Nette sıkıntı var sistem kapalı diyen kasiyer

ckpgelsebayramdr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
302
324
1 hafta önce aldığımız bir ürünü değiştirmek için gittim. Kaç kez geldiler ne lazım diye söyledim ama söylememek gerekirmiş. kredi kartı işlemi kapalı oldu, ardından sistem bozuk değişim işlemi yapamıyoruz oldu...
Sabah gelsem düzelir mi dedim düzelir dediler ama sanki değiştirmek istemediler gibi oldu. Aldığım ürün pahalıydı alacağı ürün onun yanında 3 parça olacak belki çok satılmayan bişeydi bana böyle yaptılar ve yanlıştı yaptıkları değişim hakkımız var. Yarın gidince yine aynı sorunları yaşarsam ne yapabilirim

1 hafta önce aldığımız bir ürünü değiştirmek için gittim. Kaç kez geldiler ne lazım diye söyledim ama söylememek gerekirmiş. kredi kartı işlemi kapalı oldu, ardından sistem bozuk değişim işlemi yapamıyoruz oldu...
Sabah gelsem düzelir mi dedim düzelir dediler ama sanki değiştirmek istemediler gibi oldu. Aldığım ürün pahalıydı alacağı ürün onun yanında 3 parça olacak belki çok satılmayan bişeydi bana böyle yaptılar ve yanlıştı yaptıkları değişim hakkımız var. Yarın gidince yine aynı sorunları yaşarsam ne yapabilirim
Sorumlunuz kim görüşmek istiyorum yada bunu almazsanız şikayet edicem deyin mecbur değişirler bende markette çalıştım ama değiştirmek zorundalar öyle bir dünya yok yanl

Hakem heyetine baş vuracağınızı söyleyin.

Cok pahali bir urunu alin, kasaya gidin, odemeyi kartla yapacaginizi soyleyin, Kredit kartinizi Ödeme noktasinda "ay vazgectim" deyin. Islemi mecbur iptal etmek zorunda kalacaklarindan, sistemden iptal etmek zorundalar. Hemen ardindan da iade edeceginizi "He bu arada hazir sistem acikken buyrun bunu geri" dersiniz 🤭🤭

Olaki bir terslik durumunda, instagramda gozlerinin onunde gunu ve saatiyle durumu paylasacaginizi ve sikayetver.comda alenen yapacaginizi soyleyin, muhtemelen 1 dakika sonra iade alinmis olur :))

Birkaç kez üst üste olsa neyse de gerçekten sistem kapalı olabilir neden hemen ennnnnn kötüyü düşünüyorsunuz? Dükkan sahibi değilse yüksek meblağlı olup olmaması onu bağlamaz ki. İstersen milyarlarca alışveriş yap çalışan neticede şak diye geri alır. Biraz abartıyorsunuz bence.

X