Nereye gidiyor bu ilişki ??

R

ruya.

Ziyaretçi
Arkadaşlar 8 aylık bir ilişkim var fazlasıyla problemli.Aslında problemi yaratan hep bendim ama hata onundu hep aynı konu üzerine tartışıp ayrılmamız. Sanırım ben biraz bencilim ve 5 saat aramazsa problem yapıyorum. Ama sevgisini bırakın beni arkadaşlarım imrenirdi o kadar belli ederdi.Yüzük takmıştık kendi aramızda. Neyse ablası hastaydı ve yine aramadı diye problem yaptım o kızdı kendini çekti o öyle davranınca daha büyük hatalar yaptım. Ve çok büyük tartışmadan sonra 12 gün boyunca ne o ne ben aramadım,konuşma olmadı ama onda kalan bir şey üzerinden yokladım devamlı.Ablasının hastalığı yüzünden şehir şehir gezmişler. Neyse çok özlemiştim ve yine o şeyi bahane ederek ararmısın yazdım aradı konuştuk sitemvari konuştu. O gün defalarca iletişim kurduk ama hep iğneli neyse fazla koyunca lafları bunları yüzümede söylermisin dedim.Evet dedi nezaman deyince yarın dedi.Neyse sonrasında kaçta görüşücez diye konuşurken yarın değil haftanın son günü banka diye ertesi güne attı. Ertesi gün o aramadı bende gece çağrı attım hemen aradı ve sordum saat kaçta diye yok 2 gün sonraya attı.Bende sinirlendim peki onda kalan şeyi 5 dk uğrayıp bana vermesini sonra dediği gün görüşebileceğimizi söyledim ama onu almalıyım dedim.Tamam yok şeklinde konuştu neden deyince arıycam seni dedi. 2 Haftadır yüz yüze görüşememiştik,sizce beni ertelemesi normalmi? Ne olursa olsun özlediğinden gelmezmi seven insan ya.

resusitasyon

Guru
Pro Üye
29 Kasım 2009
7.051
43
adamı canından bezdirmişsin farkında mısın? sürekli kapris yapmakiaranılmayı beklemek...biraz daha hoşgörü ve anlayışlı olunabilinse kimbilir ne kadar güzel bir ilişki olucak..o kadar sıkıntının arasında belli ki yeni tartışmalara girmek istemiyor..sürekli iğneleyici konuşmak iki kişi arasında hiçte hoş değil bence,,heleki sevgilinse:eek:lmaz:

R

ruya.

Ziyaretçi
adamı canından bezdirmişsin farkında mısın? sürekli kapris yapmakiaranılmayı beklemek...biraz daha hoşgörü ve anlayışlı olunabilinse kimbilir ne kadar güzel bir ilişki olucak..o kadar sıkıntının arasında belli ki yeni tartışmalara girmek istemiyor..sürekli iğneleyici konuşmak iki kişi arasında hiçte hoş değil bence,,heleki sevgilinse:eek:lmaz:

Evet bu 12 günlük yokluk aklımı başıma getirdi,iğneleyen oydu beni hiç sewmedinki,anlamadınki,anlamı kalmadı gibisinden.
Biz yüzyüze hiç tartışamıyoruz rezilliği yaratan telefon olayı. Teşekkürler

resusitasyon

Guru
Pro Üye
29 Kasım 2009
7.051
43
Evet bu 12 günlük yokluk aklımı başıma getirdi,iğneleyen oydu beni hiç sewmedinki,anlamadınki,anlamı kalmadı gibisinden.
Biz yüzyüze hiç tartışamıyoruz rezilliği yaratan telefon olayı. Teşekkürler

ikinizin de güzelceee bi konuşmaya ihtiyacı var sanırımmyerimseniben

R

ruya.

Ziyaretçi
ikinizin de güzelceee bi konuşmaya ihtiyacı var sanırımmyerimseniben

Evet ama senden cesaret alıp msj attım şimdi herşeyden çok sana ihtiyacım var benim çok özledim diye,karşılığında sadece pazartesi yazdı.Yarın görüşücez diye kararlaştırmıştık dün gece bu gece bunu diyor.2 haftadır görmemenin etkisiylemi biraz uzaklaştı yoksa soğudumu anlayamıyorum

