusu taşınır ve üye ceza alır.” kurallarına uymadığınız için kategori dışı konu işlemi yapılmış ve banlanmışsınız.

Bu işlemleri pro üyeler yapamaz, sitenin adminleri veya moderatörleri yapar ve üyeler sitenin tüm kurallarına uymakla yükümlüdür.

Ayrıca yine kurallar gereği, banlanan üyeler başka üyelikle siteye giriş yapamazlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X