Tuvalet Eğitimi nihayet oglum bezi bıraktı.

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

alemci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
342
0
:emir_bebek: merhaba hanımlar oglum 3 yaşını dolmasına 1 ay kala tuvaletini yapmayı ögrendi taha öncede 1 2 defa denedim çocuk korktu tuvaletten kılozetten sıkıştırmadım sonra tekrar denediimde 2 gün ugraştım sonrası kolay oldu bende çok korkuyordum nasıl ögretecegim diye çok kolay oldu bence çocuklarınızın hazır olmasını bekleyin turkbayragi ben vc egitimine başladıımda hiç bez baglamadım gündüzde geceleride dışarı çıkarkende hatta osıra memlekete gittik otobüsle 20 saat sürüyor bez baglamadım mola larda çiş yaptırdık şürler olsun kurtuldu oglum darısı sizlere..:nazar::nazar::nazar:

birde ilk başladıımız gün 10 dakikada tuvalete koştuk sonra azaldı 20 dakika 30 dakika deken alışıyor sabırlı olun özellikle ilk gün sadece 1 kaçgün zamanınızı ona ayırın biz 2 günde alıştık sbırlar.

Hadi canım gözün aydın.
Darısı tüm uğraşan annelere.
Benim kızım daha küçük ama kakasını yaparken e e diyor inşallah bizim ki de senin gibi kolay olur:emir_bebek:

Hadi canım gözün aydın.
Darısı tüm uğraşan annelere.
Benim kızım daha küçük ama kakasını yaparken e e diyor inşallah bizim ki de senin gibi kolay olur:emir_bebek:

merhaba kızınız kaç yaşında bence fazla baskı yapmayın ben kendine bıraktım hazır olunca daha iyi oldu inşallah sizinkide çabuk ögrenir kolay gelsin sabırlar.

X