Nereden başlayacağımı bilmiyorum? Üç gün önce nikahlandım yani evlendik ve olanlar, olaylar başladı.

Mlkk03973

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
41
118
33
Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Üç gün önce nikâhlandim. Yani evlendik. Ve olanlar başladı.
Söyle anlatayım her şey 8 ay içinde gerçekleşti. Daha önceden tanıdığım biriydi ve çok hoşuma gitmisti ve bundan aylar öncede konuşmaya başladık her şey çok hızla ve güzelce ilerledi. Beni sevdiğini düşünmüştüm ben de. Geçmişinde biri olduğunu ve uzun bir ilişki yaşadığını söylemişti. Gerçekten onu sevmiş, ama anlasamayacagini düşündüğü için kızı terk etmiş. Yani kendisi bitirmiş ve hayatına bakmış. Ben bunları biliyordum ama ona artık sevgisi kalmadığına eminim. Ama nikahlandigim gün neler olmuş neler..
Nikahın Ardından bir yemek yedik ben görev yerine dönecektim iki gün sonra o da sonradan gelecekti bunu geçelim öyle olması zorunluydu. Bir müddet ayrı kalacaktık. Neyse o gün arkadaşlar nikahlandigim gün eşimin eski sevgilisi mesaj atmış.. bunların hepsini telefonunda gözlerimle gördüm beynimden vurulmusa döndüm.

Kızla ayrılalı iki yıl olMuş kız başkasıyla nişanlanmış hayatına o da bakmış. Bizim evlendiğimiz gün kız mesaj atmış eşimde olan bir eşyasını istemiş. Hâlâ duruyorsa gönderir mısın benim için yadigardi demiş. Esim de tamam yollarım demis. Sonra kız uzun zaman oldu nasılsın demiş. O da iyiyim şu bu. Konuşmuşlar seviyeli. Derken kız sana bir şey sorabilir miyim demiş.sior demiş. Benden ne zaman af dileyeceksin demis. eşimde kırılmış kalbinin affi zor hem dilesem dönüşü olmayan yola girmis oluruz demiş. O da zaten yaptiklarin geçmiş olmayacak yazmış. Sonrasında eşime sormuş yeniden sevdin mi diye. Işte buradan itibaren beynimden vuruldum.
Cevabi uzun ama özetleyeyim. Hani beni aramıstin ve bana yanlışlıkla nisanlinin adıyla seslenmistin . O günden sonra benim için her şey değişti beni olmazlarima sürükledin ve ben bir şey yaptım. Bana hedefte gostermistin hani fotoğrafıma kalp atan bir kız vardı( beni kastediyor) gittim onunla başladım. Sonra senin yüzük taktığını gördüm bende taktım hatta daha fazlasını da yaptım bugün nikah kıydık. Ve bana bugün mesaj atman beni çok şaşırttı çok ilginç yazmış.

Kiz da bunların hicbirind3n haberim yoktu hayırlı olsun yazmış. Eşim sağ ol darısı başına demiş. Kız da sana diyecek çok şeyim olurdu ama içimde kalsın sen belki onları duyarsın duymazsan da ahirete kalsın. Bana gönderme bir şey bu bile yanlış olur. Yanlış anlama kızgınlığım yaptığın böylesi bir şeyi bile bana baglaman. Ikimize dair her şeyin tek sorumlusu sensin. Hoş gidişin bana mükemmel birini verdi, sevgiyi hak eden birini. Öfkem sadece benden caldiklarin için yine de hayırlısı olsun mutlu olun yazmış eşim bir şey dememiş. Sanırım kız her yerden engellemiş.

Neyse. Olanlara bakin nikahlandigim gün oluyor bunlar. Ve ben bu mesajları gözlerimle gördüm. Hemen hesaplastim. Bana beni sevdiğini zamanında o insan için canının yandığını ona haksızlık edip ahını aldığını ve sadece vicdan duyduğunu söyledi.
Arkadaşlar ben yeni evlendim yeni. Boşansam mi dedim. Hazmedemiyorum konuşmuyorum ama affettirmeye çalışıyor kendini.
Benle bu kıza nispet olarak mi evlenmiş? Onu hala unutamamış mi? Onu seviyor mu? Sadece vicdan mi? Nasıl affedecegim ?