resusitasyon

Guru
Pro Üye
29 Kasım 2009
7.051
43
Evet ama senden cesaret alıp msj attım şimdi herşeyden çok sana ihtiyacım var benim çok özledim diye,karşılığında sadece pazartesi yazdı.Yarın görüşücez diye kararlaştırmıştık dün gece bu gece bunu diyor.2 haftadır görmemenin etkisiylemi biraz uzaklaştı yoksa soğudumu anlayamıyorum

pazar değilde neden pazartesi?? çok üstüne gitmesen?? bırak onun seni aramasını bekle..derdi neymiş öğrenmiş olursun..onun da seni özlediğinin farkına var..böyle çok üstlerine düşüldükçe; hem sen üzülüyorsun ondan istediğin cevapları alamadığın için hem o ister istemez kendini çok vazgeçilmez sanıyor...bir süre hiç arama,zor ama şuan en mantıklısı buu ne yazık kii..

R

ruya.

Ziyaretçi
pazar değilde neden pazartesi?? çok üstüne gitmesen?? bırak onun seni aramasını bekle..derdi neymiş öğrenmiş olursun..onun da seni özlediğinin farkına var..böyle çok üstlerine düşüldükçe; hem sen üzülüyorsun ondan istediğin cevapları alamadığın için hem o ister istemez kendini çok vazgeçilmez sanıyor...bir süre hiç arama,zor ama şuan en mantıklısı buu ne yazık kii..

Sana bişey söyliyimmi ben alttan aldıkça bu herif yukarılara çıkıyor,bazen bende kendime kızıyorum ama ona karşı kırıcı ve ters olduğumda adam şarj oluyor gelde buna hoşgörülü davran. Neyse şimdide söylediklerini deniycem ama 2 hafta seviyorsan özlemeye yetecek bir süre gibi geliyor bana göre.Hakkımızda hayırlısı olsun artık sanırım ayrılık çanları çalıyor yada basit bir soğuk rüzgar bu.Bakalım

yumi

askerime aşığım
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2009
1.385
0
canım valla aramadığında söylendiğini yazmışsın aslında doğru değil ama seni çok iyi anlıyorum çünkü şu anda bende böyle acaip huylar edinmeye başladım:kedi:işte sonuç olarak ne yaparlarsa yapsınlar onlar bizim kadar ince düşünceli olamıyorlar:kızgın:aramalarını istesek sıkmış oluyoruz:kızgın:ayrıca buluşmayı neden erteliyo anlayamadım dediğin gibi en fena yanlış anlaşılmalar telefonda oluyo:1closedeyes:en iyisi sen yeniden yüzyüze görüş konuş ilişkinize bir şans daha verin eğer birbirinizi seviyorsanız eminim herşey çok güzel olurolumunekankayizsmile

R

ruya.

Ziyaretçi
canım valla aramadığında söylendiğini yazmışsın aslında doğru değil ama seni çok iyi anlıyorum çünkü şu anda bende böyle acaip huylar edinmeye başladım:kedi:işte sonuç olarak ne yaparlarsa yapsınlar onlar bizim kadar ince düşünceli olamıyorlar:kızgın:aramalarını istesek sıkmış oluyoruz:kızgın:ayrıca buluşmayı neden erteliyo anlayamadım dediğin gibi en fena yanlış anlaşılmalar telefonda oluyo:1closedeyes:en iyisi sen yeniden yüzyüze görüş konuş ilişkinize bir şans daha verin eğer birbirinizi seviyorsanız eminim herşey çok güzel olurolumunekankayizsmile

Ya sonuçta beni kimseyle görüştürmüyor,çıkmama karışıyor,onsuz biryere gidemiyorum,telefonum meşkul olsa kızıyor.Bütün dünyamı esir aldıysa ilgilenmek bu boşluğu kapamak zorunda. Ne bileyim bence aramadığında söyleniyorsak yine onları özlediğimizdendir bu anlamıyolarsa akıllarında var problem bizde değil,bilmiyorum belki soğudu kaçıyor belki uzaklıktan dolayı kaçıyor. Ben seviyorum ama onun duygularından emin değilim bu erteleme olayı olunca sonuçta 2 hafta ya. Başka şehirde özlediğinde durmadan atlayıp geldiğini bilirim.Belki başka kadında vardır bilmiyorum ama öğrenicem

Catharsis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
5.986
4.939
offf erkek ayrı hatalı; kıza esaret hayatı yasatmaya çalısıyor..
kız ayrı hatalı; bu esarete karşı çıkıp,haklarını ve sınırlarını korumak yerine kapris yapmakla,sorun yaratmakla karşılık veriyor.. sonra beyimiz bu sıkıntılara gelemıyor..kızımıza sırtını dönüyor. kızımızsa bu kişilik haklarına saldıran,anlayışsız,toleranssız beyfendiyi tekrar koluna takmak için can atıyor..

kusura bakma canım ağır olduysa ama 2nizinde silkelenmeye ihtiyacınız var..
kendinize gelin..

