neyapacam bilmiyorumm:(((

Yanlis yazmisim orda onlar kapali bir aile aslinda gordugum kadariylada biraz baskidan dolayi kapalilar ama benide onlar gibi yapmaya calisiyorsun dedigimde hayir kiskandigim icin boyle yapiyorim diyor

kıskanacak olsaydı seninle ilk başta birliktelik başlatmaz kendine kapalı bir kız seçerdi, erkekler maalesef aileleri nefes alma deseler almayacaklar ama bi de gurur yapıp ailem istediği için değil ben öyle istiyorum diye yalan söylerler, boşuna zamanını harcama böyle biriyle, ailesinin lafından çıkamayan erkek, birey olmayı başaramamıştır.

Biz de kapali bi aileyiz. Benim annemin her zaman dedigi sudur: gelinim acik olursa kendi bilir ben kesinlikle karismam Allahin emri oldugu icin kapanacaksa kapansin biz kapaliyiz diye degil. Bana biri açıl dese hosuma gitmez o yuzden ben de kapan diyemem. Velhasıl diyecegim su, onlarinki size saygisizlik ve buna izin vermemelisiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tamamen yaşam tarzlarınızın ve aile yapılarınızın farklı olmasıyla alakalı.
Kendine uygun olmayan bir aileye girmeni asla önermem,çok sıkıntı çekersin.
Nişanlını kısa süreli 1 elbiseye filan ikna etmen bir işe yaramaz çünkü ailesinden dolayı kafa yapısı tam değişmez.
Koskoca aileyi kendine uyduramazsın,onlar seni kendilerine uydururlar.Sonuçta mutsuz olursun.
Ben de yol hala yakınken dön diyorum.Nişan birşey değil,boşanmaktan iyidir.

Biz de kapali bi aileyiz. Benim annemin her zaman dedigi sudur: gelinim acik olursa kendi bilir ben kesinlikle karismam Allahin emri oldugu icin kapanacaksa kapansin biz kapaliyiz diye degil. Bana biri açıl dese hosuma gitmez o yuzden ben de kapan diyemem. Velhasıl diyecegim su, onlarinki size saygisizlik ve buna izin vermemelisiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kapaliliga karsi falan degilim aslinda yani benim annemde kapali ama bunlar baski yaptiktikca icimde olsada kapanmak istemiyorum

Tamamen yaşam tarzlarınızın ve aile yapılarınızın farklı olmasıyla alakalı.
Kendine uygun olmayan bir aileye girmeni asla önermem,çok sıkıntı çekersin.
Nişanlını kısa süreli 1 elbiseye filan ikna etmen bir işe yaramaz çünkü ailesinden dolayı kafa yapısı tam değişmez.
Koskoca aileyi kendine uyduramazsın,onlar seni kendilerine uydururlar.Sonuçta mutsuz olursun.
Ben de yol hala yakınken dön diyorum.Nişan birşey değil,boşanmaktan iyidir.

Gercekten tamamen farkli aile yapilarimiz bizim ailede baski yok yani yanlis yapmadigin surece istedigin herseyi yapabilirsin adam kendi bile sort giymiyor nasil bir gorusleri var anlamadim ben oyle bir ailede yasamadigim icin bana tuhaf geliyor galiba zaten ikna etme gibi bir durum olmuyor adam benim dedigim diyor baska bisey demiyor bencede bitirmem en dogrusu bir kiyafet degil calismaya bile karsi bir aile

Gercekten tamamen farkli aile yapilarimiz bizim ailede baski yok yani yanlis yapmadigin surece istedigin herseyi yapabilirsin adam kendi bile sort giymiyor nasil bir gorusleri var anlamadim ben oyle bir ailede yasamadigim icin bana tuhaf geliyor galiba zaten ikna etme gibi bir durum olmuyor adam benim dedigim diyor baska bisey demiyor bencede bitirmem en dogrusu bir kiyafet degil calismaya bile karsi bir aile

Çözüm belli ben kapanırım,evden çıkmam kocam ne derse o olur diyorsan evlen
Aksi halde ayrıl
Ben de nişan attım ve başkasıyla evlendim
Garip bir durum değil

Gercekten cok baskicilar suan askerde zaten onun icin bisey demiyorum gelince konusacam ama yinede cok fazla dayanamiyorum olanlara gecen babasi geldi onun bile soz hakki var gelinlikte acik olmasin dedi adam kendine kufur ettirmezdi cildirdim sinirden nisanlima demedim baban boyle soyluyor diye ama yinede bu konu yuzunden kavga ediyoruz

Yarin birgün o baba her olayda seni annenlere sikayet eder ve esin olacak sahiste buna hiç müdahale etmez. Hatta kendiside gelip sikayet eder.
Bügün açik giyinemiyorsun, yarin basörtü için baski olacak, sonrada pardesü için baski olacak,...

Böyle birine gelin gitme, böyle aileye gelin gitme. Gerçekten evlilik öyle toz peme birsey degil. Geçinmek kat kat daha zor olacak ve ayrilmak çok daha zor olacak.

Yol yakinken kesinlikle ayril. Ilerde gerçekten çok sevineceksin bu karari aldin diye. Sevgi, yada ask, eger kisiligine, karakter, aile yapina karsi saygi yoksa, hiçbirsey ifade etmez.

Sizde öyleyse güzel güzel konusun huyuna gidiiin. bir kere evlenıcem gelinliğimin istediğim gibi olmasını istiyorum en buyuk hayalim bu felan diye damardan girin. daha sonra zaten kapanırım diyede ekleyin :KK53: böylece güzel kandırmış olursunuz. zaten esiniz ister diye sizde enınde sonunda kapanırsıınızz :KK34:

X