Netflix, dizi ve film tavsiyeleri...

şuana kadar izlediklerim braking bad, narcos, sense8, la casa de papel bitirdiklerim izleyip yarıda bıraktıklarım the 100, the rain :KK19:

şuana kadar izlediklerim braking bad, narcos, sense8, la casa de papel bitirdiklerim izleyip yarıda bıraktıklarım the 100, the rain :KK19:

the rain i beğenmedin mi, ben bi bölüm izledim ikincisini izleyesim gelmedi

sense 8 sürükleyici mi

the rain i beğenmedin mi, ben bi bölüm izledim ikincisini izleyesim gelmedi

sense 8 sürükleyici mi
bende ilk 5 bölüm anca izleyebildim merak ettirmedi devamını bana bıraktım the 100 ilk 2 sezon iyi gitti 3.yü yarıda bıraktım sıktı sense8 sürükleyici baya merak uyandırıcı nolucak acaba diye müstehcen sahneleri çok fazla şimdiden söliyim :KK70: ama güzel bi dizidir bu dizinin senaristi de eşcinsel olduğundan dizide de sıklıkla eşcinsel ilişkiler mevcut konusu farklı ve çok güzel :super:

ben the ritual filmini de beğenmiştim, önereceğiniz filmler var mı?

Dağ evi
The forest
Fransız yapımı tek sezon da biten mini seriler.

Top of the Lake
Mindhunter (2.sezonu iple çektiğim dizi)

Elite diye bir dizi var. Her tip ilişkiye ve sansürsüz görüntüye açıksan rahatlıkla izleyip sevebilirsin. Benim biraz dar olacak ki ileri sarmaktan, mide bulantısından izleyemedim. Katilin kim olduğunu öğrenmek için finalini izleyeceğim. :KK64:

Sense8
Ozark
Peaky blinders ki bayılıyorum sezonu iple cekiyorum
Dark farklı bi konusu var alman dizisi sevdim
Rain

Bunlar izleyip sevdigim ve yeni sezon beklediğim diZiler

evet ya black mirror le stranger things i yazmayı unutmuşum, sanırım herkesi zaten izlemiş olarak düşündüm

Netflixi sınavdan sonra bende 1 ay denemeyi düşünüyorum da önerebilceğiniz belgesel de var mı?

İzleyip de çok beğendiklerim;
Narcos
Black mirror
Dark
Mindhunter
House of cards
Punisher

Eh işte;
Stranger things( fazla fantastik geldi)
Ozark(sürekli gerim gerim gerildim)
Westworld ( ilk başları çok güzeldi gerisi sıktı)

Black mirror diyip susuyorum :KK53:
Tabi izlediğim baska dizilerde var
The walkin dean supernatural devam edenler

bu ara marvel dünyasına takmış durumdayım jessica jones i izliyorum :KK50:

The Blacklist diyorum ve susuyorum.
4 sezon (5 de yakında yüklenir)
Her sezon 22 bölüm
Ve ben işe uykusuz gelmek pahasına 1,5 hafta gibi bir süreçte bitirdim... :eğlence:

Netflixi sınavdan sonra bende 1 ay denemeyi düşünüyorum da önerebilceğiniz belgesel de var mı?

çok belgesel var ben çok izliyorum sanırım ne tür sevdiğine bağlı ben sağlıkla alakalı olanları izliyorum genelde, keto övenlerde var vegan övenlerde hepsini izliyorum, aklıma gelen fed up, take your pills, the truth about alcohol

X