Popüler Konu netflix abonesi misiniz ? En iyi netflix dizileri, film tavsiyeleri

Netflix abonesi misiniz ?

• Ankete Katılan
    192
"La casa de papel" tek geçerim !

La casa de papel.jpg

LA CASA DE PAPEL DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

La Casa De Papel; Profesör lakaplı gizemli bir adam tarihin en büyük soygununu yapmaya karar verir. İspanya Kraliyet Darphanesi'ni soyacaklardır. Öncelikle Profesör, yeteneklerine göre kendi uzman olan kişilerden oluşan bir ekip toplar. Ekipte hiç kimse birbirini tanımamaktadır. Ve ilk toplanmada herkese ülkelerin başkent isimlerinden oluşan bir kod adı verilir.

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler. Fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

LA CASA DE PAPEL OYUNCULARI VE DİZİDEKİ İSİMLERİ
Úrsula Corberó – Tokyo
Itziar Ituño – Raquel Murillo
Álvaro Morte – Profesör
Pedro Alonso – Berlin
Alba Flores – Nairobi
Roberto García Ruiz- Oslo
Paco Tous – Moskova
Jaime Lorente – Denver
Miguel Herrán – Rio
Darko Peric – Helsinki
Kiti Mánver – Raquel'in Annesi
Enrique Arce – Arturo Román
María Pedraza – Alison Parker
Anna Gras – Mercedes
Fernando Soto – Ángel
Juan Fernández – Coronel Prieto
Fran Morcillo – Pablo
Esther Acebo – Mónica Gaztambide
Clara Alvarado – Ariadna
Mario de la Rosa – Suárez

La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak ?
Netflix'ten La Casa De Papel yeni sezon tarihi

LA CASA DE PAPEL YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Dizinin yayıncısı olan Netflix üzerinden 3. sezon fragmanı duyulurken dizinin başlama tarihi hakkında da bilgi paylaşıldı. La Casa De Papel 3. sezonu 2019 yılında ekranlarda yayınlanacak.

İzledikleri ve önerdiklerim , la casada papel, dark, the punısher,this is us ,tepedeki ev.daha var da ilk aklıma gelenler güzel dediklerim suanlık bunlar

En iyisi mi bilmem ama cogunu izledim. Bizimkilerin suresine alisinca sezonluk dizileri iki gunde bitiyor.
La casa de papel´ i el patron yazmis zaten Kazen Kazen
Elite genclik dizisi ama krimi kismi var, sevdim. La casa de papel in oyuncularinin bir kismi olunca tanidik yuz, akrabami gormus gibi oldum
Bir diger pablo Escobar sonrasinda El Chapo ile izleyince overdose oldum ama etkilenmistim.
Belgesellerden de Ted Bundy cok cok etkiledi.
Sex education eglenceli, citir cerezlik. Aklima gelenler simdilik bunlar.

Edit: bird box´ u unutmusum kesinlikle izlenilmesi gereken filmlerden. Sonrasinda eksideki yorumlari okuyunca vayy be demistim.

Son düzenleme:
Ahha bende bugün üye oldum dizi araştırıyodum süper oldu bu konu fantastik dizi önerisi olan varmı acaba ☺

Ahha bende bugün üye oldum dizi araştırıyodum süper oldu bu konu fantastik dizi önerisi olan varmı acaba ☺

Bu kadar sektörün içinde olup nasıl bu kadar geç abone oldum diye üzüldüm. Türkiye'de yayın yapan paralı platformlara derler ya ;

diziler de filmlerde 100 basar ...

100 diyince aklıma geldi The 100 bunu da bitirdim fena değil. Şu anda Vikingleri izliyorum son sezona geldim...

Yaa işte benim yerim.
Netflixe işsizlik zamanı 'nasilsa ilk ay ucretsiz' diye üye oldum. Ve resmen hayatıma renk geldi, bırakmadim ben de.
Herkese de tavsiye ederim.
İlk olarak girlboss... 13 bölümlük mini dizi . Hayatı berbat giden bir kadının moda imparatoru olma yolunda ilerlediği gerçek bir hayat hikayesi. Ve çok tatlı.
İkinci olarak russian doll,yani matruska.
(Bayan matruskadan öneriler)
Her gün ölüp ölüp aynı güne uyanan bir kızin 14 bölümlük hikayesi. Konu çok klasik, sıradan. Ama inanın ki film öyle değil. Bir içim su , vallahi çok güzel :)
Tavsiye ederim
Daha yazarım buralara... Hele şu dizim bitsin de:)

Bu kadar sektörün içinde olup nasıl bu kadar geç abone oldum diye üzüldüm. Türkiye'de yayın yapan paralı platformlara derler ya ;

diziler de filmlerde 100 basar ...

100 diyince aklıma geldi The 100 bunu da bitirdim fena değil. Şu anda Vikingleri izliyorum son sezona geldim...
Arada kayboluyorsunuz demek bu yüzden:KK70:

X