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
24.062
18.189
35

Hiç kusura bakmayın ama
kardeşim hastayken şehir şehir dolaşırken görüşmeye can atıcak bir can göremem kendimde... canımdan bir can hasta onun derdindeyim kimsenin derdinde olamam:umursamaz:

bunaltmışın cocugu.. ne var yani az 2 hafta 2 ay görüşmeseniz...
uzun süre görüşemeyen bi aşıgın öldüğünü daha duymadım henüz:hulya:

PatikliPenguen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
13.940
53
Bırbırınıze hosgÖrÜlÜ davranmalsıını z yoksa ılıŞkı tıkanır bu sekılde bı yerde ,senın su an ayapacagın onu bıraz kendı halıne bırakman zatenkı sevıyorsa dÖnecektır bıraz gercekcı olmak gerekırsede aramaz ısede sevmıyodur artık bu ıkı ıhtımalıde dÜsÜnmek lazım arkadasım...

KiymiziAba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2009
5.817
9
sinirliyken görüşmemek daha güzel

bu akılla devam edersen ayrılmanız yakındır:hulya:

Dou_You_Wanna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
1.632
9
Rüya canım valla benim izimde gidiyosun yapma derim. Bende böleydim. 5 saati bırak 3 saat aramasa bu adam ebni sevmiyo etmiyo seven insan aramaz mı diye düşünürdüm. Kaç kere ayrılıp barıştık ama bu huyumdan kurtuldum bide diğerlerini atabilsem süper olucak ama. O aramıyosa sen ara canım yaa? Bak erkek arkadaşım şunu dedi bana : " Benim gelemediğim yerde sen adım atacaksın, senin gelemediğin yerde ben adım atıcam. Başka türlü bu ilişkiyi BİZ diye adlandıramayız dedi. O günden sonra ayıktım valla. Bidahada aynı şeyi problem etmedim. Ablasının hastalığı varmış. Keşke destek olsaydın. Eminim morali baya kötüdür şimdi. Bide sen böyle davranınca sanırım artık patlamış hayatım. Bence hatalısın ve hatanı telafi etmelisin. Gurur felan yapma sakın. Seviyosan git peşinden.

beste2006

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
1.075
6
sanırm biraz geç olmuş gibi.. yani sevgiliniz artık sizi ezmeye başlamış.. kendi isteklerini kabul ettirmenin başka şeklidir buluşma tarihini günden güne atmak.. barşırsanızda" eski o "olmayacak ..bir bakmışsınız siz herşeye evet diyen, o da atını istediği koşturan olmuş çıkmış..

R

ruya.

Ziyaretçi
Rüya canım valla benim izimde gidiyosun yapma derim. Bende böleydim. 5 saati bırak 3 saat aramasa bu adam ebni sevmiyo etmiyo seven insan aramaz mı diye düşünürdüm. Kaç kere ayrılıp barıştık ama bu huyumdan kurtuldum bide diğerlerini atabilsem süper olucak ama. O aramıyosa sen ara canım yaa? Bak erkek arkadaşım şunu dedi bana : " Benim gelemediğim yerde sen adım atacaksın, senin gelemediğin yerde ben adım atıcam. Başka türlü bu ilişkiyi BİZ diye adlandıramayız dedi. O günden sonra ayıktım valla. Bidahada aynı şeyi problem etmedim. Ablasının hastalığı varmış. Keşke destek olsaydın. Eminim morali baya kötüdür şimdi. Bide sen böyle davranınca sanırım artık patlamış hayatım. Bence hatalısın ve hatanı telafi etmelisin. Gurur felan yapma sakın. Seviyosan git peşinden.

