Nerde o eski üyeler nerde o eski geyik 😌

selam kızlar 🥰 benim eski ismim Safimu ydu ah ah evet ya Muhtesem Yuzyıl topığım vardı her çarşamba çılgınlar gibi yazışmaktan diziyi izleyemezdim😂 bide asker bekleme topiğim hey gidi günler heyyyy❤️
Ciidmisin sen yaa safimu yani ne yaardık çarşamb günlerii ya halvetler filan,hürremciler diğerinin adı neydi sülğmanın karısı olan..

Ciidmisin sen yaa safimu yani ne yaardık çarşamb günlerii ya halvetler filan,hürremciler diğerinin adı neydi sülğmanın karısı olan..
ayyy evet Hanım Keleşimi Getir bu nicki asla unutmam😍 bide Megg vardı dimi ne güzeldi gerçekten aşırı eğlenıyorduk😊 mahidevran😂 halvet gecesi yapardık adeta şiirler yazılar hurremcıler mahiciler😂

ayyy evet Hanım Keleşimi Getir bu nicki asla unutmam😍 bide Megg vardı dimi ne güzeldi gerçekten aşırı eğlenıyorduk😊 mahidevran😂 halvet gecesi yapardık adeta şiirler yazılar hurremcıler mahiciler😂
Meg yok artık burada.
Zeboşu bliyorsundur hatırlarsın allah rahmet eylesin kaybettik onuda maalesef.
Haaa mahidevrandı adı,ne atışmalar çıkardı hangisi diye ben mahiciydim hep..:KK200:

Meg yok artık burada.
Zeboşu bliyorsundur hatırlarsın allah rahmet eylesin kaybettik onuda maalesef.
Haaa mahidevrandı adı,ne atışmalar çıkardı hangisi diye ben mahiciydim hep..:KK200:

uzuldum yıne Zeboş u hatırlayınca 😓😞😢 Megg yok evet bulamadım ısmını etıketlemeye çalıştım😞 vay be.. uzuluyor ınsan

X