neden yalan söylüyor

tum mesajlarinizi okudum,

tatmin oldum kiskanc degilsiniz,
ama asiri gerginsiniz,
bu kadar gerginlik kalbe zarar.

ayrica ben de sevgilinizin yalan soyleme sebebinin sizin onu fazla siktiginiz oldugunu dusunuyorum.

amma velakin oyle degil ise sevgilinizin ciddi bir yalan soyleme problemi var demektir, terapiye yonlendirebilir ya da direk terk edebilirsiniz.
Zira dusunun, sevgiliniz bal bocek, hic kiskanma, kontrol etme, hesap sorma huyu yok. Neden ona yalan soyleyesiniz ki, ne sebep olabilir??? Ancak bariz boyle dogruyla sorunu olan yalan makinesi bir kisisinizdir, o sekilde olur yani.

hayatınızda hep egosu gereksiz yüksek erkeklerle beraber olmuşsunuz galiba ki bi gocundunuz burda egoluk bir konu yok.
ben peşindeki değil hayatındaki kadınım.
o da peşindeki kız değil arkadaşı.

Arkadaşıma sürekli güzelliğimi onaylatma ihtiyacı duymam ki..hem madem arkadaşı diyorsun rahatsız değilsen o zaman konuyu niye açtın

merhaba burası duyar kasma yeri değil hepiniz bir anda toplandınız ama karşı cinsten birçok arkadaşı var sevgilimin merak etmeyin sizin kadar dert etmiyor o özgürlüğünü özgür çünkü. okumadan anlamadan arkadaşlık falan demeyin iyi geceler duyarınızı
merhaba burası duyar kasma yeri değil hepiniz bir anda toplandınız ama karşı cinsten birçok arkadaşı var sevgilimin merak etmeyin sizin kadar dert etmiyor o özgürlüğünü özgür çünkü. okumadan anlamadan arkadaşlık falan demeyin iyi geceler duyarınızı başka yerde kasın
Anladığım kadarıyla 19-20 yaş civarındasınız ve konuşma tarzınızı yaşınıza veriyorum..
Sizin tabirinizle siz de biraz “duyar kasın” da kendinizden soğutmayın..
Özgür olduğunu siz düşünüyorsunuz,kendisi bile özgür olduğunu düşünmüyor ki size doğruyu söyleyemiyor..
Alan açın karşınızdaki insana..

Anladığım kadarıyla 19-20 yaş civarındasınız ve konuşma tarzınızı yaşınıza veriyorum..
Sizin tabirinizle siz de biraz “duyar kasın” da kendinizden soğutmayın..
Özgür olduğunu siz düşünüyorsunuz,kendisi bile özgür olduğunu düşünmüyor ki size doğruyu söyleyemiyor..
Alan açın karşınızdaki insana..
Kendisi bugün açıkça hiçbir şekilde onu sıkmadığımı zaten hiçbir zaman onun hayatına müdahale etmediğimi söyledi. İkna olmayacaksanız mesajları da atarım ama gerek yoktur herhalde. Söylememesinin tek sebebi kızdan hoşlanmıyor olmam bu kadar basit kimsenin özgürlüğünü elinden aldığım yok sakin olun

Kizla siz daha cok kanka olun, nasil fikir :))) kizin tek derdi populer olmak bence
Aynen öyle bir kız demek ki ben yanlış yazmıyorum anlayanlar da çıkıyor :) Teşekkür ederimm.Kız öyle diye sevgilime görüşme diyemem ama ben hoşlanmıyorum görüşmyorum. Diğer arkadaslarıyla gayet iyiyim ama bu kız hiç bana uygun değil daha çok kankişşş olamam yani 😂 Çünkü gerçekten çok yılışık hayretlerle izliyorum hareketlerini

Kendisi bugün açıkça hiçbir şekilde onu sıkmadığımı zaten hiçbir zaman onun hayatına müdahale etmediğimi söyledi. İkna olmayacaksanız mesajları da atarım ama gerek yoktur herhalde. Söylememesinin tek sebebi kızdan hoşlanmıyor olmam bu kadar basit kimsenin özgürlüğünü elinden aldığım yok sakin olun
Sakin olmamam için hiç bir sebep yok,ben sakinim ,konu sahibi sizsiniz..
Konuyu aranızda halletmişsiniz anladığım kadarı ile,adınıza sevindim..

Sakin olmamam için hiç bir sebep yok,ben sakinim ,konu sahibi sizsiniz..
Konuyu aranızda halletmişsiniz anladığım kadarı ile,adınıza sevindim..
herkes ben birinin özgürlüğünü almışım hayatını mahvetmişim gibi davrandı bu anlamda sakin olun dedim kimsenin hayatını mahvettiğim yoktu. evet hallettik teşekkür ederim

X