Popüler Konu netflix abonesi misiniz ? En iyi netflix dizileri, film tavsiyeleri

Netflix abonesi misiniz ?

• Ankete Katılan
    192
Uzun süredir bir şey izleyemiyordum 'bir başkadır' izledim hoşuma gitti açıkçası :) oyuncuları çok beğendim gerçekten.birde bölüm sonuna ferdi özbeğen koymuşlae ya beni mahvettiler :KK43: yine sabah akşam dinlediğim günler gibi oldu.
Gündüzüm seninle gecem seninle
Beyhude geçti bu ömrüm derdinle
Aşkını bir sır gibi senelerdir sakladım
Geceleri rüyamda ismini sayıkladım :KK43:

Bir Başkadır dizisini bitirdim, güzeldi
Arkadaşım Queen's Gambit tavsiye etti ona başlayacağım
La casa de papel 3 sezonu soluksuz izledikten sonra amaaann bu kadar da olur mu aynı şey dönüp duruyor dedik yarıda bıraktık
Asıl Snowpiercer'ın yeni sezonunu bekliyorum heyecanla
Khalifat dizisini de beğenmiştim umarım ikinci sezon gelir
Netflix'e Atiye dizisi için abone olmuştuk iyi ki de olmuşuz

Arkadaşlar yeni dizilerden Alice in borderland izledim çok iyiydi tavsiye ederim. Japon yapımu ama ingilizce dublaj şeklinde altyazılı izleyebilirsiniz.

İzlediğim diziler;

The walkind dead
Lucifer
Cursed
Titans
Zoo
Van helsing
Black mirror (şiddetle tavsiye ederim)

Atiye için abone olduk bir daha vazgeçemedik.
Atiye
Bir başkadır
The walking dead (devam ediyorum)

İzlediğim ve beğendiğim aklıma gelen dizilerden birkaçı şöyle:

•HTGAWM
•Orphan Black
•The Sinner
•The Crown
•The OA
•Better Than Us
•Blacklist
•You
•Snowpiercer
•Into The Night
•The Haunting
•Glitch
•Die Welle
•Tabula Rasa
•Dark
•After Life

El Desorden Que Dejas izleyen var mı? Ona başlamayı düşünüyorum.

Atiye için abone olduk bir daha vazgeçemedik.
Atiye
Bir başkadır
The walking dead (devam ediyorum)

Biz de aynen Atiye için..
Son zamanlarda 9 kere Leyla ve the midnight sky izledim Özellikle ikinci yazdığım filmi yerden yere vurmuşlar neredeyse ama ben çok.begendim

midnight skyi izlemekten sirf yorumlardan dolayi vazgectim. 9 kere leylayi begenmediyseniz zevkinize guvenip izleyecegim :KK53:

Midnight sky finali ve konusu hoşuma gitti, ama begenmeyenler çok
9 kere Leyla 🙂
İtiraf etmek gerekirse hiçbir filmi yarıda bırakmayanlar olarak bunu yarıda bıraktık,ertesi gün ben merak edip devam ettim Eşim merak bile etmedi (hala sonunda ne oldu falan diye sormuyor hatta) Ama bitirince onun da finalini beğendim konusu epey farklı geldi Eleştiriler de haksız değil çok daha iyisi bekleniyor o kadrodan, diyaloglar vs bazen çok basit sıkıcı gibiydi

9 kere Leyla 🙂
İtiraf etmek gerekirse hiçbir filmi yarıda bırakmayanlar olarak bunu yarıda bıraktık,ertesi gün ben merak edip devam ettim Eşim merak bile etmedi (hala sonunda ne oldu falan diye sormuyor hatta) Ama bitirince onun da finalini beğendim konusu epey farklı geldi Eleştiriler de haksız değil çok daha iyisi bekleniyor o kadrodan, diyaloglar vs bazen çok basit sıkıcı gibiydi
tamam midnight sky i bi deneyeyim:)

9 kere Leyla 🙂
Dün aksam izledim midnight sky, çok begendım, özellikle sonunu, cok güzel baglamıslar ❤️

Deli ve dahi
Upgrade
Yesil rehber
Tavsiye ederim ben de ☺️

Yıllardır Netflix hesabım var, büyük bir bağımlıyım diyebilirim. Kitaplar gibi aynı dizi/film listem de vardır.

Bu aralar izlediklerim;

Lucifer
Sweet Home
Stranger Things
Dogs of Berlin
Vis a vis

X