Nikah sonrası yemek & after party

Portuga

İyi bir hayat süreyle ölçülemez.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
5.634
7.029
İzmir de nikah sonrası yemek veya after party yapan veya böyle bir etkinliğe katılan var mı? Nereyi önerirsiniz

Bütün davetliler bu yemeğe katılacaksa eğer nikahı da restoranda kıyabilirsiniz diye aklıma geldi. İzmirli değilim istanbulda olsa bir sürü mekan sayabilirdim =)

Bütün davetliler bu yemeğe katılacaksa eğer nikahı da restoranda kıyabilirsiniz diye aklıma geldi. İzmirli değilim istanbulda olsa bir sürü mekan sayabilirdim =)
Aklım çok karıştı ya. Bazen de nikahtan önce kadınlarla gelin hamamı yapıp kına gecesi gibi olsun oynasınlar kurtulayım ertesi günde nikah olsun bitsin uğraşmayalım istiyorum. Ben oynamayı filan sevmiyorum. En kestirme yoldan bitirmek istiyorum :)

Aklım çok karıştı ya. Bazen de nikahtan önce kadınlarla gelin hamamı yapıp kına gecesi gibi olsun oynasınlar kurtulayım ertesi günde nikah olsun bitsin uğraşmayalım istiyorum. Ben oynamayı filan sevmiyorum. En kestirme yoldan bitirmek istiyorum :)
Bitirebilirseniz ne ala =) bitmiyor genelde 🙈

İstanbul da benim için yardımcı olur musunuz 😇

Merhaba. Izmirde birkac sene once bir tanidigimizin yemekli nisani olmustu. Karsiyaka belediyesine ait bir tesisti,simdi sanirim adi kent mutfak olmus. Onlarin da sayisi 50 -60 kisi arasiydi,restaurantin ic kisminin bir bolumunu aldilar,yani kapattirmadilar mekani. O gun de mekanin canli muzik fasil gecesi vardi, ona ayri ucret de odememis oldularm gayet guzel bir aksamdi,yemekler cok lezzetliydi ayrica. Isterseniz bir fiyat alin.

Olurum tabi nerede nasıl bir yer olucak? Gerci ben kendi işlerimden dolayı son 3 aydır hiç dısarı bile cıkmamısım🙈

yaa canım benim çok sağol..
50kişilik falan düşünüyoruz. zaten nisan da olacagından tekne dusunduk ama çok sallanır..
Aileler en yakın arkadaslar kuzenler vs .
kokteyl tarzı 3-5 aperatif..Alkol yok..
oynamalı fln :KK66:
annemle göbek atmadan gunu bitirmek istemıyorum :)

50kişilik falan düşünüyoruz. zaten nisan da olacagından tekne dusunduk ama çok sallanır..
Tamam Avrupa yakasında mısınız

Genelde müzik olan yerlerde alkol de oluyor eğer göbek atmak istiyorsanız yani. Ben senin yerinde olsam cafelerin teras katlarından birini tutarım. 500 liraya Bi orkestra cafeler de zaten aperatif menüler yapıyorlar mekan parasının içinde de olanilir hepsi. Nerede oturuyorsun?Ama yemek olsun hem de müzikli olsun dersen o Baska.

Genelde müzik olan yerlerde alkol de oluyor eğer göbek atmak istiyorsanız yani. Ben senin yerinde olsam cafelerin teras katlarından birini tutarım. 500 liraya Bi orkestra cafeler de zaten aperatif menüler yapıyorlar mekan parasının içinde de olanilir hepsi. Nerede oturuyorsun?Ama yemek olsun hem de müzikli olsun dersen o Baska.
alkol olmasına gerek yok malum aileler de olacak çünkü..
yemekli olmasına da gerek yok . . kokteyl aperatif seyler ..
Esenler civarındayım..

alkol olmasına gerek yok malum aileler de olacak çünkü..
yemekli olmasına da gerek yok . . kokteyl aperatif seyler ..
Esenler civarındayım..
İşte alkolsüz ve de yemeksiz olunca müzikli cok az secenek varmıs gbi oluyor. Biraz düşüneyim illa ki bir yerler bulunur.

İşte alkolsüz ve de yemeksiz olunca müzikli cok az secenek varmıs gbi oluyor. Biraz düşüneyim illa ki bir yerler bulunur.
çok sevinirim aklınıza gelirse yazın lütfen..

Başbaşa yemeğe çıksak müstakbel eşimle olmaz mı yaaa :/ böyleeee strese stres katılır :KK70:

Başbaşa yemeğe çıksak müstakbel eşimle olmaz mı yaaa :/ böyleeee strese stres katılır :KK70:
Bence en güzeli o zaten. Yani hem eğlenmek istiyorsunuz hem aperatif olsun istiyorsunuz yani alkolsüz de olunca cok az secenek kalır. En iyisi önce yemeğe gidin. Sonra da canınız isterse dansa falan gidersiniz. Otellerin dans geceleri oluyor mesela xogunlukla haftasonları falan.

X