Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzummm ben acile gitmiştim idrar testinde çıktı monurol diye ilaç verdi tek kullanımlık sonra onu içtim ve çok bol su içtim 3-3 buçuk litre kesildi ağrım iki gün sonra doktora gittim sıfırlanmış enfeksiyon . Sen de git canim bence acile bakar iyi olur. Enfeksiyon da sıkıntı dediğin gibi en azından ilaçla kurutur tek kullanımlık zaten suyun içine katıp iciyosun
İşte gittim az birşey var dedi bana bütün testleri yaptı kadın kan aldı baya idrarı da yaptı ama ilaç vermedi geçikirse gel dedi 🙈ben en iyisi yarın olmazsam acile gideyim normalde adetimi beklemek beni sıkmıyor da bel ağrım aşırı oluyor ateşimle 😫

Canım bende günüm geçti dediydim bana da yapmazlardı :KK70:daha yemem onların günün geçmesi olaylarını :KK70:
Yani her halükarda yapmıyorlar 😂 ama bilmiyorum ya daha önce Bi hamilelik yaşasam şuan ki durumumu çözerim belki ama daha ilk olacağı için eğer olursa hiç bişey anlayamıyorum belirtiler var mı normal olan şeyler mi😂🤷‍♀️

Yani her halükarda yapmıyorlar 😂 ama bilmiyorum ya daha önce Bi hamilelik yaşasam şuan ki durumumu çözerim belki ama daha ilk olacağı için eğer olursa hiç bişey anlayamıyorum belirtiler var mı normal olan şeyler mi😂🤷‍♀️
Emin ol bazen yaşayanın da dengesi şaşıyor bu işlerde her çocuk aynı olmayabiliyor. Peki sen test yaptın mı? Bat kaç ki?

Öyle düşünme güzel düşün hayırlısını iste rabbim en hayırlı olanı sana verir ☺️ ilk zamanlar kahverengi lekelerin olduğunu duymuştum ben belkide normal bişeydi çokta sıkıntı etme kendine daha çok etkiler
Evet bende duydum yerleşme kanaması die gecior ama insan korkuyor bide ben baya tedaviler gördüm tam sevincem bu akıntı yuzunden sevinemiorm daha cok yeni oldugu için udrasyondada gözukmuor onada bakamıorm bu akıntılar 3 gun azalarak bitior beklicem inşallah biter

Emin ol bazen yaşayanın da dengesi şaşıyor bu işlerde her çocuk aynı olmayabiliyor. Peki sen test yaptın mı? Bat kaç ki?
Yok daha yapmadım henüz erken çıkmaz. Normalde 28 güne oluyor geçen ay 5 gün gecikmiş 29unda olmuştu ama bu ay yine normal 28 günde olursa 26sına denk geliyor

Canım ovulasyon yaptim yumurtlamanın 14. ve15.gunu pik gördüm 16 da çatlama oldu üç günü de değerlendirdim.ondan önce de hatırlıyosundur doktor enfeksiyon ihtimaline karşı antibiyotik vermişti 5 gün onu kullandım bittikten 3 gün sonra zaten pik gördüm 😍

Yazdiklarinim tek tek ekran goruntusunu aliyorum😅 Antibiyotik kaclik kullanmistin acaba? Evde hic acilmamis var da😁

Evet bende duydum yerleşme kanaması die gecior ama insan korkuyor bide ben baya tedaviler gördüm tam sevincem bu akıntı yuzunden sevinemiorm daha cok yeni oldugu için udrasyondada gözukmuor onada bakamıorm bu akıntılar 3 gun azalarak bitior beklicem inşallah biter
İnşallah biter sağlıklı güzel Bi hamiş olursun ☺️ dualarımdasın sende bol bol duanı eksik etme inşallah geçer ❤️

Çok mu geliyor peki? Yoksam aralıklı mı? Böyle olur bazılarımızda canım. 👍 Yat hiç kalkma yerinden ihtiyaç dışında.
Yani pecete sildikce gelior az az petede damla damla gelior dun akşamdan beri ben oyle görünce adet olcam sandım adet olmadım sadece kahverengi akıntı gelior bide kasık agrısı araara vuruor

Yani pecete sildikce gelior az az petede damla damla gelior dun akşamdan beri ben oyle görünce adet olcam sandım adet olmadım sadece kahverengi akıntı gelior bide kasık agrısı araara vuruor
Benimde böyle oldu ama geçmişti kahve arada bir gelmişti ben çok bilgisiz davrandım benden sana en güzel diyeceğim şey yat yerinden kalkma birde ilişki de yaşama keseyi görene kadar tutunma aşamaları çok önemli. Zaten olacak olanın önüne geçilmiyor güzel düşün güzel olsun olur mu 🤗

Kuzummm ben acile gitmiştim idrar testinde çıktı monurol diye ilaç verdi tek kullanımlık sonra onu içtim ve çok bol su içtim 3-3 buçuk litre kesildi ağrım iki gün sonra doktora gittim sıfırlanmış enfeksiyon . Sen de git canim bence acile bakar iyi olur. Enfeksiyon da sıkıntı dediğin gibi en azından ilaçla kurutur tek kullanımlık zaten suyun içine katıp iciyosun
Canım ilk önce Allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin inşallah çok çok sevindim hepiniz hepimiz için çok seviniyorum ❤️ hamilelik belirtilerin oldu mu benimde bata 10 gün var yumurtaliklarimda sızlama var uykum var o kadar inşallah bizimde bebislerimiz vardır 🤲🤲

Bende bugun kan testi yaptım degerim 105 cıktı bugun adet gunumdu ama dun akşamdan beri kahverengi akıntı gelior pecete sildikce gelior ama adet kanaması olmadı sadece kahverengi akıntı doktorumla konuştum sadece lavobaya kalk onun dışında yat dedi kimyasal gebelikmi die cok korkuyorm yarın gene kan testi yapcam bu durumda olan varmı

Tebrik ederim cnm degerin gayet guzel. Ayni sey ilk gebeligimde basima geldi. Regl oldum sandim hatta. 3 gun k.rengi olup gecti. Suphelenip test yaptim hamileydim. Doktor telefonda 48 saat arayla iki hcg testi istedi. Deger ikiye katlayinca muayenehanesine cagirdi. Kanama bolgesi gordu ama suan sorun yok atlatmissim dedi cok sukur de saglikla kucagimiza aldik. Bunlari endiselen diye degil dikkatli ol diye yazdim. Ilk haftalarda bu tip durumlar olabiliyor. Saglikli bir gebelikse de tutunuyor. Hic meraklanma cok kisi ayni seyi yasiyor. Sen sakin sakin yat dinlen. Allah tamamina erdirsin insallah😊

Kızlar öncelikle Allah herkesin gönlüne göre versin 💐 Tez zamanda hepimiz kucağımıza evlatlarımızı alırız inşallah 🤲🏻
Bir şey sorucam Klomen hap kullanan var mı aranızda kaç gün kullandınız ve hamile kalan var mı bu ilaçla birlikte şimdiden zaman ayırıp okuyan cevaplayan herkese teşekkürler 🥰

Canım ilk önce Allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin inşallah çok çok sevindim hepiniz hepimiz için çok seviniyorum ❤️ hamilelik belirtilerin oldu mu benimde bata 10 gün var yumurtaliklarimda sızlama var uykum var o kadar inşallah bizimde bebislerimiz vardır 🤲🤲
Ben 2 gündür uykudan uyanamıyorum kasığım sertleşti batmalar var ama bugün doktor enfeksiyon var diyince 😔

X