O kızın da nişanlısına fotoğrafları göndermek istedim. Kız nişanlısını aldatmış oluyor dedim. Ama sonra banane dedim. Ona da hırsım var ned3n yazar ki nisanli bir insan. Eşim ona neler yaşattı da vicdan azabı duyuyor? Konuşmak bile istemedim bunları. Inanın napacagimi bilmiyorum size anlattim derdimi. Ne diyeceğim ki insanlara daha üç gün oldu evleneli. Esm de onu sevmediğine dair yeminler ediyor. Beni sevmese asla evlenmeyecehini söylüyor. Napicam ben

çok kırıcı gerçekten olanlar
ben olsam da çok çok kızardım

bence o kız duymuş biryerlerden o gün nikahınız olduğunu
ne terbiyesizlermiş ki ikisi de utanmadan nikah gününüzde yazışmışlar

afedecekseniz de sağlam süründürün
Bilmiyorum daha bir yerde paylaşmadık etmedik birinden duymadı bence ama bu da umrumda değil. Nasıl affederim bilmiyorum

Seni gerçekten sevip sevmediğine karar ver.
Sonrasına yolunu çiz.
Ömür boyu üzülüp kafanın karışacağına 2 gün ağlarsın.
Zor bir durum Allah yardımcın olsun.
Buna nasıl karar vereceğim bana hep iyi davrandı huzurluydu mutluydu yanımda. Hiç aklına geldiğini sanmazdım bile şimdi nasıl emin olacağım ki sevgisinden

Fonda bi Ümit Besen giderdi...
Neyse, bu mesajları siz nasıl okudunuz, yani böyle bir konuşma yapıldıysa da kabak gibi niye dursun telefonda? Niye telefon karıştırma ihtiyacı ilk günden? Niye neden nasıl, hepsini okuyacak kadar boş vakit, yemekte/2 gün sonrası özleşilmiş buluşmada? Bilemedim, bu mesajların okunması hali biraz ilginç.

Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Üç gün önce nikâhlandim. Yani evlendik. Ve olanlar başladı.
Söyle anlatayım her şey 8 ay içinde gerçekleşti. Daha önceden tanıdığım biriydi ve çok hoşuma gitmisti ve bundan aylar öncede konuşmaya başladık her şey çok hızla ve güzelce ilerledi. Beni sevdiğini düşünmüştüm ben de. Geçmişinde biri olduğunu ve uzun bir ilişki yaşadığını söylemişti. Gerçekten onu sevmiş, ama anlasamayacagini düşündüğü için kızı terk etmiş. Yani kendisi bitirmiş ve hayatına bakmış. Ben bunları biliyordum ama ona artık sevgisi kalmadığına eminim. Ama nikahlandigim gün neler olmuş neler..
Nikahın Ardından bir yemek yedik ben görev yerine dönecektim iki gün sonra o da sonradan gelecekti bunu geçelim öyle olması zorunluydu. Bir müddet ayrı kalacaktık. Neyse o gün arkadaşlar nikahlandigim gün eşimin eski sevgilisi mesaj atmış.. bunların hepsini telefonunda gözlerimle gördüm beynimden vurulmusa döndüm.

Kızla ayrılalı iki yıl olMuş kız başkasıyla nişanlanmış hayatına o da bakmış. Bizim evlendiğimiz gün kız mesaj atmış eşimde olan bir eşyasını istemiş. Hâlâ duruyorsa gönderir mısın benim için yadigardi demiş. Esim de tamam yollarım demis. Sonra kız uzun zaman oldu nasılsın demiş. O da iyiyim şu bu. Konuşmuşlar seviyeli. Derken kız sana bir şey sorabilir miyim demiş.sior demiş. Benden ne zaman af dileyeceksin demis. eşimde kırılmış kalbinin affi zor hem dilesem dönüşü olmayan yola girmis oluruz demiş. O da zaten yaptiklarin geçmiş olmayacak yazmış. Sonrasında eşime sormuş yeniden sevdin mi diye. Işte buradan itibaren beynimden vuruldum.
Cevabi uzun ama özetleyeyim. Hani beni aramıstin ve bana yanlışlıkla nisanlinin adıyla seslenmistin . O günden sonra benim için her şey değişti beni olmazlarima sürükledin ve ben bir şey yaptım. Bana hedefte gostermistin hani fotoğrafıma kalp atan bir kız vardı( beni kastediyor) gittim onunla başladım. Sonra senin yüzük taktığını gördüm bende taktım hatta daha fazlasını da yaptım bugün nikah kıydık. Ve bana bugün mesaj atman beni çok şaşırttı çok ilginç yazmış.

Kiz da bunların hicbirind3n haberim yoktu hayırlı olsun yazmış. Eşim sağ ol darısı başına demiş. Kız da sana diyecek çok şeyim olurdu ama içimde kalsın sen belki onları duyarsın duymazsan da ahirete kalsın. Bana gönderme bir şey bu bile yanlış olur. Yanlış anlama kızgınlığım yaptığın böylesi bir şeyi bile bana baglaman. Ikimize dair her şeyin tek sorumlusu sensin. Hoş gidişin bana mükemmel birini verdi, sevgiyi hak eden birini. Öfkem sadece benden caldiklarin için yine de hayırlısı olsun mutlu olun yazmış eşim bir şey dememiş. Sanırım kız her yerden engellemiş.

Neyse. Olanlara bakin nikahlandigim gün oluyor bunlar. Ve ben bu mesajları gözlerimle gördüm. Hemen hesaplastim. Bana beni sevdiğini zamanında o insan için canının yandığını ona haksızlık edip ahını aldığını ve sadece vicdan duyduğunu söyledi.
Arkadaşlar ben yeni evlendim yeni. Boşansam mi dedim. Hazmedemiyorum konuşmuyorum ama affettirmeye çalışıyor kendini.
Benle bu kıza nispet olarak mi evlenmiş? Onu hala unutamamış mi? Onu seviyor mu? Sadece vicdan mi? Nasıl affedecegim ?

