nedir benim bu kızdan çektiğim :(

takkedustukelgorundu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
356
189
31
kızlar merhaba 3 aydır sevgilim var herşey çok güzel gidiyor hatta evlenmeyi düşünüyoruz ama eski sevgilisi evlencemizi duyunca kız peşimizi bırakmıyor sürekli mesajlar aramalar aldı basını gıdıyor engellemesine ragmen baska numaralardan arıyor numarayı degıstıricek fakat cevresındekı arkadaslarından bulma ıhtımalı çok yuksek ben her seferınde bunu sorun edıyorum neden arıyor dıye tamam uzun dönem cıktı ama aldatmasaydı madem sevıyordu bu kadar kendıde aldattaıgını mesajlarında kabul edıyor ama hala bırakmıyor ve ben sevgılımle kuzenım sayesınde tanıstım benım kuzenlerıme kadar mesaj atıyor en son bana mesaj attı ınstagramdan bır suru yalan dolan tabıkıde yuzugu parmagımda gorunce söyledıklerının aslının olmadıgı anlasıldı aılesıyle konustuk basımızdan alın dıye ama takıntı hastalıgı varmıs kızın ve suanda yakamızdan dusmuyor erkek arkadasım bana benı sevdıgını soyluyor sevmeseydı zaten aılesıyle tanıstırmazdı o uzun dönemdir onu hıc tanıstırmamıs ılk tanıstırdıgı kız benım sevgılımın tek dediği şey bana guvenseydım ona tanıstırırdım ama guven vermedı bana son 2 yıl zaten sevgımde kalmamıstı ayrılmak ıcın bahaneler arıyordum dedı suan evlılık asamasındayız hazırlıklar oluo ama bu bızı bırakmıyor sızce ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz engin fikir düşünce ve tecrübelerinizle...:işsiz::KK11:

kız ne anlatıyor?
sevgiliniz cevap veriyor demek ki söyledikleri yalan dediğine göre..
sizde yalan demeden bir konussaydiniz sevgilinizle kızın derdi neymiş.
ben bir insanla gorusmemenin çok zor olduğunu düşünmüyorum.
gerekeni söylerse aramaz diye dusunuyorum.3 ayda çok kısa bir süre hakkınızda hayırlısı olsun..

acaba gorusuyolarmı diyecem ama kuzenlere kdr mesaj atıyor mutlaka birinin haberi olurdu ailesine de gidilmis onlarda takıntısı var demis bence kız saglıklı degil ama boyle devame derse savcılıga vericez diyin ailesinede belirtin belki zorla engellerler artık

eski sevgilinin her dediğinin yalan olduğunu nereden biliyorsunuz

kız kendi vazgeçmeden birşey olamaz
yapamazsınız
sevgiliniz siz yokken nasıl tepki veriyor o da önemli

o kız aradıgında sevgilim bana haber veriyor hemen ki zaten biz sürekli telefonda oluyoruz
ve hatta 1 2 kere konferans yaptık ve ne dedıgını ne konustugunu duydum ve sundan emın olun iğrendiğini defalarca söyledi adının bas harfını bıle birinin zikretmesine tahammulu yok dediğim gibi takıntı hastalıgı var madem seviyordu pilotlarla aldatmıcaktı gelıp gıderken ve sevgılım onu sevseydı eğer ailesiyle tanıstırırdı

benim gördüğüm gerçek şu. genelde erkek milleti uzun uzun yıllar çıkıyor. o küçük beynince kızlardan yararlandığını düşünüyor! sonra da birkaç ay içinde başkasıyla tanışıp evleniyor.
geleceği elbette Allah bilir ama sizin mutlu olacağınızı sanmıyorum. genelde ya boşanıyorlar ya da saçma sapan bir evlilik sürdürüyorlar.

sen bu kadar da güvenme karşındakine. güvenmediği inanmadığı kızla yıllarca çıkan insan ne kadar güvenilir, ne kadar karakterlidir?? tartışılır yani.

