Nihayet Doğurdumm ömerim kucagımda

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.268
17
:1hug:a.s. bilenler bilir rahim ağzı yetmezliğinden erken doğum tehlikem vardı ve 37. haftamda yapılan çatı muaynesinde rahim ağzım 4 cm açılmış oldugunu öğrenmiştik sancısız agrısız açılma bunun tek sebebi diğerlerine göre kısa ve incecik olan rahim ağzımdı ve bunun sayesinde çok kolay bir doğum gerçekleştirdim 40+3 te sabah 9 da kontrolüm vardı doktorum son muayneyi yapıp ne yapılması gerektiğini konuşucaktık amasahura kalktıgımda sancılandım ve sabah 5 te hastaneye giittim 6:53 tede oğlumu kucagıma aldım
doğumum normal oldu

rahim ağzı yetmezliği yaşayıp sonuna kadar gittiğime hala inanmıyorum darısı tüm bu dertten muzdarip olanların başına

tabi bizim şansımız oğlumun kanala bi türlü inememsiydi çünkü 4 cm açıklıkla indiği gibi doğum başlardı

canım benim çok sevindim sagsalim kurlulmuşsun gözün aydın allahım analı babalı büyütmayi nasip etsin canım benim...

hayırlı olsun canım. allahım sağlıkla büyütmeni nasip etsin oğluşunu a.s.

ayy canım benim çok sevindim maşallah canım oğluşuna ALLAH analı babalı büyütsün inşallah darısı bizim başımıza inşallah

Ne güzel Allah sağ salim bebiğini kucağına almayı nasip etmiş sana darısı bizlerin başına inşallah

hayırlı olsun canım benim Allah oglunuza ve size birlikte mutlu bir ömür nasip etsin. darısı bizim başımıza inşallah

Canım gözün aydın Allahım analı babalı büyütsün ınşallah darısı bizlerin başına Hayırlısıyla bizde bebişlerimizi kucaklarız

canım hayırlı olsun, Rabbim analı babalı büyütsün inşallah.

darısı bizim başımıza artık

allah analı babalı büyütsün canım darısı biz bekleyenlerin başına inşallah bizde senin gibi sorunsuz bir doğum yaparız:Saruboceq:

rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin .tebrikler.

allah analı babalı büyütsün... çok geçmiş olsun .... maşallahh :ecrin_bebek:

Geri sayım yaparken en sonunda finale ulaşmışsın.Rabbim analı babalı büyütsün inş.

canımcım gözünüz aydın ,hayırlı olsun.allah analı babalı büyütsün inşallah..sana ve ömerciğe kocaman öpücüklerrr...

ayy ne güsel bi doğum yaşamıssın cnm tebrik ederim.darısı basımza..

gözünaydın canım allah anneli babalı büyütsünnnn

ne guzel boyle guzel guzel haberler almak.. Allah anali babali buyutsun, saglikli sihhatli insallah
Darisida bize.. Allahiimmmm dolsun bos kucaklarimiz bebislerimizle hayirlisiyla insallah..
:CüvCüv: :Saruboceq: delikafadulden :ecrin_bebek: :emir_bebek: :nazar: :teytey: a.s.

geçmiş olsun cnm gözünüz aydın olsun,ALLAH anneli ve babalı büyütmek nasip etsin darısı benim ve tüm isteyenlerin başına zemuszemus

X