Nianlm bana vurdu!

inFlamess

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
1.379
2.130
bugün nişanlımla perde,davetiye,beyaz eşya değiştirme işlerimiz felan vardı.öğlen bulustuk .herzamanki gibi ben begenemez durumda nişanlım stres durumundaydı ayrıca bu süre zarfı içinde saat 5 de toplantısı vardı yetişmek zorundaydı biraz da acele ediyordu davetiye begenemeyince ben cıktık ordan o kadar katolog arasından 1 tane begenmiştim o da fazla pahalıydı daha sonra bakalım dedik cıktık ama nişanlım deli olmustu o kadar sey arasından nasıl begenemezsin diye... sonra perde için gittik tabi orda da bi gerilme durumu..perdeciye girmeden önce de tartısmstık hatta ben aglamıstım sonra normale döndük felan derkennn perdeciden sonra şiddetli tartsıtık ben de bilerek üstüne gittim cünkü sinirlendirmişti beni...derken araba ile ilerlerken ben inmek istediğimi söyledim o da durmayınca ben hareket halindeki arabanın kapısı actım o boynumdan tuttu ve sıktı daha sonra durdu bagırdık birbirmize derken agzımı sıktı avucladı sanki..ve ben gitmek istediğimi söyledgim halde bırakmıyordu konusalım diyordu..ben de inat ettim ve arabadan 3,4.üncü denemeden sonra iniyordum ki sırtıma agır bir yumruk yedim..yani resmen nişanlım bana vurdu..sonra ben agladım..defalarca özür diledi sarıldı ama sırtımın acısından daha cok sevgim acıdı..inanamadım o ana...hala arayıp özür diliyor elim kırılsaydı diyor ama o tek yumrukla sanki saygı bitti........

Yıl 2016..Guncelleme..

inFlamessPopüler ÜyeÜye
Yil 2009.....Nisanlim bana vurdu diye bu konu açmışım ..Evlenmisim aynı adamla...Uzerinden yıllar geçmiş üstüne başka başka neler yasamisim..Her seferinde bitti derken üstüne 2 çocuk yapmışım..

Bugün inanılmaz bi şiddet gördüm ve evden ayrıldım. 2 evladım var çok şükür ama bugün bu konuyu açtığımda dönüp arkama bakmasaydım aynı insan beni binlerce kez ağlatmis olmayacaktı.

Özgüvenim kendime saygım hiç birseyim kalmadı şuan elimde ne isim kaldı ne gülen yüzüm. Yıllarım gitti .

Son düzenleme:
nısanlılık evresınde hepımız kavga ettık hatta yüzükleri atanlar oluyor

ama sızınkı bıraz ağır olmuş..vurmak ne demek ..

cok ıyı düşün bence ..

aaaaaaaaaaaaaaaa ne olursa olsun o hareketi yapmamalıydı
daha tanışma aşamasında bu durumlara gelebiliyorsanız pessssssss
o yumruğu sana değilde arabaya atsa filan anlardım ama bunu asla anlayamam

nişanlılıktaki agresif tavırlar evlilikte olacakların habercisi olabiliyor malesef.. umarım sadece biranlık sinirdir (ki yine de yanlış) ve birdaha tekrarlanmaycak bişeydir.. ama yine de ileriyi iyi düşün..
Allah pişman etmesin..

çok karışık bi durum mühim bi konu şiddet bence hata çift taraflı fazlamı gittin acaba üstüne yani öyle bile vurması hata tabi ama erkek işte

Arkadaşım sizde ilerleyen arabanın kapısını açarak neden böyle heyecanlar yaratıyorsunuz..
Ne nişanlınızın ne de sizin yaptığınız mantıklı değil bence..
Vurması gerekmezdi,çok iyi düşün hayat seniin hayatın..
Kalbin soğuduysa affetmek zor olabilir..

taviz tavizi getirir arkadaşım:KK43: normal karşılanabilecek bir durum değil bence sizi üzmesi bedenen incitmesi en önemlisi de gururunuzu alt üst etmesi.
tamam şuanda belki ikinizde çok stresli ve heyecanlısınız;asabi tavırlar sergilenebilir,tartışılır,ama ne olursa olsun vurmak itmek kırmak gibi davranışların yaşanmaması gerekiyor.Lütfen yanlış anlamayın hemcinslerimize bu şekilde muamele edildiği zaman kendimi frenleyemiyorum.
umarım tekrarlanmaz umarım.En iyi siz bilirsiniz bunu.Tepkinizi gösterin ilerde pişman olmamak için
mutlu bir yuva kurmanız bir daha böyle şeyler yaşamamanız dileği ile