Çok katakulliye getirilmiş bir ilişki-nişan evresi olmuş yangından mal kaçırır gibi. Kıza takıntılı diye iftira atılıyor olmasın, ben pek iyi şeyler sezmedim açıkçası. Sanki kızla bir şeyler yaşanmış ve ondan kaçarcasına evlenmeye çalışıyor gibi geldi. Nişanlınızın haberi olmadan ortak çevreden bir şeyler öğrenmeye çalışın derim ilk, kızı yaftalamadan önce.

kız hastalıklı.
dikkat et seni öldürme planları falan yapmasın.

bu arada kızla konuştun mu mesajla falan sana ne diyor mesela neden hala mesaj atıyormuş söyledimi?

kız ne anlatıyor?
sevgiliniz cevap veriyor demek ki söyledikleri yalan dediğine göre..
sizde yalan demeden bir konussaydiniz sevgilinizle kızın derdi neymiş.
ben bir insanla gorusmemenin çok zor olduğunu düşünmüyorum.
gerekeni söylerse aramaz diye dusunuyorum.3 ayda çok kısa bir süre hakkınızda hayırlısı olsun..

sevgilim evet yalan dedi ama kızda benım attıgım mesajşlardan sonra soyledıklerını ınkar ettı benım mesajların kopyasını aldıgımı bılmıodu sevgılıme yazmadım oyle bısey dedı ama ben kopyasını almıstım zaten

kızlar merhaba 3 aydır sevgilim var herşey çok güzel gidiyor hatta evlenmeyi düşünüyoruz ama eski sevgilisi evlencemizi duyunca kız peşimizi bırakmıyor sürekli mesajlar aramalar aldı basını gıdıyor engellemesine ragmen baska numaralardan arıyor numarayı degıstıricek fakat cevresındekı arkadaslarından bulma ıhtımalı çok yuksek ben her seferınde bunu sorun edıyorum neden arıyor dıye tamam uzun dönem cıktı ama aldatmasaydı madem sevıyordu bu kadar kendıde aldattaıgını mesajlarında kabul edıyor ama hala bırakmıyor ve ben sevgılımle kuzenım sayesınde tanıstım benım kuzenlerıme kadar mesaj atıyor en son bana mesaj attı ınstagramdan bır suru yalan dolan tabıkıde yuzugu parmagımda gorunce söyledıklerının aslının olmadıgı anlasıldı aılesıyle konustuk basımızdan alın dıye ama takıntı hastalıgı varmıs kızın ve suanda yakamızdan dusmuyor erkek arkadasım bana benı sevdıgını soyluyor sevmeseydı zaten aılesıyle tanıstırmazdı o uzun dönemdir onu hıc tanıstırmamıs ılk tanıstırdıgı kız benım sevgılımın tek dediği şey bana guvenseydım ona tanıstırırdım ama guven vermedı bana son 2 yıl zaten sevgımde kalmamıstı ayrılmak ıcın bahaneler arıyordum dedı suan evlılık asamasındayız hazırlıklar oluo ama bu bızı bırakmıyor sızce ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz engin fikir düşünce ve tecrübelerinizle...:işsiz::KK11:
Takintiliymis onu anladim allah kurtarsin da

Sevgilin sana son 2 sene sevgim kalmamisti ayrilmaya calistim mu dedi?
Cidden inandın mi buna
Koca bir yalan kucaginda duruyor su an.

Çok katakulliye getirilmiş bir ilişki-nişan evresi olmuş yangından mal kaçırır gibi. Kıza takıntılı diye iftira atılıyor olmasın, ben pek iyi şeyler sezmedim açıkçası. Sanki kızla bir şeyler yaşanmış ve ondan kaçarcasına evlenmeye çalışıyor gibi geldi. Nişanlınızın haberi olmadan ortak çevreden bir şeyler öğrenmeye çalışın derim ilk, kızı yaftalamadan önce.

ayrılalı 1,5 sene olmus ve svgılımdekı ask sevgı son 2 senede bıtmıs zaten kurtulmaya bakıyordu

acaba gorusuyolarmı diyecem ama kuzenlere kdr mesaj atıyor mutlaka birinin haberi olurdu ailesine de gidilmis onlarda takıntısı var demis bence kız saglıklı degil ama boyle devame derse savcılıga vericez diyin ailesinede belirtin belki zorla engellerler artık

savcılık olayını soyledım sonra bıraz duruldu suan ama farklı ınsta hesaplarından ulasmaya calısıyor

ayrılalı 1,5 sene olmus ve svgılımdekı ask sevgı son 2 senede bıtmıs zaten kurtulmaya bakıyordu

İyi de bu sevgilinizin lafı yani. Güven iyidir ama sadece 3 aydır hayatınızda olan birine bu kadar gözü kapalı güvenmek de iyi değil. 3 yıllık ilişkimi yeni yeni huylarını öğrendiğim için sonlandırdım, bir insanı hemen tanıyıp tamamen doğruyu söylediğini anlamak imkansız. Benim tavsiyem sevgilinizden gizli objektif bir şekilde biraz araştırma yapmanız. Eğer cidden problemli bir kız olduğuna dair birkaç objektif kişiden teyit alırsanız ona göre numaranızı değiştirirsiniz ya da savcılığa başvurursunuz.

X