Nereye kadar?

TATLIM1988

COK SEVMI$DIM...
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
212
1
35
slm arkadaslar,
nisanlim kac gun yanima geldi, normalde uzak bi yerde okuyor izin alip geldi neyse hersey guzeldi ama oraya gitti beni unutdu sanki gideli 4 gun oldu ve birgun sadece telde konusduk oda 20 dk bille surmedi, bu ne ya ben onun icin hersey yapiyorum vakit ayiriyorum o gitti gideli dogru durust arayip sormuyor nerdeydin diyorum arkadaslara vs vs...
söyledim ona bu ne dedim gittin aramaz oldu. o da bana anlayis göster arkadaslarimi özledim diye cevap verdi. cok seymi istiyorum bi aloo demesiyle hergunde görusmuyoruz kendinden sogutmaya calisiyor beni. ustune pek dusmuyorum rahat birakiyorum ama genede artik ne yapmak istedigini anlamiyorum. yakindada yazinda dugunumuz var. ne yapiyim arkadaslar simdi ben.ona cok kizginim :eek:klava:

Bu durumdan rahatsız olduğunuzu tatlı dille ifade ederseniz sizi anlayacağını düşünüyorum.Sizin nişanlınızdan ilgi beklemeniz çok normal.Arayıp sormaması hiç hoş değil.Bu sizi sevmiyor anlamına gelmez elbette,ama bu huyunu değiştirmesi gerektiğini düşünüyorum.Düzenli olarakk ,birkaç dakika konuşmak çok da zor bir şey değil.yerimsenibenHer şeyden önemlisi bunu isteyerek yapması gerekir.​

tatlım bence olayı bir akışına bırak neden seni kendinden soğutmaya çalışsın ki belki kafasını dinliyordur erkekler biraz uzaklaşmak isteyebilir bunu onunla güzelce konuş sert davranma sorunu öğrenirsin güzelce

durmadan ilgi istediğimiz için aklımıza neler neler geliyo ama hepsi kuruntu:teselli:

ya saten sorun orda diyorum niye aramiyor merak ettmiyormu beni kim var yaninda vs vs bazen kötu seyler geliyor aklima tabiki ama guveniyorum ona yorumlariniz icin tsk ederim

bence haklısın
bu durumda insan nasıl rahat sakin olabilirki 4 gün ne demek..çok ilginç gerçekten..
elbette aldatmıyordur,,söyledikleri doğrudur hatta belki kafasını bile dinlemek istiyor olabilir ama bunun için seni ihmal etmesi gerekmez ki..bence açık ve net konuşarak sorunu araştır,,ikaz et,,bana çok yanlış geldi..

bence haklısın
bu durumda insan nasıl rahat sakin olabilirki 4 gün ne demek..çok ilginç gerçekten..
elbette aldatmıyordur,,söyledikleri doğrudur hatta belki kafasını bile dinlemek istiyor olabilir ama bunun için seni ihmal etmesi gerekmez ki..bence açık ve net konuşarak sorunu araştır,,ikaz et,,bana çok yanlış geldi..

Nisanlimla konustum daha öncede konustum bu konulari, buseverki konusmada bana dediki afferim sen böyle devam ett bundan vazgecme normal konustum sakin sakin neyse sen böyle edersen cok kafga ederiz senle vs vs ben böyleyim diyip konugu kapati. cok uzgunum ben onu bi daha aramam kendi arasin bundan sorna hep onun istedigi zaman arayamam yeter artik :eek:klava:

bence de aramamakta haklısın cnm,dediğim gibi ilişki özveri ister,öyle canı istediği zaman arasın istemediğinde aramasın sen de bekleyeceksin keyfine göre olurmu öyle şey nereye kadar ben böyleyim diyecekki?açıkca tepkini koy,senin için bu değeri vermiyorsa yol ver gitsin..sinir oluyorum yaa böyle yapan erkeklere

bence çok sık boğaz etme ve arama bırak oseni arasın niye sen sürekli onun için birseyler yapma çabasındasın kı bırak o uğrassın birde nianlısın en güzel zmanlarınızda boyle olacak ilerisini düşünemiyorum hayuırlısını iste allahdan canım:nazar:

X