Nelerle korunuyosunuz

Hadiordn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2020
111
69
Bayanlar 2 çocugum var biri 4. biri 1.5 yaşinda Allah herkeze Nasib etsin ama. hamile kalirim diye korkuyorum.. eşim korunuyor ama en güvenilir korunma nedir? bilmiyorum siz nasil korunuyorsunuz yardimci olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim

İlaç+geri çekilme (geri çekilmenin güvenilir bir korunma yöntemi olmadığını biliyorum ama prezervatif kullanamadm ben)

Ayni şekilde korunuyoruz ama geri cekilme hiç güvenilir deilmiş
Değil canım evet ama ilaçla da korunduğum için geri çekilmenin pek ber etki oluşturacağını zannetmiyorum.. prezervatif beni çok tahriş etti onu kullanamıyoruz ne yazk ki

Öyle bazen alp test yapıyorum ne olur ne olmaz diye. Ama ilaçın saatni hiç aksatmıyorum.. bu çok önemli koruma sağlaması için canıl
Bende ayni şekilde ignemi düzenli olarak vuruluyorum ama kesinliklede eşim geri çekiyor güvenemiyorum

Bende ayni şekilde ignemi düzenli olarak vuruluyorum ama kesinliklede eşim geri çekiyor güvenemiyorum
Daha hiç çocuk istemiyorsan Yumurtalıklarını bağlat.. Valla bu işin kesini yok her korunma yönteminde risk var.. Hapı düzenli kullanıp ekstra önlem almayıp yıllarca korunabilenler var.. Eğer nasipte varsa yapacak birşey yok.. siz prezervatif denediniz mi ?

Daha hiç çocuk istemiyorsan Yumurtalıklarını bağlat.. Valla bu işin kesini yok her korunma yönteminde risk var.. Hapı düzenli kullanıp ekstra önlem almayıp yıllarca korunabilenler var.. Eğer nasipte varsa yapacak birşey yok.. siz prezervatif denediniz mi ?
Evet prezervatif denedim 23 yaşimdayim bu yaşta baglamiyorlarmiş

Ay canm çok küçük evlenmşsin.. Neyse eğer prezervatif sana bir zarar vermiyorsa 3 lü koruma yapabilirsin. İlaç+prezervatif+geriçekilme..
Küçük evlendim hayat. İgne vuruluyorum inşallah Bi sikinti yaşamam pandemi bitinceye kadar. sonra ya spiral,taktircam. yada deri,alti implant.

Küçük evlendim hayat. İgne vuruluyorum inşallah Bi sikinti yaşamam pandemi bitinceye kadar. sonra ya spiral,taktircam. yada deri,alti implant.
Anladım canım. Bana spiral için sezeryan olduğumdan dolayı pek önerilmedi.. spralde de kontrollerini olman lazım. Kayma durumu falan da olabiliyormuş. Spiralleyken de ekstra korunma yapmalısın unutma. İyi geceler.🤗

Anladım canım. Bana spiral için sezeryan olduğumdan dolayı pek önerilmedi.. spralde de kontrollerini olman lazım. Kayma durumu falan da olabiliyormuş. Spiralleyken de ekstra korunma yapmalısın unutma. İyi geceler.🤗
Cevaplariniz için teşekkür ederim. Taktirirsam eşim korunur yine bu yaşta 3 çocuk çok agir sorumluluk ikisine zor yetişiyorum iyi geceler ❤️

Bizim asla olmasın diye bir istegimiz yok olabilir rahatiz o acidan o yuzden ilac asla kullanmiyorum. Benim tercihim boyle. Herseyin en dogalini uyguladigim gibi bu konuda da oyle yapiyorum. Bitki cayi iciyorum. :)) esimde bende cok sukur saglikliyiz hersey yolunda henuz hamile degilm. :) cocuk aslaa dusunmeyenlere onermem cunku yuzde yuz engelledigine dair kanıt yok henuz. kobay ilan ettim kendimi iyi bir bitki biyokimyacisi olarak :) gerci buaralar istemsizce aksatıyorum kürü. Asla istemeyenler spiral dusunmeli ve doktora danismali mutlaka.

X