Yapmadım cnm bugün sabah msj yazdı msn ime niye girdin diye öyle konuşma yaşadık.Ankaradaymış niye söylemiyorsun deyince.Sana çok doluyum canını acıtmak istiyorum.Bana yaptıkların çektirdiklerin hiç hoş değil. Sevdiğine yeminler etti ama senin sevgine inanmıyorum bir inansam senin için ölürüm kalbini biraz olsun kırmam dedi. Nolmalde bir sorun yaşadığında içine gömülüyor onu açmak için çabalarken olmayınca ben onun canını yakıyorum.Neyse bu gece dönücem dedi yarın olmazsa ertesi gün görüşelim konuşalım dedi. Kimse merak etmesin benim kendimi ezdirdiğim yok,olamazda sevgimi ezecekse beni zedeleyecekse ona dönüp bakmam. Bunu çok iyi biliyor sinirden ve yaptıklarımdan dolayı biraz ters davranıyor ve ben her zaman onun yaptığını yapıp bu defa alttan alıyorum.Sanırım biraz kendime gelmeliyim bırakın onu hiç bir arkadaşım onu sevdiğime inanmıyor.Çok kötü davranıyormuşum.Ya sevgi nasıl belli edilir.eyvahedigeldismile

R

ruya.

Ziyaretçi
sanırm biraz geç olmuş gibi.. yani sevgiliniz artık sizi ezmeye başlamış.. kendi isteklerini kabul ettirmenin başka şeklidir buluşma tarihini günden güne atmak.. barşırsanızda" eski o "olmayacak ..bir bakmışsınız siz herşeye evet diyen, o da atını istediği koşturan olmuş çıkmış..

Sanırım bir konuda haklısın yani bunca sorunumuz var o hala nete girmeme takmış onun kavgasını yapar durumda yani bu şekilde davranarak onun isteğini yapmamı sağlamaya çalışıyor.Bizim onunla sonumuz yok oda bende bu yüzden çok üzülüyoruz.Belkide asıl sebep budur asla beraber olamayacak olmamızın korkusu yüzünden birbirimize eziyet ediyoruz. Yanyanayken hiç problemimiz yok ama ayrılınca o özlemle başa çıkamıyoruz.

R

ruya.

Ziyaretçi
Bİrbİrİnİze hosgÖrÜlÜ davranmalsıını z yoksa İlİŞkı tıkanır bu sekılde bİ yerde ,senın su an ayapacagın onu bİraz kendı halıne bırakman zatenkİ sevıyorsa dÖnecektİr bİraz gercekcİ olmak gerekırsede aramaz İsede sevmıyodur artık bu İkİ İhtımalıde dÜsÜnmek lazım arkadasım...

Haklısın ama zaten baskı yapar durumda değilimki gitmedi ama yüzyüzede gelemedik bakalım karar verdik gelicez inş. Ben hayatımda bu kadar zor bir erkek görmedim ya offf

R

ruya.

Ziyaretçi
offf erkek ayrı hatalı; kıza esaret hayatı yasatmaya çalısıyor..
kız ayrı hatalı; bu esarete karşı çıkıp,haklarını ve sınırlarını korumak yerine kapris yapmakla,sorun yaratmakla karşılık veriyor.. sonra beyimiz bu sıkıntılara gelemıyor..kızımıza sırtını dönüyor. kızımızsa bu kişilik haklarına saldıran,anlayışsız,toleranssız beyfendiyi tekrar koluna takmak için can atıyor..

kusura bakma canım ağır olduysa ama 2nizinde silkelenmeye ihtiyacınız var..
kendinize gelin..

Bir dk hakkını yemiycem,nereye istesem götürür,yeterki ağzımdan çıksın 1 dediğimi 2 etmez bu konuda, işim varsa halleder.Sanki biraz abartıyor bu adam yazınca farkettim ama kuaförde bile beni bekler.Bir esaret hayatımız varsa ikimizide o hayata soktu.Aynı zamanda görüşmesini istemediğim kişilerle oda asla görüşmez ve gitmesini istemediğim yerlerede gitmez.Tabiki dünyanın en güzeli değilim ama sanırım ona dünya güzeli gibi görünüyorum ve sanki hemen başkası kapacak gibi bir saçmalık içerisinde. Ama dünyamı bukadar kendisi doldurmuşken benimle ilgilenmek zorunda o telefonum çalmalı ve onunla konuşmalıyım istiyorum.Ya cidden bu ilişki bize zarar veriyor sanki şuraya bak yazdıklarımı okuyunca kötü oldum bu ne ya birbirimize bağlı kalmış yaşıyoruz. Sevgi böyle birşeymi ben ilk kez böyle duygularlayım ve sanırım nasıl yaşanacağını bilmiyorum. Ama haklısın silkelenmemiz lazım acilen

X