O kızın da nişanlısına fotoğrafları göndermek istedim. Kız nişanlısını aldatmış oluyor dedim. Ama sonra banane dedim. Ona da hırsım var ned3n yazar ki nisanli bir insan. Eşim ona neler yaşattı da vicdan azabı duyuyor? Konuşmak bile istemedim bunları. Inanın napacagimi bilmiyorum size anlattim derdimi. Ne diyeceğim ki insanlara daha üç gün oldu evleneli. Esm de onu sevmediğine dair yeminler ediyor. Beni sevmese asla evlenmeyecehini söylüyor. Napicam ben
Bence takma, kız engelleyip geçmiş işte. Tavırlarına bak sevgi hissetmezsen o zaman düşün

Zor bir durum, bu gördüklerini nasıl unutup, bir şey yokmuş gibi devam edeceksin? Onu sevmiyorum seni seviyorum laflarına nasıl inanacaksın ki? Sizin arkanızdan, eski sevgilisine sana inat olsun diye evlendim diyen biri... Çok zor, biraz zaman ver kendine , düşün iyice, eğer hiç sindiremezsen olanları ayrıl bence. Ömür boyu şüphe ile yaşanmaz.

Burda belki kafana takma diyenler olacaktır ama durumun çok zor çok üzüldüm senin yerine kendimi koydum ve eşimin böyle nispet yapar gibi tavırlara girmesi eski sevgilisi için çok üzücü olurdu.. bencede affedeceksen de sağlam süründür seni kaybettiğini bi görsün önce. Daha çok başındasın eğer sevmediğini düşünüyorsan da bir dakika durma Allah yardımcın olsun gelişmeleri bize de haber ver

Fonda bi Ümit Besen giderdi...
Neyse, bu mesajları siz nasıl okudunuz, yani böyle bir konuşma yapıldıysa da kabak gibi niye dursun telefonda? Niye telefon karıştırma ihtiyacı ilk günden? Niye neden nasıl, hepsini okuyacak kadar boş vakit, yemekte? Bilemedim, bu mesajların okunması hali biraz ilginç.
Vallahi inanın ben de nasıl oldu çok şaşkınım. Allah görsün istemişim gibi. O an t
Geçmiş olsun, ben sizin yerinizde olsam o kızı arar ve hadsiz derdim. Buna hakkınız var. Kocanıza mesaj atmış çünkü
Bunu da düşünmedim degil. Dedim ya nişanlısını bulup fotografları çektim o mesajları tek tek atasım bile vardı. Sadece engellemiş diye kestirip attı belki diye kimseye sebep olmak istemedim

Vallahi inanın ben de nasıl oldu çok şaşkınım. Allah görsün istemişim gibi. O an t

Bunu da düşünmedim degil. Dedim ya nişanlısını bulup fotografları çektim o mesajları tek tek atasım bile vardı. Sadece engellemiş diye kestirip attı belki diye kimseye sebep olmak istemedim

Akışta oturmuyor o mesajların orada olması da, sizin uzun uzun okuyacak zaman dilimi bulmanız da, telefona hemen bakmanız da. Yani "Allah görün istedi" de bir seçenek olmakla beraber, kurgu konu ihtimali daha olası geldi bana. Neyse.

Bence o yazışmaları kızın nişanlısına da atın size ve kızın nişanlısa üzüldüm siz yanmışsınız bari adam kendini kurtarsın böyle insanları pansuman olarak kullanan insanlardan nefret ediyorum kızın nişanlısana gönderin ki kız da hayatın gerçekliğini görsün

Nikahına beni çağır sevgilim, istersen şahidin olurum senin...

ben asla sakin kalamayanlardanım. Başıma bu gelse, o kıza ağzının payını verirdim. Kocama napıcağımı kestiremiyorum şu an. Eşiniz belli ki arkanızdan iş çevirmemiş. Yani mesajları silmemiş, e siz de okuyup konuya vakıf olabilmişsiniz. Yine de bunca seneden sonra o yadigarı almak için nikah gününde mesaj atması da ironik. Başka gün mü kalmamış sanki?

Tam tersi olsa Nasil karşılardı acaba

Cokkkk kotu ve kirici bir durummm sizinle onu unutmak icin evlenmis yada nispet yapmak icin yada hayatina devak etmek istiyor o devam ediyor ben niye etmeyeyim falan filannn...o sozleri ne niyetle soyledii ve ne yasamislarda vicdan azabi duyuyor bunlari ona sorun ve durustce anlatmasini isteyin ama icinize sinmiyorsaa ayni evde yasamaya basladiktan sonra beni seviyor mu acaba supheleriniz dev edecekse bitirin...cunku bu suphe beyninizi de evliliginide bitirir.

X