neler aldınız bebişlerinize

kızlar yaaçantaya neler koyucaksınız rica etsem biriniz yazabilir mi

Hastaneye giderken yanınızda bulunması uygun olacak malzemeler

• Üç dört takım gecelik veya pijama:Emzirme dönemi için önden düğmeli veya loğusalar için özel üretilmiş ürünleri tercih edin

• Sabahlık

• Bol iç çamaşırı: Loğusalar için üretilmiş özel ürünler bulabilirsiniz. Normal bedebinizden biraz daha büyük bedenleri tercih edin.
Özel emzirme sütyenlerinden mutlaka yanınızda bulundurun.
Kısa ve pamuklu çoraplar da yanınızda bulunsun.

• Göğüs bakım ürünleri ve meme başı için pedler.

• Kendiniz için özel bakım malzemeleri ( Diş fırçası,saç fırçası ufak ayna ,makyaj malzemeleri,
deodorant, parfüm,hazır ıslak mendil ve kağıt ahavlular)

• Varsa kamera ,fotoğraf makinesi ,ses kayıt cihazı ,hatıra defteri ve benzerleri

• Bebeğiniz için bir ya da iki takım kıyafet ve battaniye,çocuk bezi

• Hastaneden ayrılırken bebeğinizi taşımak için aldığınız herhangi bir ürün

• Hastaneden ayrılırken giyeceğiniz bir kıyafet .
Gebelik sırasında giygiklerinizden birini ya da bol bir kıyafeti tercih edin.
Gebelik öncesi kıyafetlerinize hemen sığmanız kolay olmayabilir.

Canım,ben sana yazayım hastane çantama koyacaklarımı;
kendim için;
2 gecelik - 1 sabahlık - 1 pijama -3 çorap - terlik - emzirme sütyeni - 2 fanila -3 külot - yastık kılıfı -hijyenik ped -göğüs pedi - havlu-deodorant-diş fırçası ve macunu-göğüs kremi-nemlendirici krem-tarak toka-dudak koruyucusu-kağıt peçete ya da ıslak mendil-fotoğraf makinesi-bebek sepeti ve şekerleri
oğlum için;
3 takım hastane çıkışı(battaniyeleriyle)-1 paket yenidoğan bezi-puseti-büyük boy pamuk-ağız mendili-temizlik malzemeleri(bebe yağı,pişik kremi vb)
benim listelediklerim bunlar..size göre eksik varsa tamamlayın da kızlar,bir eksiğimiz kalmasın..sevgiler..

Senace canım,ben yazarken sen eklemişsin görmemişim:))ben de listemi yazmış oldum.sevgiler.

ya kızlar ben lohusa kilodu bulamadım,alan var mı nerden aldınız,
hep hamile kilo var henüz lohusaya rastlamadım

Neler almadimki kizima bugun tulumlar atlatler sapkalar hattaaa atki bilem aldim . Ay bebek yokken alisveriste hep kendime bakardim eltim gorumcem bebek kiyafetlerine gecerlerdi hemen sinir olurdum ama simdii hic kendime birsey almak aklima gelmiyo hep kizima.SUper bir duygu ya su annelik :)

bende bugün odasını beğendim kızlarr yaa süper mobilyalar var bir tanesini çok beğendim ama 1 ay önceden şipariş vermem gerekiyomuş anca gelir dediler şimdi sipariş versem erkenmi sizce 29. haftamıza yeni girdik 32 yi beklesemmi acaba

bende bugün odasını beğendim kızlarr yaa süper mobilyalar var bir tanesini çok beğendim ama 1 ay önceden şipariş vermem gerekiyomuş anca gelir dediler şimdi sipariş versem erkenmi sizce 29. haftamıza yeni girdik 32 yi beklesemmi acaba

canm tam zamanı 1 ay içinde geliyor ama
yeni mobilya kokusunun çıkması da 1 ayı buluyor
kokudan bebişin rahatsız olmasın...

ya kızlar ben lohusa kilodu bulamadım,alan var mı nerden aldınız,
hep hamile kilo var henüz lohusaya rastlamadım

Aynı şeyden bahsediyorsak ben maltepe carrefoursadaki Mother Care den aldım. paket içerisinde 3 tane oluyor kullan at şeklinde hastanede işe yarıyor dediler. Heryerde bulabilirsin bence Mother Care sor istersen.

ben bugunda pazara cıktım cok guzel şeyler vardı
bebısıme ıc camasırı patıkler ve yıne 5 lı set aldım..kendıme de dogumdan sorna evde gıymek ıcın pijema takımı aldım turuncu turuncu

X