Son düzenleme:
mühim bi konu şiddet bence ama özürlere sakın inanma ve ayrıl derim ben erkekdir savunması özürdür inanma sana gerçekten özür dilemiyor ve bence seni deniyor hiç düşünme ayrıl bir arkadaşımdan biliyorum sahiciydi

bugün nişanlımla perde,davetiye,beyaz eşya değiştirme işlerimiz felan vardı.öğlen bulustuk .herzamanki gibi ben begenemez durumda nişanlım stres durumundaydı ayrıca bu süre zarfı içinde saat 5 de toplantısı vardı yetişmek zorundaydı biraz da acele ediyordu davetiye begenemeyince ben cıktık ordan o kadar katolog arasından 1 tane begenmiştim o da fazla pahalıydı daha sonra bakalım dedik cıktık ama nişanlım deli olmustu o kadar sey arasından nasıl begenemezsin diye... sonra perde için gittik tabi orda da bi gerilme durumu..perdeciye girmeden önce de tartısmstık hatta ben aglamıstım sonra normale döndük felan derkennn perdeciden sonra şiddetli tartsıtık ben de bilerek üstüne gittim cünkü sinirlendirmişti beni...derken araba ile ilerlerken ben inmek istediğimi söyledim o da durmayınca ben hareket halindeki arabanın kapısı actım o boynumdan tuttu ve sıktı daha sonra durdu bagırdık birbirmize derken agzımı sıktı avucladı sanki..ve ben gitmek istediğimi söyledgim halde bırakmıyordu konusalım diyordu..ben de inat ettim ve arabadan 3,4.üncü denemeden sonra iniyordum ki sırtıma agır bir yumruk yedim..yani resmen nişanlım bana vurdu..sonra ben agladım..defalarca özür diledi sarıldı ama sırtımın acısından daha cok sevgim acıdı..inanamadım o ana...hala arayıp özür diliyor elim kırılsaydı diyor ama o tek yumrukla sanki saygı bitti........

akannehirakannehir:1shok:
valla iyiki araba kullaniyormus yoksa daha fazla yerdin dayak
ne olursa olsun sinirlerine hakim olamayip siddet eyilimli biri , bendede saygi kalmazdi
üzgünüm canim ama eli alisik bunun nolursa olsun yapmamaliydi:eek:lmaz:
iyi düsün bikere vuran hep vurur, öyle özür dilemekle olmuyor
ben 13 sene bekledim (salak kafam diyom simdi)degisir diye ama:sinifsinif::gitme: birak degismeyi dahada artmisti siddetbenneyaptımki

Arkadaşım sizde ilerleyen arabanın kapısını açarak neden böyle heyecanlar yaratıyorsunuz..
Ne nişanlınızın ne de sizin yaptığınız mantıklı değil bence..
Vurması gerekmezdi,çok iyi düşün hayat seniin hayatın..
Kalbin soğuduysa affetmek zor olabilir..

araba cok hızlı değildi ben sadece beni bırakması için öyle bi hareket de bulundum cünkü defalarca incem demiştim bırakmamıstı ,ben acmalıydım ki o durmalıydı..

O yumruğun acısını çıkarın.:nazar:
Sizin yaptıklarınız da yenilir yutulur cinsten değil,ama ne olursa olsun ''şiddet''e karşıyım. :1closedeyes:

ohoooo daha evlenmeden baslamıs mubarek:kahve:
ne hakla hangı akla hızmet :mymeka:
ne sanıyo kendını :mymeka:
ıyı dusun :teselli:

yahu ben bazen hemcinslerimizi anlamıyorum, üzerine gitmiş olabilirsin ama bu sana vurmasını haklı çıkarmaz, senin yerinde olsam yol yakınken dönerdim, böyle bi yorumuda ilk defa yapıyorum

kendinde cevabnı vermşsn bence
tek yumrukla sanki ''saygı bitti'' demişsin
ne olursa olsun bir erkek bir bayana el kaldırmamalı hele bu sevdgnden gelıyorsa çok daha acıtır içini...

sende çok üstüne gitmişsin,ama buda seni tokatlayacak anlamına gelmiyo...bir süre görüşmeyin..iyi düşünün..

ikinizde suçlusunuz.bence.ne olursa olsun arabanın kapısını açmayacaktınız.bence fitili siz ateşlemişsiniz

yalnız arkadaşım nişanlısına fazla kızmayalım diyede
onada mazeretler bulmuş üstüne gittim gibi
yumruğun mazereti olamazda bilemem
sende sanki bizden bir ışık bekliyosun affediver diyelim diye

:1shok: babasının kızınamı vuruyormuş :mymeka: seninde elin armutmu topladı??? :eek:klava:kötükedihüso

X