Nedir kayinvalidemden çektiğim :(((

Son durum ne konu sahibi?
Şuan annemlerdeyim buraya geldim kv kızlarına artık bende yapamıyorum evi ayiricam demiş
Kızları anne her ay birimizde kal demiş onu da kabul etmemiş görümcemin evi bana 100 150 metre uzaklikta en üst katında bos bir ev var kv ev sahibiyle konuşmuş sanırım orayı tutacak allahım inşallah inşallah dua ediyorum yine yakında ama olsun en azından aynı evde degliz durum bundan ibaret eşimle konuştum kv ona da birşeyler demiş ama bana söylemiyor. Kizimla burada a101 var oraya gider ekmek alırdık kızım 4 yaşında onu söylemiş galiba eşimde attı ağzından ama onu da soyliycem görümcelerime ne kadar dengesiz bir kadın. Giderim gitmem sanane öyle değil mi

25vyasinda 1 yasinda çocuk var çok erken evlenmişsiniz,çok erken çocuk sahibi olmussunuz. Neden en genc verimli döneminizde is sahibi olmayıp kv kahri cekiyorsunuz
Öyle bir imkanım yoktu malesef çok isterdim ama imkanlar el vermedi ben çalıştım evlenene kadar 13 yaşında çalışmaya başladım

Şuan annemlerdeyim buraya geldim kv kızlarına artık bende yapamıyorum evi ayiricam demiş
Kızları anne her ay birimizde kal demiş onu da kabul etmemiş görümcemin evi bana 100 150 metre uzaklikta en üst katında bos bir ev var kv ev sahibiyle konuşmuş sanırım orayı tutacak allahım inşallah inşallah dua ediyorum yine yakında ama olsun en azından aynı evde degliz durum bundan ibaret eşimle konuştum kv ona da birşeyler demiş ama bana söylemiyor. Kizimla burada a101 var oraya gider ekmek alırdık kızım 4 yaşında onu söylemiş galiba eşimde attı ağzından ama onu da soyliycem görümcelerime ne kadar dengesiz bir kadın. Giderim gitmem sanane öyle değil mi

Kayınvalideniz çok hatalı davranıyor.

Yetişkin bir kadınsınız. İster markete ister gezmeye, ister kızınızla ister tek başınıza gidersiniz.

Evleri ayırın kesinlikle. Kayınvalideniz istemese de siz ısrarcı olun. Biriyle yaşamak yeterince zorken, size böyle yaklaşan biriyle yaşamanızı beklemeleri hiç adil değil.

X