Neden erkekler hep dogal kadın derler ama süslü püslüden de gözlerini alamazlar?

bunu benim gibi kimse bilemez..kıskançlıkkkkkkkkkkkkkkkk.............................:kızgın:

süslü püslüyü bırak ille bi kızın hawalı we kendini sergileyen biri mi olması gerekio erkeklerin icine mi düsmesi gerekio anlamıorm.

yalancılar çünkü..kendilerine güvenmedikleri için bizimde şatafatlı olmamızı istemiyolarhihoyyyt

bülent ersoy örneğini çok tuttum ya bi kadın abuk sabuk giyiniyorsa eğer sadece erkekler bakmıyoki ben bile şahsen ne giymi,ş o ne yapmış diye göz ucuyla da olsa bakıyorum erkeklerin bakması da normal ama tabi göz ucuyla öyle kafaını çevirip 2 saat kadının arkasından izlemesi normal değil tabi doğallık konusuna gelince de çok makyajı benim sevgilim sevmiyor mesela öptüğümde yüzündeki pudranın dudaklarıoma gelmesini istemiorum demişti hatta bikerewsinde gıcık hele fondotenden nefret eder

arkadaslar bence erkekler dogal kadinlari severler belki kiskancligin etkisi de olabilir bilmiyorum ama bence asiri suslu puslu kadinlar artik ragbet gormuyor erkek arkadaslarima bakiyorumda yolda gezerken vay be ne guzel kizmis makyajsiz hatta diyorlar, bence sevgililerinize dogal halinizi alistirin artik etrafta boya kupuyle guzel olan bi suru kiz var biz onlardan olmayalm :) bakimli olmak tabiki gerekir uykudan uyanmakla dogal olmak ayni sey degil bence sen agir farlar kalemler fondotenler alliklar fln surup cikarsin disari bide bi ruj bi rimel surup cikarsin dogal gozukursun. sizi hep agir makyajlarla gorunce dogala dondugunuzde aa hasta misin falan derler cunku gozleri hep alismistir makyajli hale, anneannem hep der kimi guzel kendini bozar kimi cirkin kendini duzermis sus pesinde diye bencede dogru biz her halimizle guzelizz kizlar

X