Gelinlik Modelleri neden bütün gelinler aynı fabrikadan çıkmış gibi...değişiklik sizce nedir ?

peridot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
87
0
38
ya bakıyorum da çoğu model böyle üstü kolsuz büstiyer şeklinde, alt etekte ise hafif bi hareketlilik var falan..saçlar desen genelde topuz...
ben bu tarz bi gelin olmak istemiyorum açıkçası...

Son düzenleme:
eeee????
nedir bu sürekli konu açıyorsunuz...bi tane açın oraya yazın

konu başlığı açıyosam aynı şeyler üzerine değil ki...hepsi farklı görüş gerektiren başlıklar...hepsini bir araya toplasam ne oluyo toplamasam ne oluyo..canı isteyen yazar istediği yere istemeyen yazmaz...belli bi sınırlama mı var konu açmak için sanki...

Konuları biraz kurcalarsan epey farklı şeyler var hatta hint tarzını gelinlik diktiren bi arkadaş bile var.

sende aykırı bir gelin ol canım saçlarını yaptırma gelinlik giyme mesela

Değişik gelinliklerr canım bak bakalım bunları beğenicekmisin:nazar:
gelinlik_modelleri_10.jpg

gelinlik6yvb3.jpg

gelinlik1xx3.jpg

th_11.jpg

2428497855_bfd55ca1e2_m.jpg

2008_gelinlik_modelleri_ve_gelinlik_resimleri_2.jpg

raf1.jpg

arw1.jpg

1.jpg

abiyekyafet1zw1.jpg

CRS_2690000112810_375.jpg

bridals-gelinlik391.jpg

bütün gelinliklere aynı demişssin
ama kendi actıgın bi başlıktada begendiğin gelinlikleri koymuşsun o
gelinliklerde arama motorundan gelinlik diye aradıgında ilk cıkan gelinlik modelleri sencede bi tezat diilmi

pardon ya muhatap kabul edip böyle bi başlık açmam hataydı..sanırım farklı dilden konuşuyoruz..ima ettiğim şeyi anlamanız mümkün değil...
bu bölümden sorumlu kişi başlığı kapatabilir...cvp yazmıcam..
sizin yorumlarınızı yorumsuz bırakıyorum...sözüm çok yaratıcı beyinlere ,olumlu cvp verenler anlamışlar zaten beni..tşkler...

ya kızın üzerine niye gittiniz :KK43: değişik olmak istemiş biraz. e herkes bu tarzda konular açıyor hiçbişey söylenmiyorda kurban peridotmu, üzüldüm vallahi. doğru düzgün fikirler verebilirdik kk ya hiç yakışmayan cvplar bunlar :enbuyukkk:

Bence kızın üzerine bukadar gitmek çok anlamsız. herkez o gün farklı olmak ve en güzel olmak ister..benimde düğünüm yaza Allah nasip ederse ve her yerde olan gelinliklerden bende istemem doğrusu. şöye bir interneti dolaştığında genelde her sitede gelinlikler aynı.. oda bunu kastetmeye çalıştı sanırım ama tepkileri görünce üzüldüm doğrusu

herkesin zevki farklı ben bakıyorum burdaki her gelinliğe hepsi farklı farklı bakış açısına değişir saçlar topuz diyorsun gelinlikle en güzel giden saç sekli topuz millet yüzüne güveniyor ki topluor saçlarını bu da demek ki kk nın tüm hatunları çok güzel :) umarım hayalindeki gelin olursun canım zaman, mekan ve ailen bu konuda hep senin yanında olur inşallah... muck

kim üzerine gitmişki anlamadım ayrıca konu acıosa tepkilere hazırlıklı olmalı kaçmakta ne demek

bende konuyu açana katılıyorum mesela internette gelinlik modeli arasan çoğu sitede aynı modeller
yok dünyadan modellermiş hepsi aynı sanki başka modeler tasarlayıp dikmeyi bilmiyorlar gibi
bunları giyen gelinlerde birbirine benziyor özellikle çevremde sık sık görüyorum bi fransız güpürlü rahibe duvağımıdır nedir almış başını gidiyor kimde görsem kenarları güpürlü bir duvak ve gelinliğinin kuyruğuna kadar iniyor tamam güzel ama herkes aynı modeli kullanıyor
sanırım oda fark edilir derecede farklı olmak istiyor

aynen ben de katılıyorum. hep kabarık taşlı acayip geliyor artık bana. sadeliği arar oldum. bir gün gelin olursam saçlaarımı topuz yaptırmam ve kabarık gelinlik almam :)

Bende sade hafif kabaran etekli gelinlikleri beğeniyorum
Çok kabarıklarıda seviyorum ama sade olunca yanii:hulya:
Mesela bir kaç örnek vereyim ben bu gelinlikleri de gene burda gördüm ama en azından benim çevremde giyilmeyen gelinlikler tercih edilmeyen değil..Genelde civar gelinlikçilerde olmayan modeller :nazar:
Ben bu modeli çok beğeniyorum taşsızlardan olarak yani..
20092010gelinlikmodelle.jpg

Diğer beğendiğim model ise bu

Kabarık tercih edersem bunun gibi olur herhaldee

1746d.jpg

Bu siteden olan ve hepimizin gördüğü modeller bunlar
Sanırım çevremde olmadığından benim hoşuma gidenler arasındalar:lepi:

ben buna farklılık getirmiştim görenlerde beğenerek bakmıştı .kışın evlendim.
-bürümcük kumaşından kırış kırış beyaz asimetrik kesim, dizlerin biraz altında vücuda oturan bir elbise
-yanları komple taşlı beyaz bir çizme
-beyaz bir kürk
-saçlar lüle lüle ve parlak minik taşlı süsler
güzel olmuştu..kabarık gelinlikten nefret ettim oldum olası

yani ben buna katılmıyorum sen ne tür bi farklılık
peşindesin o senin bilicen bişiy ama herkes
kendine göre farklı olur o gelinligin içine girip
makyajını sacını yaptırınca kendini prenses sanır
ve herkese cok yakısır cunku ömründe birkes o hayale sahip olur
ve heyecanla o gunu bekler
sen farklılık arıosan git bul deişik bşiler yap hayal dunyanı
calıstırr o zaman belki mutlu olursun deilmi ama

arkadaşlar fazla gitmeyin kızın üstüne..
benim bir arkadaşım düğününde saçlarını yaptırmadı, saçları shakiranın saçları gibi kıvırcık ve kabarıktı, hergün kullandığı saçıyla gelin oldu.. ayrıca dudağına herzaman ruj sürer ve tek makyajı da budur, ve düğünde allık dahi, rimel dahi sürmeyip birtek ruj sürerek bir makyajla çıktı .. ve bence benim gördüğüm en doğal ve farklı gelindi.. ha ben bunu tabi ki yapamam, kendime bukadar güvenmiyorum.. arkadaşım çok güzel olmuştu, Allah tamamına erdirsin...

X