neden sürekli ihanet görüyorum neden sürekli darbe yiyorum

Derhal numara değişin, Adam pislik biri herşey beklenir.Size ulaşacağı tüm yolları kesin . Yesin B.ku.
Kestim en kısa zamanda hattımı degiscem evli olsamda benimle gorusceksin dedi o evli kadınlarla dusup kalkcak biri ama ben öyle değilim kabul etmedim o evli kadın için de belki oruspu çıkar sen onu takma dedi ama kabul etmedim

İnsanlar gerçek karakterini sosyal medya yada yansitiyo gerçek hayatta da öyle biriymiş o
Evet hatta gerçek yüzlerini daha açık seçik gösteriyorlar anonim olunca başta ve kimse tanımayınca içlerinden geleni yapıyorlar. Bence işe girin ya da kursa yazılın daha sağlıklı bir çevreniz olur.

Evet hatta gerçek yüzlerini daha açık seçik gösteriyorlar anonim olunca başta ve kimse tanımayınca içlerinden geleni yapıyorlar. Bence işe girin ya da kursa yazılın daha sağlıklı bir çevreniz olur.
Oyle yapacam sadece camur atarlar ben hata yapmadan kurtuldum her gun sukur ediyorum yoksa çok kötü şeyler yaparlardi

Oyle yapacam sadece camur atarlar ben hata yapmadan kurtuldum her gun sukur ediyorum yoksa çok kötü şeyler yaparlardi
Ya napabilirler ki? Oyunu sildin hepsi orada kaldı bak. Ne b.k yerlerse yesinler. Hiç biri ile real de görüşmüyorsun sonuçta,ne dedikleri de pek mühim değil

