Erkek İnfertilitesi Nedensiz Azosperm

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Maşallah kuzum senin adına çok sevindim benim 11 yumurtam vardı çok iyi durumda ama spermler döllemedi 1 tane embriyom kaldı p.tesi transferim var inşallah olumlu geçer dua et bana da :cool:
Bendede 10 tane yumurta toplandi 4 tanesi döllenebildi😊

Hakkimizda hayirlisi olsun insallah. umarım pozitif sonuc alirsiniz. Rabbim hayirli bebisler nasip etsin insallah 😊🤲🌸
Kacinci gun embryosu? benim 3. Gün hepsi😊

Benm eşim 3 kez tese oldu maalesef sonuçlar 0😞 maturasyon arresti dendi. Ne yapacağımızı bilemiyrZ? Celalettin peru iyi midir?
Bız yenı basladık fakat maddı acıdan külfetlı gercekten 15 bını buluyor takvıye gıdalı ılaclar vs ınsallah sonuc alırız

Eklentiler

• E0A981B1-CDF8-49CA-BEE9-A83008F449A9.jpeg
    E0A981B1-CDF8-49CA-BEE9-A83008F449A9.jpeg
    172,1 KB · Görüntüleme: 87
Bizde 2022 den beri Celalettin Hoca nin yanında tedavi oluyoruz siz ne aşamadasiniz acaba

Merhaba doktor seçimi çok önemli hem maddi hem manevi çok ağır zararlar veriyor.bizde azo sperm hastasıyız malesef bodoslama dediğiniz bize de yapıldı Ankara da ki K.aydos tarafından asla çocuğunuz olmaz demişti hiç birşey üzmüyor umutları hayalleri evlat sahibi olamazsınız demeleri yıkıyor.bende k.a da tedavimiz sonuçsuz kalınca burada kadınlar kulübunde celalettin Peru gördüm bir hafta sonra randevu alıp gittik bize boşa tese olmuşsunuz zaten kan sonucunuzda sperm olmayacağı belli yazık olmuş testisler küçük sol taraf tamamen buzusmus dedi elimizden geleni yapacağız umudunuzu yitirmeyindedi 2.5 yıldır tedavideyiz binler kez şükür şuan sperm oluşmaya kuyrukları oluşmuş son evredeyiz kimse umudunu yitirmesin önemli olan doğru ehil birine tedavi olun ki hayalleriniz umutlarınız kırılmasın.
Cnm tedaviniz nsl .oldu. inşallah. Bebeğinizi kucağınıza aldiniz🤲

Rabbim hayırlı sonuclariniz olur inşallah 🤲🏻 şuan sd2 deyiz ama bu seviyedede sperm çıka biliyor. Sd4 son evre zaten celalettin hocamız sizde var çıkacak diyor eşim rahatsizlandigi için yavaş gidiyoruz.zaten bir kere çıkmıştı immotil olarak Nisan'da tekrar test vereceğiz bakalım çıkış olacakmi bu sefer. Çok farklı hastalık bı gün çıkış oluyor ertesi günü çıkmıyor.buna şükür en azından umudumuz var.
Rabbim Salih Saliha evlatlarla sevindirsin bizi🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Özelden yazabilirmisin 05379604445

X