Merhabalar arkadaşlar kafam çok dolu çok mutsuzum ama mutlu gibi yapıyorum buraya yazarken de zorlanıyorum nereye yazcami bulamıyorum ne olur bana fikir bunlari igrenerek yaziyo rum o kişiden çünkü onun hakkında yazmak bile igrenti veriyo bana isterseniz ilk konumu okuyabilirsiniz 5 Ekim 2020 de Game of sultans da biriyle tanıştım 12 ekimde ise sevgili olduk bu kişi guvendim sevdim keşke sevmeseydim bununla tanıştım günden beri hep buna karşı içimde suphe vardı isterseniz kızın bana hakaret edin ama ne olur bana yardım edin bu kişi benimle tanıştı günden beri hep yalan konuşmuş sevgili olduk ama hep gizli tutmak istedi bununla ortak arkadaş imiza söyledim 1ay 1hafta olunca sevgili ligimiz bu bana kizdi inkar etti dedi görmesin duymasin dedi sonra tm defi neyse sanki ayrilcaz okadar kalbim kırıldı ki sanki onunla zorla sevgili olduk yemin ki benimle sevgili olmak isteyen oydu hep görüntülü ara derdi yazınca arayınca hep bi bahane sunardi işim var tlf elimde değil vs kiz arkadaşım la bile gorusme derdi gece bana mesaj atamazmis eğer atarsa cinselik için attığı ni dusunurmus hatta kuzenlerim de yazsa yazmicakmisim o niyetle attini dusunurmus ki atmiyolar zaten bi seneye sonra istemeye gelecem dedi nisan takar ailenden isterim dedi o ortak arkadaş imizda aynen öyle dedi ama inanın sevgili oldumuz günden beri hep ağladım hep üzdü beni ve çıplak resim istedi sanal seks teklif etti aramızdaki bağ guclu olsun diyeymis yapmadim hep bağırdı ağzımi bozmicam sen bi ruh hastasisin takıntılı sin bana güven miyosun dedi daha once basimdan evlilik geçti şiddet gördüm aldatildim ondan sonra bosandim biriyle sevgili oldum oda aldattı şiddet bagimlisi oldu icin ailem istemedi ayrıldım intihar etmekle tehtit etti bunlari ona anlattım sanki çıplak resim alip ayrilcam ucundan bari göster açık giyin bari belli etcek şeyler yap dedi yapmadim bu konu acmicam dedi amahep serin durdu ama devam etti yine bu istekleri bu böyle nereye kadar devam etcek dedi ben seni ömrümün sonuna kadar beklerim dedim evlencezdedi için evlencez saniyorum sen bana 9 yıl sonra mı çıplak resim atcan dedi seninle ilerisi yok dedi terketti ben hayatında birimi var dedim yemin etti yok dedi ama benle sevgili iken bi kadin arkadasi vardı arkadasim diyordu bunun hep yanında idi buna gul ler çikolata kalp atıyordu o oyundan tabi bu o kadin için evli sohbet im yok dedi o arkadaş da tabi öyle dedi ben şüphe lendim neden öyle yapiyo o zaman diye bu hep yok sen delisin kafanda kurdun ne işim olur benim vs evli 3 çocuğu var ruh hastası sisin kirmizi odaya git tedavi ol o kadına sordum evlimisin evet 2 çocuğum var dedi sevgilim ise suan sevgilim değil dediki sakın hakkimda kimseye bise deme sorma kötü olur o kadin 4 çocuklu o kadin nasi evli anlamıyorum belkide evli değil mevzu okadar uzunki kisa kesim bunlar birbirininhesabina giriyo o kadin adından başka biseyini bilmiyorum dedi kadın her seyini biliyo muş ben varken de o varmış çıplak resim atmadım diye terketti iyiki atmadım yoksa herkeze atcakmis bana 3gun sonra terkettikten sonra arkadaş kalalım dedi kabul etmedim bi hafta uğraştı kabul etmedim ama terketyi gün başka erkek bul dedi hatta o ortak arkadaş ben bulim dedi sanki derdim erkek benim olmaz dedim onlarla tüm irtibatimi kestim bunlar bir oldu eski sevgili lm o konuşmuyorum dedi kadın o ortak arkadaş ve kocası bana oyundan yapmadıkları şey kalmadı alay etmek kufur hakaret arkadaş olmadim diye erkek arkadaş im eski arkadaş im sen benim arkadaş ligima layik deilsin k.....altak dedi engelledi ruh hastası hayal aleminde yasiyosun aptal vs ben duygularimla oynandi ihanet ettiler arkamdan iş çevirdiler her türlü kazığı yedim dost sevgili her yanım hain dolu benden hersey saklamis bana bu zamana kadar su en sonki ramazan ayina kadar her türlü piskolojik şiddet yaptılar benim sürekli peşimde oldu sürekli rahatsız ettiler kendi numarasından özel numarasından ne kadar arkadasi varsa benimle uğraştı her türlü alay ettiler kufur hakaret etti iftira ettiler benim peşimde koştu ve oyundan ve herkeze gerçek hayatta da herkeze benim onun pesindeymisim gibi gösterdi takıntılı saplantı li misim bana kurşun dokceklermis vs bergen gibi yapmakla tehtit etti ne kadar arkadaş i varsa kestim irtibatı 2ay olmadı suan sessizler arkadaş lar engeli açıp kufur etmek istiyor um edeyim mi eminim ki tekrar ugrasacaklar bana bulaşma yaziyo oyuna ama yemin ederim ki bulasmiyorum o bulasiyo sizce kufur edeyimmi vede beddua içime atmak dan bunaldım sürekli bana nispet hareketler sürekli her şekil canımı yakmak istiyorlar kendilerini unutmamami istemiyolar kimseye güvenmiyorum hergun ruyama giriyolar piskolojik şiddet baskı yorgunum hiç bi arkadaşım la konuşmuyorum hayatima kimseyi almadim almicam neden sürekli ihanet görüyorum neden sürekli darbe yiyorum
No no no. Asla yazma Allah'a bırak sakince bekle

Bende sevgilimle oyunda tanıştım ama bunlar nasıl muhabbetler şaşırdım🤔

Yaw Oyundan sevgili mi yapılır?
Onların çoğu evli:KK53:
Kaç kurtul, her önüne gelene kanıyormuşsun gibi geldin banao_O
cogu aynen evli yada cinsel sapiklik vs kendileri av pesindeler onlarin abuk subuk yalan dolan iltifat vs .. saf cabucak inanan inanmak isteyen gariban arayis icindeler bunlara inanan hayatini karartir

Altı üstü oyundan tanıdığınız insanlar için mi her yanım hain dolu diyorsunuz? Kendilerini unutturmak istemiyorlar diyorsunuz da girmeyin bir daha oyuna falan. Yani karanlık bir evrende tıkılı kalmışsınız da sanki o bilgisayarın içinde, oradan yazıyorsunuz gibi.Cidden ne diyeceğimi bilemiyorum. Engel falan kaldırmayın ya, ne işiniz var bu insanlarla muhatap olacaksınız? Hayır dışarda normal bir hayat var, sizin de mi normal hayatınız bu da, bu tuhaf atmosferden çıkamıyorsunuz?
+1

X